Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Debate o nezvestobi

Debate o nezvestobi

Še študiram, katero bi tebi pokazala :)))[/quote]

Ne študirat, kar po vrsti začni :)[/quote]

Potem boš prehitro spoznal kakšna “packa” sem – si res to želiš? :-)))

Ne študirat, kar po vrsti začni :)[/quote]

Potem boš prehitro spoznal kakšna “packa” sem – si res to želiš? :-)))[/quote]

🙂 saj je menda jasno, da sem moški. Moškim pa so “packe” všeč …

Potem boš prehitro spoznal kakšna “packa” sem – si res to želiš? :-)))[/quote]

🙂 saj je menda jasno, da sem moški. Moškim pa so “packe” všeč …[/quote]

Jejhata kakšen pogovor, kot na vroči liniji, zrela sta za dnevni počitek:)))

🙂 saj je menda jasno, da sem moški. Moškim pa so “packe” všeč …[/quote]

Jejhata kakšen pogovor, kot na vroči liniji, zrela sta za dnevni počitek:)))[/quote]

Kaj bi pa to naj bilo? 🙂

Potem boš prehitro spoznal kakšna “packa” sem – si res to želiš? :-)))[/quote]

🙂 saj je menda jasno, da sem moški. Moškim pa so “packe” všeč …[/quote]

Entip, nič se bati…večinoma raje lajam kakor grizem :))))

🙂 saj je menda jasno, da sem moški. Moškim pa so “packe” všeč …[/quote]

Entip, nič se bati…večinoma raje lajam kakor grizem :))))[/quote]

🙂 veš saj če ti je Doggy style všeč, to ni nč narobe 🙂 ravno nasprotno

Entip, nič se bati…večinoma raje lajam kakor grizem :))))[/quote]

🙂 veš saj če ti je Doggy style všeč, to ni nč narobe 🙂 ravno nasprotno[/quote]

Iiiiiiiiiiiiiiiijooooooooooj…..nikjer nisem trdila, da mi je to všeč…… ://
Vse razumeš po svoje…le kako ti to uspeva?

No saj. Ampak nekaterim vseeno ne potegne, da če jaz mislim, da bi moj v določenih okoliščinah “podlegel”, da to še ne pomeni, da se tudi zdaj rekreira drugje.[/quote]

To pač ne potegne samo tistim, ki pač morajo kontrirat, pa čeprav bluzijo.. potem na koncu pa, kao sem se hecal…
Stara zgodba :)[/quote]
Ne na koncu. Smajli je bil že na začetku. 😉 Kar pojdi si pogledat. Hec je že od vsega začetka. Razumljivo pa je, da se pri vsakem tudi hec nekje konča. Še vedno pa je bil le hec in bil je z namenom. Bikini že ve. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Absolutno se strinjam s tabo… ampak ali nisi potem na nek način nezvesta svojemu telesu… lastnemu sebi….

ker tvoje telo se je že ODLOČILO za drugega namreč vzburjenje je odziv telesa na ugajanje oz. poželenje… in tvoje telo je izbralo tistega ki je to telo prebudil in vzburil…. torej če se ti zavestno potem odločiš (kar je normalno in se dogaja nenehno) za drugega potem kontriraš svojemu telesu ki da JASNE znake katero telo oz. osebo si je želelo.[/quote]Ni vse pravilno kar se tudi zdi enostavno.
Ta njen užitek bi trajal sorazmerno malo časa, sploh če so v odnosu še kake “mlade dušice” in njihova sreča/žalost pogojuje tudi njeno veselje.

Ampak do tam še nismo prišli, a ne matkič? :)))

Lahko pa bi skrb in odgovornost za “stranske produkte seksa” lahko prevzel nekdo drug in bi se mi pač predajali neomejenemu hedonizmu….
Odrasel človek se je sposoben odločit tudi tako kot je “prav” in ne počne zgolj tistega kar je “fajn” 😉
To nas menda loči od živali, čeprav nisem čisto prepričan, ker tudi one pogosto počnejo nekaj kar jim ni vedno fajn je pa prav, sploh ko so potomci v vprašanju…. :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Absolutno se strinjam s tabo… ampak ali nisi potem na nek način nezvesta svojemu telesu… lastnemu sebi….

ker tvoje telo se je že ODLOČILO za drugega namreč vzburjenje je odziv telesa na ugajanje oz. poželenje… in tvoje telo je izbralo tistega ki je to telo prebudil in vzburil…. torej če se ti zavestno potem odločiš (kar je normalno in se dogaja nenehno) za drugega potem kontriraš svojemu telesu ki da JASNE znake katero telo oz. osebo si je želelo.[/quote]

Ni vse pravilno kar se tudi zdi enostavno.
Ta njen užitek bi trajal sorazmerno malo časa, sploh če so v odnosu še kake “mlade dušice” in njihova sreča/žalost pogojuje tudi njeno veselje.

