Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Debate o nezvestobi

Debate o nezvestobi

Ne ampak jaz se zavedam kaj je moja osnova in ne sanjarim kot ti da si tega ne želiš čeprav si tvoje telo to želi… namreč vedno ko POGLEDAŠ drugo osebo in njeno postavo je to dokaz da imaš narobe… če ne bi ignoriral okolico predvsem ženske 🙂

z gledanjem se začne ti pač sam sebe prepričuješ da tega nočeš…. ampak če te zvežemo in prideta 2 te rajcat se ti bo vstal… torej je narava v tebi močnejša od tvoje volje![/quote]
Jaz se tudi zavedam, kaj je moja osnova. Moje telo dobi točno to, kar si želi. Kaj zdaj to pomeni, da ti sanjariš? :)) Ko pogledam drugo osebo, ne čutim tega, kar čutiš ti, zato lahko govoriš SPET le zase. Če tebe zvežejo in te zaprejo v neko kletko, kjer boš v temi kletki, na polico pa ti nastavijo tabletko ,ki te odreši, se boš tudi po določenem času vstal in jo pojedel. Ali to pomeni, da je v tebi želja po samomoru, pa se prepričuješ, da ni? ;)[/quote]

Če je to res se ti nebo vstal če te zvežem in prepustim dvema ženskama v obdelavo?

Ja pa ja de… koga ti farbaš Marko?

Tvoj nick pove da si žival lol…. koga farbaš spet… ne smilim se jaz sebi niti malo, jaz ti povem resnico če mi ne verjameš poglej novice in zgodovino….

živali se manj pobijajo med sabo kot ljudje…. a zato smo bolši LOL

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


In ti ne boš vzel tabletke, kljub temu, da veš, da boš večno zaklenjen v kletki. Koga pa ti farbaš? Zakaj se potem kar ne ubiješ, če je pa težnja po samomoru v tebi, zakaj se prepričuješ, da ni in se farbaš? :))
Bedasta vprašanja postavljaš, upam, da to vidiš preko mojih primerov. Če se mi bo vstal, to še ne pomeni, da bom potem celo življenje nesrečen, ker tega nisem izkoristil. Svoje poželenje potešim le pri eni osebi in to me osrečuje. Tega pa nekdo, kot si ti, ne zmore razumet, ker take osebe še ni srečal oziroma, so mu druge stvari bolj pomembe, kot pa nek trden odnos.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


In ti ne boš vzel tabletke, kljub temu, da veš, da boš večno zaklenjen v kletki. Koga pa ti farbaš? Zakaj se potem kar ne ubiješ, če je pa težnja po samomoru v tebi, zakaj se prepričuješ, da ni in se farbaš? :))
Bedasta vprašanja postavljaš, upam, da to vidiš preko mojih primerov. Če se mi bo vstal, to še ne pomeni, da bom potem celo življenje nesrečen, ker tega nisem izkoristil. Svoje poželenje potešim le pri eni osebi in to me osrečuje. Tega pa nekdo, kot si ti, ne zmore razumet, ker take osebe še ni srečal oziroma, so mu druge stvari bolj pomembe, kot pa nek trden odnos.[/quote]

Torej to je dovoljšen dokaz da ti telo odzive pošilja drugačne kot se ti prepričuješ….

to je vse kar sem želel da priznaš… drugo ni važno!

takrat bi kurac porival v drugo to je dovolj… ker se tvoj SPOLNI UD odzove na dražljaje druge osebe ki ni tvoja partnerka…. to pomeni da si telo želi seksa…. ti pa pač rečeš proti svojemu telesu NE… ampak to ne pomeni da nisi enak kot tisti ki to nardi… samo pomeni da zatiraš lastno naravo 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


In ti ne boš vzel tabletke, kljub temu, da veš, da boš večno zaklenjen v kletki. Koga pa ti farbaš? Zakaj se potem kar ne ubiješ, če je pa težnja po samomoru v tebi, zakaj se prepričuješ, da ni in se farbaš? :))
Bedasta vprašanja postavljaš, upam, da to vidiš preko mojih primerov. Če se mi bo vstal, to še ne pomeni, da bom potem celo življenje nesrečen, ker tega nisem izkoristil. Svoje poželenje potešim le pri eni osebi in to me osrečuje. Tega pa nekdo, kot si ti, ne zmore razumet, ker take osebe še ni srečal oziroma, so mu druge stvari bolj pomembe, kot pa nek trden odnos.[/quote]

