Debate o nezvestobi
Tako blazno jim gre na živce, če jim nekdo teži, da morajo zdaj težiti njemu. Najbrž zato, ker je lahka tarča. :)[/quote]
Tarča, ki je lahko tudi puščica. :)) Zabavno je.
Res je. Sigurno ne bi priznal, če bi imel kaj za skrivat. Ampak, v tem primeru nimam. Verjamem pa, da tisti, ki tako ne čutijo, tega ne bodo verjeli, razumeli. Sklepajo pač po sebi. :))
Se pridružujem, če je človek srečen s svojo najdražjo mu to privoščite! Očitno je prava redkost, da si zadovoljen s svojim partnerjem in da nimaš potrebe spuščati hlač še kje drugje. Ko se bo naveličal piškotov mu bo pač rogljičke začela pečt…saj tudi teknejo…sploh z marmelado na pravih mestih:)[/quote]
No, ko bodo na vrsti rogljički, naj se pa le malo zamisli :-)))))
Toliko ste naštrikali,d a niti prebrat ne utegnem vsega.
Pa da ne boš rekel,da se izmotavam. Sem že napisala, da so razlike med moškim in žensko. Fizične. Tudi drugače se vzburite itd. Saj to menda veš?
Žal je tako, da je za vas moške težje kot za ženske.[/quote]Kaj pa ko vidiš šamrolco? Pol ti pa ni več tako lahko kot pri (lezbični) tortici……pa če je še ob ravnopravem času……. :)[/quote]
Isto je. Kaj vma jaz morem, če nimate pojma o bilogiji in anatomiji.
Pa da ne boš rekel,da se izmotavam. Sem že napisala, da so razlike med moškim in žensko. Fizične. Tudi drugače se vzburite itd. Saj to menda veš?
Žal je tako, da je za vas moške težje kot za ženske.[/quote]
Malo pa se. 😉 A potem prav razumem, da se tvoj sladka z drugimi torticami, ti pa ne? 🙂 Vidiš, potem si pa le nisva enaka.[/quote]
To si tukaj po mojem da že tretjič ali četrtič napisal. Vprašanje z odgovorom. Ampak moj odgovor je ponovno NE. Ker ni point tega mojega pisanja v tem. Point je v tem, da so nekateri ljudje odkriti in realni, ali pa vsaj malo bolje izobraženi glede nekaterih stvari in si ne domišljajo, da so oni in njihov organ nekaj ekstra posebnega v univerzumu, nekaj kar ta svet še ni videl.
Marko, če imaš ti končno reden seks, kaj pa vem, leto, dve, tri, več ziher ne, še ne pomeni,da si kaj ful posebnega. Mogoče ti celo v te nebuloze, ki jih pišeš, res verjameš. Mogoče res ob gledanju porniča misliš na svojo Petro. Kaj pa vem. Če je recimo prva ženska, ki si jo dol dal v življenju, je zate ziher nekaj posebnega in si obseden z njo in odvisen od nje. Ampak vedno ne bo tako. Nekoč boš videl drugo žensko, ki te bo vzburila in takrat ti bo Petra zadnja briga. In počutil se boš krivega, pa sram te bo in to boš skrival. Glede na to, kako se predstavljaš kot neka vsemogočna neomajna skala, zagotovo ne boš hotel pokazat kako “šibek” si, pa v resnici si samo moški. Ampak veš, če ti do ženske ne boš iskren, če se boš delal, da si nekaj, kar nisi, kar sploh ne moreš bit, bo ona pričakovala, da si to na veke vekov. Pa vedno ne bo tako. In kaj boš potem? Eden od tistih papkov ki hodijo po Čopovi s puncami in gledajo v tla, da jih one ne bi obtožile, da “spet gledajo druge” ali pa še hujše, da ne bi sami sebe zalotili pri nečem, kar mislijo, da oni niso.
In če še nisi dojel, pri tem ne gre za to, da bi se kdo zares pasel po drugih torticah, ampak da si realen, da se kot tak predstaviš tudi svoji partnerki, ne pa kot nek superman, ki se mu ob nobeni ne bo dvignil kot ob njej. Ja seveda! Pa to je res najkrajša bližnica do prikrivanja določenih stvari in občutkov ter varanja. Če pa nisi človek, ki bi se mu takšne priložnosti pogosto ponudile, pa takšno vedenje privede vsaj do spole ohladitve in odtujitve.
Pa tudi toje svet že videl. Tisočkrat ne enkrat.
Zdaj pa me še enkrat vprašaj, če se moj drugje sladka. Pa ti bom spet odgovorila, da ne.