Torej to je dovoljšen dokaz da ti telo odzive pošilja drugačne kot se ti prepričuješ….

to je vse kar sem želel da priznaš… drugo ni važno!

takrat bi kurac porival v drugo to je dovolj… ker se tvoj SPOLNI UD odzove na dražljaje druge osebe ki ni tvoja partnerka…. to pomeni da si telo želi seksa…. ti pa pač rečeš proti svojemu telesu NE… ampak to ne pomeni da nisi enak kot tisti ki to nardi… samo pomeni da zatiraš lastno naravo :)[/quote]
To je dokaz za tebe, za nekoga, ki nima nad sabo nobenega nadzora, pač kot žival. Jaz pa imam nad svojimi nagoni nadzor in jih lahko usmerjam, kamor želim, tako da tudi moje telo dobi tisto, kar si je želelo. :)) Sicer pa ne vem, kje ti vidiš dokaz, saj eksperimenta nisva naredila v praksi.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Torej to je dovoljšen dokaz da ti telo odzive pošilja drugačne kot se ti prepričuješ….

to je vse kar sem želel da priznaš… drugo ni važno!

takrat bi kurac porival v drugo to je dovolj… ker se tvoj SPOLNI UD odzove na dražljaje druge osebe ki ni tvoja partnerka…. to pomeni da si telo želi seksa…. ti pa pač rečeš proti svojemu telesu NE… ampak to ne pomeni da nisi enak kot tisti ki to nardi… samo pomeni da zatiraš lastno naravo :)[/quote]
To je dokaz za tebe, za nekoga, ki nima nad sabo nobenega nadzora, pač kot žival. Jaz pa imam nad svojimi nagoni nadzor in jih lahko usmerjam, kamor želim, tako da tudi moje telo dobi tisto, kar si je želelo. :)) Sicer pa ne vem, kje ti vidiš dokaz, saj eksperimenta nisva naredila v praksi.[/quote]

kako imaš nadzor če pa obadva veva da se bi ti vstal!

Ker je to logično… razen če ga nimaš potem se opravičujem in maš prav lol

ni treba delat eksperimenta ker je že zaključen!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Nič ne veva. Vse je le predvidevanje oziroma pogovor na primeru, ki bi se lahko zgodil. 🙂 Če bi vedela, bi se ti moral že ubit, ker imaš v sebi nagnjenje po samomoru, pa vidim, da še kar tipkaš. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

hahahaha ti pa si optimsit.. .veš da mam prav ampak se delaš da neveš 🙂 no kar potolaži se vedno ko si ga drkaš in ne misliš samo na telo od petre vbistvu potrjuješ mojo tezo ono kar pa praviš da ne veva pa vemo skorajda vsi moški razen tisti ki se delajo da ne vejo pa še geji, pa še od njih bi se polovici vstalo pri 2 pičkah lol

Samo glej da ne najdem prej tebe kot tisti mariborčan preden nardim samomor še SLO odrešim tvoje neumnosti 🙂

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

hahahaha ti pa si optimsit.. .veš da mam prav ampak se delaš da neveš 🙂 no kar potolaži se vedno ko si ga drkaš in ne misliš samo na telo od petre vbistvu potrjuješ mojo tezo ono kar pa praviš da ne veva pa vemo skorajda vsi moški razen tisti ki se delajo da ne vejo pa še geji, pa še od njih bi se polovici vstalo pri 2 pičkah lol

Samo glej da ne najdem prej tebe kot tisti mariborčan preden nardim samomor še SLO odrešim tvoje neumnosti :)[/quote]
Matkič, absolutno preveč sklepaš po sebi, zato ti tole ne gre in ne moreš razumet. Naj ostane tako. Ti pa le prepričuje svoje potencialne kandidatke v svoja prepričanja. Saj se jih najde nekaj, ki ti bodo verjele.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

hahahaha ti pa si optimsit.. .veš da mam prav ampak se delaš da neveš 🙂 no kar potolaži se vedno ko si ga drkaš in ne misliš samo na telo od petre vbistvu potrjuješ mojo tezo ono kar pa praviš da ne veva pa vemo skorajda vsi moški razen tisti ki se delajo da ne vejo pa še geji, pa še od njih bi se polovici vstalo pri 2 pičkah lol

Samo glej da ne najdem prej tebe kot tisti mariborčan preden nardim samomor še SLO odrešim tvoje neumnosti :)[/quote]
Matkič, absolutno preveč sklepaš po sebi, zato ti tole ne gre in ne moreš razumet. Naj ostane tako. Ti pa le prepričuje svoje potencialne kandidatke v svoja prepričanja. Saj se jih najde nekaj, ki ti bodo verjele.[/quote]

nič po sebi ampak po mnogih ki so pametnejši od tebe…. in po pravi logiki ki je ti ne razumeš oziroma se lahko prek PCja delaš da ni res… 🙂

najhuje je ker v sebi veš da mam prav pa nočeš tega povedat ker te je sram pa še Petra te bere lahko LOL

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Ja, ti si pa res pameten. Saj ti ni treba zdaj vsega povedat, naj ostane še kaj skrivnosti. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Samo tko vmes vprašam, če slučajno kdaj gledaš pornič, opazuješ dekorativo v sobi al kaj? Ugasneš tv in se greš prepričat, da nisi pomislil…?

Šele danes opazila, da sem včeraj, ko sem na hitro prečekirala forum, par stvari spregledala. 🙂

Bi ti načelno vztrjaal pri Petrinih piškotih ali bi se pregrešil, če bi ti zadišala pita, ki se ponuja pred tabo in nihče te ne bi videl, pa tudi Petrea ne bi zvedela, da si malce zagrizel vanjo? :)[/quote]

Bikini, a to midva njemu postavljava sugestivno ali kapciozno vprašanje? Če se lahko malo pohecam na račun najinega “foha”…:)))[/quote]

Hehe, obtožencu Marku kmalu ne bo preostalo drugega kot da se brani z molkom. Drugače pa nisem iz “foha”, takšna vprašanja si dobra odvetnica vendar ne me dovoliti. 🙂




@Bikini_
: jutri ob 20:00 te poberem pred Emporiuom … in peljem na razupiti f.u.k plac v kolici LJ, kjer te na.tegn.em … imaš jajčnike ali samo lupetaš?? — odgovoriš lahko tukaj ali na ZS … rezultat bom objavil tukaj ☺[/quote]

O čemu ti to?? Od kod ti glede na zgoraj napisano takšne asociacije? Zame ti nisi ne piškotek ne pita.Rajši stradam kot da ugriznem. Verjamem pa, da so vse forumašice tukaj zate sladke tortice s smetano, ki pa jih moraš gledat samo skozi šipo slaščičarne. Ja, res ni pravičen ta svet. In kaj boš zdaj, razbil šipo? 🙂

Samo tko vmes vprašam, če slučajno kdaj gledaš pornič, opazuješ dekorativo v sobi al kaj? Ugasneš tv in se greš prepričat, da nisi pomislil…?[/quote]
Porniča nikoli ne gledam slučajno. :)) Zadnjega stavka pa nisem razumel, očitno ne poznam vseh vaših navad. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Res je. Si videla, kaj si sprožila s svojimi dvomi? Plaz dvomov. :)) Zdaj jih naj pa jaz mirim. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Res je. Si videla, kaj si sprožila s svojimi dvomi? Plaz dvomov. :)) Zdaj jih naj pa jaz mirim. :)[/quote]

Dvomi? Dvome ima lahko po tem samo tvoja Petra. 🙂

Meni pa lahko očitaš kvečjemu insinuacije in krivčne domneve. Ampak ne skrbi, dokler ti krivda ni dokazana, velja tudi načelo domneve nedolžnosti.
Lahko pa naredimo tudi preizkus. Te pustimo strdat par dni, potem pa ti v zaprtem prostoru, iz katerega ne boš imel izhoda 24 ur, pod nos nastavimo eno dišečo tortico. Pa da vidimo kaj se bo zgodilo. 🙂