Oh, joj no, ljubezen je v določenih primerih tudi stvar odločitve, vsaj kar se zvestobe tiče. Ampak ja, lahko naflancate še 4 strani o pekovskih izdelkih.
Saj ni govora o ljubezni in odločitvi. Ampak recimo o tem, da nekdo čisto vedno, ko gleda pornič, misli točno in samo na svojo punco, ženo, karkoli. Ja, seveda! Še posebej, če je poročen 20 let.[/quote]
In v čem točno se skriva problem?
Saj ni govora o ljubezni in odločitvi. Ampak recimo o tem, da nekdo čisto vedno, ko gleda pornič, misli točno in samo na svojo punco, ženo, karkoli. Ja, seveda! Še posebej, če je poročen 20 let.[/quote]
In v čem točno se skriva problem?[/quote]
Ni problema. Vsaj jaz ga nimam. Se mi pa zdi, da Marko sploh ne razume kaj mu nekatei tukaj govorimo. Pa se obnaša in se brani kot da ga kdo sili, da mora priznat, da vara. Itak da ne vara. Boji pa se, da bi ga kdo osumil tega, kot hudič križa.
Se pridružujem, če je človek srečen s svojo najdražjo mu to privoščite! Očitno je prava redkost, da si zadovoljen s svojim partnerjem in da nimaš potrebe spuščati hlač še kje drugje. Ko se bo naveličal piškotov mu bo pač rogljičke začela pečt…saj tudi teknejo…sploh z marmelado na pravih mestih:)[/quote]
No, ko bodo na vrsti rogljički, naj se pa le malo zamisli :-)))))[/quote]
Tako kot se je tvoj? Saj veš, da mogoče nimava istega okusa. 😉
Odločitev ponavadi nastane po tehtanju med PROs in CONs, ali če hočeš tudi med tem kaj se splača in kaj ne, kaj dobiš in kaj izgubiš. Ali je potem to ljubezen?[/quote]
Ne vem, kako je pri tebi in ostalih, ampak jaz nimam slabe vesti, če se vzburim zaradi nekoga, ki ni moj partner (sploh med ovulacijo sem zelo občutljiva na dražljaje, lahko je že nehoten dotik med plesom), stvar moje odločitve pa je, ali bom svojo vzburjenost potešila z mimobežnikom, ali s svojim partnerjem. In zaenkrat se je druga možnost izkazala za zmagovito.
In v čem točno se skriva problem?[/quote]
Ni problema. Vsaj jaz ga nimam. Se mi pa zdi, da Marko sploh ne razume kaj mu nekatei tukaj govorimo. Pa se obnaša in se brani kot da ga kdo sili, da mora priznat, da vara. Itak da ne vara. Boji pa se, da bi ga kdo osumil tega, kot hudič križa.[/quote]
V tem primeru me Marko spominja na vse tiste, ki so sveto prepričani, da niso sposobni ubijati. In meni se zdi prav, da se večini ni potrebno soočiti s situacijo, v kateri bi uvideli, da smo vsi sposobni ubijati, če smo le dovolj ogroženi.
Kaj pa ko vidiš šamrolco? Pol ti pa ni več tako lahko kot pri (lezbični) tortici……pa če je še ob ravnopravem času……. :)[/quote]
Isto je. Kaj vma jaz morem, če nimate pojma o bilogiji in anatomiji.
Malo pa se. 😉 A potem prav razumem, da se tvoj sladka z drugimi torticami, ti pa ne? 🙂 Vidiš, potem si pa le nisva enaka.[/quote]
To si tukaj po mojem da že tretjič ali četrtič napisal. Vprašanje z odgovorom. Ampak moj odgovor je ponovno NE. Ker ni point tega mojega pisanja v tem. Point je v tem, da so nekateri ljudje odkriti in realni, ali pa vsaj malo bolje izobraženi glede nekaterih stvari in si ne domišljajo, da so oni in njihov organ nekaj ekstra posebnega v univerzumu, nekaj kar ta svet še ni videl.