Res je. Si videla, kaj si sprožila s svojimi dvomi? Plaz dvomov. :)) Zdaj jih naj pa jaz mirim. :)[/quote]

Dvomi? Dvome ima lahko po tem samo tvoja Petra. 🙂

Meni pa lahko očitaš kvečjemu insinuacije in krivčne domneve. Ampak ne skrbi, dokler ti krivda ni dokazana, velja tudi načelo domneve nedolžnosti.
Lahko pa naredimo tudi preizkus. Te pustimo strdat par dni, potem pa ti v zaprtem prostoru, iz katerega ne boš imel izhoda 24 ur, pod nos nastavimo eno dišečo tortico. Pa da vidimo kaj se bo zgodilo. :)[/quote]

On pa ja nebi pojedo tega… ker on je SUPER MARKO lololol

brezveze debatirat s takim ki spet drka v glavo ko dobro ve da mam prav pa se dela da nimam… tak to je….

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Res je. Si videla, kaj si sprožila s svojimi dvomi? Plaz dvomov. :)) Zdaj jih naj pa jaz mirim. :)[/quote]

Dvomi? Dvome ima lahko po tem samo tvoja Petra. 🙂

Meni pa lahko očitaš kvečjemu insinuacije in krivčne domneve. Ampak ne skrbi, dokler ti krivda ni dokazana, velja tudi načelo domneve nedolžnosti.
Lahko pa naredimo tudi preizkus. Te pustimo strdat par dni, potem pa ti v zaprtem prostoru, iz katerega ne boš imel izhoda 24 ur, pod nos nastavimo eno dišečo tortico. Pa da vidimo kaj se bo zgodilo. :)[/quote]
Iz principa je ne bi pojedel. Hehehe.
Ti se pa vedno volj nagibaš k temu, da ne zdržiš dolgo brez te tortice. Upam, da te tvoj drži dost na kratko. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Dvomi? Dvome ima lahko po tem samo tvoja Petra. 🙂

Meni pa lahko očitaš kvečjemu insinuacije in krivčne domneve. Ampak ne skrbi, dokler ti krivda ni dokazana, velja tudi načelo domneve nedolžnosti.
Lahko pa naredimo tudi preizkus. Te pustimo strdat par dni, potem pa ti v zaprtem prostoru, iz katerega ne boš imel izhoda 24 ur, pod nos nastavimo eno dišečo tortico. Pa da vidimo kaj se bo zgodilo. :)[/quote]
Iz principa je ne bi pojedel. Hehehe.
Ti se pa vedno volj nagibaš k temu, da ne zdržiš dolgo brez te tortice. Upam, da te tvoj drži dost na kratko. ;)[/quote]

Na kratko? Niti ne. Sem poročena, ampak zelo svobodna. Prav tako on. Se ne omejujeva. Če bi se psihirala glede takšnih zadev, bi bila verjetno že zdavnaj narazen. Meni zveza z nekom ni zapor. Niti nočem, da bi se kdo v zvezi z mano tako počutil. Nisem zbirateljica udomačenih divjih živali. Če najde boljšo, lahko kadarkoli gre.
Sem pa realna in se zavedam, da si je večina žensk samih krivih, če jih moški prevara. Enako velja za moške pri ženskah. Res da gre ljubezen tudi skozi želodec in moj definitivno rad dobro je, ampak če bi se midva vsa ta leta pitala samo s piškoti, bi verjetno oba že zdavnaj zavila kam drugam. In glede čisto fizičnih potreb spolne zadovoljitve smo si moški in ženske vendarle nekoliko različni.
Ti lahko tukaj nekaj filozofiraš v tri krasne, ampak če ti teden dni ali več ne boš spolno zadovoljen in da te nekdo zapre v eno sobo z žensko, ki ne bo čakal na tvoj prvi korak, niti časa ne boš imel razmišljat o tem ali bi ali ne bi pojedel tisto tortico. Tisto o principih pa ti prodajaj svoji dragi, če kupi. 🙂 Pa butasto je, da ti mora to povedat ženska. Kot da ne poznaš svojega telesa. Če pa se ti iz principares lahko uspreš temu, potem imaš morda res zelo nizek libido in se lahko zgodi, da bo tvoja draga tista, ki bo poiskala kakšno tortico. In kaj zdaj? Jo boš dal na štrik, “na kratko”? Res lep pogled na zvezo, ni kaj. Hitro jo poroči in pospravi v pesjak, da ti prej ne zbeži.