Marko, če imaš ti končno reden seks, kaj pa vem, leto, dve, tri, več ziher ne, še ne pomeni,da si kaj ful posebnega. Mogoče ti celo v te nebuloze, ki jih pišeš, res verjameš. Mogoče res ob gledanju porniča misliš na svojo Petro. Kaj pa vem. Če je recimo prva ženska, ki si jo dol dal v življenju, je zate ziher nekaj posebnega in si obseden z njo in odvisen od nje. Ampak vedno ne bo tako. Nekoč boš videl drugo žensko, ki te bo vzburila in takrat ti bo Petra zadnja briga. In počutil se boš krivega, pa sram te bo in to boš skrival. Glede na to, kako se predstavljaš kot neka vsemogočna neomajna skala, zagotovo ne boš hotel pokazat kako “šibek” si, pa v resnici si samo moški. Ampak veš, če ti do ženske ne boš iskren, če se boš delal, da si nekaj, kar nisi, kar sploh ne moreš bit, bo ona pričakovala, da si to na veke vekov. Pa vedno ne bo tako. In kaj boš potem? Eden od tistih papkov ki hodijo po Čopovi s puncami in gledajo v tla, da jih one ne bi obtožile, da “spet gledajo druge” ali pa še hujše, da ne bi sami sebe zalotili pri nečem, kar mislijo, da oni niso.
In če še nisi dojel, pri tem ne gre za to, da bi se kdo zares pasel po drugih torticah, ampak da si realen, da se kot tak predstaviš tudi svoji partnerki, ne pa kot nek superman, ki se mu ob nobeni ne bo dvignil kot ob njej. Ja seveda! Pa to je res najkrajša bližnica do prikrivanja določenih stvari in občutkov ter varanja. Če pa nisi človek, ki bi se mu takšne priložnosti pogosto ponudile, pa takšno vedenje privede vsaj do spole ohladitve in odtujitve.
Pa tudi toje svet že videl. Tisočkrat ne enkrat.
Zdaj pa me še enkrat vprašaj, če se moj drugje sladka. Pa ti bom spet odgovorila, da ne.[/quote]
Oprosti, ampak meni se zdiš nekam razdražena za neko kulturno debato. Tvoje pisanje je preveč ponižujoče za moje mehko srce. 🙂
Saj ni govora o ljubezni in odločitvi. Ampak recimo o tem, da nekdo čisto vedno, ko gleda pornič, misli točno in samo na svojo punco, ženo, karkoli. Ja, seveda! Še posebej, če je poročen 20 let.[/quote]
Kdo ti je sploh rekel, da gledam porniče? Vse kar pogledam, je ostalo navade in je zelo zelo redko. Ne potegnejo mi, niti tega ne potrebujem.
Saj ni govora o ljubezni in odločitvi. Ampak recimo o tem, da nekdo čisto vedno, ko gleda pornič, misli točno in samo na svojo punco, ženo, karkoli. Ja, seveda! Še posebej, če je poročen 20 let.[/quote]
Kdo ti je sploh rekel, da gledam porniče? Vse kar pogledam, je ostalo navade in je zelo zelo redko. Ne potegnejo mi, niti tega ne potrebujem.[/quote]
Se mi zdi, da si napisal, da jih nikoli ne gledaš naključno, iz česar se ipak da sklepati, da jih.
Ni problema. Vsaj jaz ga nimam. Se mi pa zdi, da Marko sploh ne razume kaj mu nekatei tukaj govorimo. Pa se obnaša in se brani kot da ga kdo sili, da mora priznat, da vara. Itak da ne vara. Boji pa se, da bi ga kdo osumil tega, kot hudič križa.[/quote]
V tem primeru me Marko spominja na vse tiste, ki so sveto prepričani, da niso sposobni ubijati. In meni se zdi prav, da se večini ni potrebno soočiti s situacijo, v kateri bi uvideli, da smo vsi sposobni ubijati, če smo le dovolj ogroženi.[/quote]
Spominjam te lahko, to pa še ne pomeni, da sam tako mislim. :))
Isto je. Kaj vma jaz morem, če nimate pojma o bilogiji in anatomiji.
To si tukaj po mojem da že tretjič ali četrtič napisal. Vprašanje z odgovorom. Ampak moj odgovor je ponovno NE. Ker ni point tega mojega pisanja v tem. Point je v tem, da so nekateri ljudje odkriti in realni, ali pa vsaj malo bolje izobraženi glede nekaterih stvari in si ne domišljajo, da so oni in njihov organ nekaj ekstra posebnega v univerzumu, nekaj kar ta svet še ni videl.
Marko, če imaš ti končno reden seks, kaj pa vem, leto, dve, tri, več ziher ne, še ne pomeni,da si kaj ful posebnega. Mogoče ti celo v te nebuloze, ki jih pišeš, res verjameš. Mogoče res ob gledanju porniča misliš na svojo Petro. Kaj pa vem. Če je recimo prva ženska, ki si jo dol dal v življenju, je zate ziher nekaj posebnega in si obseden z njo in odvisen od nje. Ampak vedno ne bo tako. Nekoč boš videl drugo žensko, ki te bo vzburila in takrat ti bo Petra zadnja briga. In počutil se boš krivega, pa sram te bo in to boš skrival. Glede na to, kako se predstavljaš kot neka vsemogočna neomajna skala, zagotovo ne boš hotel pokazat kako “šibek” si, pa v resnici si samo moški. Ampak veš, če ti do ženske ne boš iskren, če se boš delal, da si nekaj, kar nisi, kar sploh ne moreš bit, bo ona pričakovala, da si to na veke vekov. Pa vedno ne bo tako. In kaj boš potem? Eden od tistih papkov ki hodijo po Čopovi s puncami in gledajo v tla, da jih one ne bi obtožile, da “spet gledajo druge” ali pa še hujše, da ne bi sami sebe zalotili pri nečem, kar mislijo, da oni niso.
In če še nisi dojel, pri tem ne gre za to, da bi se kdo zares pasel po drugih torticah, ampak da si realen, da se kot tak predstaviš tudi svoji partnerki, ne pa kot nek superman, ki se mu ob nobeni ne bo dvignil kot ob njej. Ja seveda! Pa to je res najkrajša bližnica do prikrivanja določenih stvari in občutkov ter varanja. Če pa nisi človek, ki bi se mu takšne priložnosti pogosto ponudile, pa takšno vedenje privede vsaj do spole ohladitve in odtujitve.
Pa tudi toje svet že videl. Tisočkrat ne enkrat.
Zdaj pa me še enkrat vprašaj, če se moj drugje sladka. Pa ti bom spet odgovorila, da ne.[/quote]
Oprosti, ampak meni se zdiš nekam razdražena za neko kulturno debato. Tvoje pisanje je preveč ponižujoče za moje mehko srce. :)[/quote]
Ja tudi srce je pri tebi ekstra, ne samo nek dotični organ.
Tudi to ni kulturno, da nenhno vrivaš to svojo famozno misel, kako se moj drugje sladka, ko pa je govora o čisto nečem drugem, ne o tem, da ti varaš svojo punco. Saj bi človek po tem kako se braniš, še pomislil, da si jo ziher že prevaral.
V tem primeru me Marko spominja na vse tiste, ki so sveto prepričani, da niso sposobni ubijati. In meni se zdi prav, da se večini ni potrebno soočiti s situacijo, v kateri bi uvideli, da smo vsi sposobni ubijati, če smo le dovolj ogroženi.[/quote]
Spominjam te lahko, to pa še ne pomeni, da sam tako mislim. :))[/quote]
Whatever.
Kdo ti je sploh rekel, da gledam porniče? Vse kar pogledam, je ostalo navade in je zelo zelo redko. Ne potegnejo mi, niti tega ne potrebujem.[/quote]
Se mi zdi, da si napisal, da jih nikoli ne gledaš naključno, iz česar se ipak da sklepati, da jih.[/quote]
Da se sklepati tako ja. Da se pa sklepati tudi, da vedno ko sem jih gledal, sem ji načrtno. Bil je pač hec, nič drugega. Kot da kdo porniče gleda naključno. :))
Priznam, da ni kulturno. Bilo pa mi je zabavno, glede na to, da si me prepričevala, da se tortici ne bom mogel upreti in da nisem drugačen od tvojega. Na nek način si to sama povedala, jaz sem ti le pokazal, kako te razumem. Čeprav v hecu, nisem vzel povsem resno. Vseeno mi je, kako imate drugi, je pa zanimivo slišat.
Se mi zdi, da si napisal, da jih nikoli ne gledaš naključno, iz česar se ipak da sklepati, da jih.[/quote]
Da se sklepati tako ja. Da se pa sklepati tudi, da vedno ko sem jih gledal, sem ji načrtno. Bil je pač hec, nič drugega. Kot da kdo porniče gleda naključno. :))[/quote]
Kot da kdo ob gledanju porničev misli na svojo ženo.
Priznam, da ni kulturno. Bilo pa mi je zabavno, glede na to, da si me prepričevala, da se tortici ne bom mogel upreti in da nisem drugačen od tvojega. Na nek način si to sama povedala, jaz sem ti le pokazal, kako te razumem. Čeprav v hecu, nisem vzel povsem resno. Vseeno mi je, kako imate drugi, je pa zanimivo slišat.[/quote]
Ni šlo zate in za mojega, ampak vse (zdrave) moške brez težav s potenco.
Pa itak se mi ne da več o tem štrikat. Meni je vseeno kaj počneš v lajfu, mi je pa včasih mal smešno, ko kakšni še frišno poparčkani mislijo, da so toplo vodo odkrili. Še posebej če so do partnerjja prišli mukoma oziroma niso imeli veliko izbora. Govorim na splošno.
Forum je zaprt za komentiranje.