Iz principa je ne bi pojedel. Hehehe.
Ti se pa vedno volj nagibaš k temu, da ne zdržiš dolgo brez te tortice. Upam, da te tvoj drži dost na kratko. ;)[/quote]

Na kratko? Niti ne. Sem poročena, ampak zelo svobodna. Prav tako on. Se ne omejujeva. Če bi se psihirala glede takšnih zadev, bi bila verjetno že zdavnaj narazen. Meni zveza z nekom ni zapor. Niti nočem, da bi se kdo v zvezi z mano tako počutil. Nisem zbirateljica udomačenih divjih živali. Če najde boljšo, lahko kadarkoli gre.
Sem pa realna in se zavedam, da si je večina žensk samih krivih, če jih moški prevara. Enako velja za moške pri ženskah. Res da gre ljubezen tudi skozi želodec in moj definitivno rad dobro je, ampak če bi se midva vsa ta leta pitala samo s piškoti, bi verjetno oba že zdavnaj zavila kam drugam. In glede čisto fizičnih potreb spolne zadovoljitve smo si moški in ženske vendarle nekoliko različni.
Ti lahko tukaj nekaj filozofiraš v tri krasne, ampak če ti teden dni ali več ne boš spolno zadovoljen in da te nekdo zapre v eno sobo z žensko, ki ne bo čakal na tvoj prvi korak, niti časa ne boš imel razmišljat o tem ali bi ali ne bi pojedel tisto tortico. Tisto o principih pa ti prodajaj svoji dragi, če kupi. 🙂 Pa butasto je, da ti mora to povedat ženska. Kot da ne poznaš svojega telesa. Če pa se ti iz principares lahko uspreš temu, potem imaš morda res zelo nizek libido in se lahko zgodi, da bo tvoja draga tista, ki bo poiskala kakšno tortico. In kaj zdaj? Jo boš dal na štrik, “na kratko”? Res lep pogled na zvezo, ni kaj. Hitro jo poroči in pospravi v pesjak, da ti prej ne zbeži.[/quote]
No, tole je pa zelo čuden/nepričakovan odziv. Te menda ja nisem dregnil nekam, kamor ne bi smel. Čudno predstavo imaš o moji zvezi. Na podlagi česa? Na podlagi tega, ker sem rekel, da tortice iz principa ne bi pojedel? Iz tega sklepaš, da partnerko zapiram? :/
Od tega, da ti tortica lahko zadiši (kar se zgodi samo od sebe po tvojih besedah) smo prišli do tega, da te kar zaprejo v neko sobo in tem potem “stestirajo”. Se počutiš res tako ujeto, ko zagledaš kako drugo tortico ali zakaj si postavila tako ekstremen, neživljenski primer.
Ali sta vidva šla skozi to fazo zapiranja v sobo za en teden, preden sta se poročila in če sta oba padla na testu, sta bila drug za drugega sprejemljiva, sicer pa se bi to smatralo za slabo ali kako? :))
Sploh ne vem od kod ti ideja o zapiranju v pesjak. Vsekakor zanimivi sklepi s strani nekoga, ki ima svobodno zvezo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Hahahaha, dobra 🙂

Bikini, po tvojih sporočilih sodeč sklepam, da imata neko odprto zvezo, kjer on svobodno papca še druge tortice (ne le tvoje), ker on je moški in ima drugačne potrebe. Ti pa ne, ker si ženska. Je prav?
Ker, če ni tako, potem se ob tebi mora počutit precej ujetega. Saj si me namreč sama prepričevala, da se drugim torticam ni moč upreti. Te je on v to prepričal?

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Na kratko? Niti ne. Sem poročena, ampak zelo svobodna. Prav tako on. Se ne omejujeva. Če bi se psihirala glede takšnih zadev, bi bila verjetno že zdavnaj narazen. Meni zveza z nekom ni zapor. Niti nočem, da bi se kdo v zvezi z mano tako počutil. Nisem zbirateljica udomačenih divjih živali. Če najde boljšo, lahko kadarkoli gre.
Sem pa realna in se zavedam, da si je večina žensk samih krivih, če jih moški prevara. Enako velja za moške pri ženskah. Res da gre ljubezen tudi skozi želodec in moj definitivno rad dobro je, ampak če bi se midva vsa ta leta pitala samo s piškoti, bi verjetno oba že zdavnaj zavila kam drugam. In glede čisto fizičnih potreb spolne zadovoljitve smo si moški in ženske vendarle nekoliko različni.
Ti lahko tukaj nekaj filozofiraš v tri krasne, ampak če ti teden dni ali več ne boš spolno zadovoljen in da te nekdo zapre v eno sobo z žensko, ki ne bo čakal na tvoj prvi korak, niti časa ne boš imel razmišljat o tem ali bi ali ne bi pojedel tisto tortico. Tisto o principih pa ti prodajaj svoji dragi, če kupi. 🙂 Pa butasto je, da ti mora to povedat ženska. Kot da ne poznaš svojega telesa. Če pa se ti iz principares lahko uspreš temu, potem imaš morda res zelo nizek libido in se lahko zgodi, da bo tvoja draga tista, ki bo poiskala kakšno tortico. In kaj zdaj? Jo boš dal na štrik, “na kratko”? Res lep pogled na zvezo, ni kaj. Hitro jo poroči in pospravi v pesjak, da ti prej ne zbeži.[/quote]
No, tole je pa zelo čuden/nepričakovan odziv. Te menda ja nisem dregnil nekam, kamor ne bi smel. Čudno predstavo imaš o moji zvezi. Na podlagi česa? Na podlagi tega, ker sem rekel, da tortice iz principa ne bi pojedel? Iz tega sklepaš, da partnerko zapiram? :/
Od tega, da ti tortica lahko zadiši (kar se zgodi samo od sebe po tvojih besedah) smo prišli do tega, da te kar zaprejo v neko sobo in tem potem “stestirajo”. Se počutiš res tako ujeto, ko zagledaš kako drugo tortico ali zakaj si postavila tako ekstremen, neživljenski primer.
Ali sta vidva šla skozi to fazo zapiranja v sobo za en teden, preden sta se poročila in če sta oba padla na testu, sta bila drug za drugega sprejemljiva, sicer pa se bi to smatralo za slabo ali kako? :))
Sploh ne vem od kod ti ideja o zapiranju v pesjak. Vsekakor zanimivi sklepi s strani nekoga, ki ima svobodno zvezo.[/quote]

Tvoj stavek “Upam, da te tvoj drži dost na kratko.” veliko pove o tebi, o tvojem pogledu na zvezo, na zvezstobo in na ženske. Več kot si misliš.
A ti misliš, da moški, bilo kateri lahko bilo katero žensko obdrži tako, da jo drži na kratko??
Pa daj no, ne bluzi. Zdaj samo še to reci, da si tako poseben da prakticiraš vzdržnost do poroke. Brez porničev in tortic se razume.

Kar se pa moje poroke tiče, se je ta zgodila po več letih skupne zveze kot trajajo ta boljši zakoni v Sloveniji. In s poroko si nisem kupila partnerja do smrti, še manj njegovo zvestobo. Da mi bo zvest in da bo ostal z mano, je potrebnega veliko več kot zgolj en “princip”.

Mimogrede, kje je ta tvoj princip, ko gledaš porniče? Menda ja nisi v zvezi s porno igralko?

a to se spet prepričujete kako je kdo bolj zvest ☺

tema je o nezvestobi

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Verjamem, da je več, kot si mislim. Svojih misli si ti vladar, ne jaz. :)) Poglej v kakšnem kontekstu je bilo zapisano. Če pa ga nisi razumela, je pa to druga stvar.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Vse, kar si napisala v tem odstavku, je iz napačnega razumevanja mojega pisanja. Kaj ti naj, če si navalila, kot tisti bik, ki jih spustijo po ulicah. Lahko samo še bežim in upam, da skočim čez kak zid. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close