Ampak do tam še nismo prišli, a ne matkič? :)))

Lahko pa bi skrb in odgovornost za “stranske produkte seksa” lahko prevzel nekdo drug in bi se mi pač predajali neomejenemu hedonizmu….
Odrasel človek se je sposoben odločit tudi tako kot je “prav” in ne počne zgolj tistega kar je “fajn” 😉
To nas menda loči od živali, čeprav nisem čisto prepričan, ker tudi one pogosto počnejo nekaj kar jim ni vedno fajn je pa prav, sploh ko so potomci v vprašanju…. :/[/quote]

Problem je v tem da noben ne ve kaj je prav… vsak pa ve kaj hoče telo 🙂 …. prav si napisal PRAV v narekovajih….

Veš zato ker ljudje/države delajo to kar se jim zdi ”prav” imamo napade na suverene države (USA NATO) zato ker se baje ločimo od živali po tem kajne?

Če je to PRAV (ja brez oklepajov) in je to tisto kar nas loči od živali potem sem raje žival in se imam fajn kot pa trpim človeški ”prav”

Ali ti meniš da je ”fajn” hujše kot to kar se dogaja po svetu v imenu človeškega ”prav” ??? namreč meni je zanimivo kako sploh drzneš govorit o tem kako se ljudje razlikujemo od živali po naprednem razumu in zmožnostjo narediti tudi to kar je ”prav” če pa primerjava človeka in živali nazorno pokaže da ljudje delamo VEČ napak in ”nepravega” kot pa živali….

namreč brez človeštva in njegovega naprednega ”prav” bi Svet bil v bistveno manj težavah tudi če bi se na njem živali imele preprosto ”fajn” kajne? Ali boš trdil da to ni res?

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

neverjetno koliko se tukaj oglašajo taki/e, ki ne morejejo biti ne zvesti in ne nezvesti … amebe

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Absolutno se strinjam s tabo… ampak ali nisi potem na nek način nezvesta svojemu telesu… lastnemu sebi….

ker tvoje telo se je že ODLOČILO za drugega namreč vzburjenje je odziv telesa na ugajanje oz. poželenje… in tvoje telo je izbralo tistega ki je to telo prebudil in vzburil…. torej če se ti zavestno potem odločiš (kar je normalno in se dogaja nenehno) za drugega potem kontriraš svojemu telesu ki da JASNE znake katero telo oz. osebo si je želelo.[/quote]
Ma, moje telo se je odločilo samo to, da je vzburjeno, ni se pa opredelilo, kdo ga lahko tudi poteši. To se odloči moja glava (ker je srce pač črpalka, pa nima nobenih kognitivnih sposobnosti, niti čustvovanja itd.), v kateri pa se večina misli, povezanih z erotiko, vrti okoli mojega partnerja.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Ni vse pravilno kar se tudi zdi enostavno.
Ta njen užitek bi trajal sorazmerno malo časa, sploh če so v odnosu še kake “mlade dušice” in njihova sreča/žalost pogojuje tudi njeno veselje.

Ampak do tam še nismo prišli, a ne matkič? :)))

Lahko pa bi skrb in odgovornost za “stranske produkte seksa” lahko prevzel nekdo drug in bi se mi pač predajali neomejenemu hedonizmu….
Odrasel človek se je sposoben odločit tudi tako kot je “prav” in ne počne zgolj tistega kar je “fajn” 😉
To nas menda loči od živali, čeprav nisem čisto prepričan, ker tudi one pogosto počnejo nekaj kar jim ni vedno fajn je pa prav, sploh ko so potomci v vprašanju…. :/[/quote]

Problem je v tem da noben ne ve kaj je prav… vsak pa ve kaj hoče telo 🙂 …. prav si napisal PRAV v narekovajih….

Veš zato ker ljudje/države delajo to kar se jim zdi ”prav” imamo napade na suverene države (USA NATO) zato ker se baje ločimo od živali po tem kajne?

Če je to PRAV (ja brez oklepajov) in je to tisto kar nas loči od živali potem sem raje žival in se imam fajn kot pa trpim človeški ”prav”

Ali ti meniš da je ”fajn” hujše kot to kar se dogaja po svetu v imenu človeškega ”prav” ??? namreč meni je zanimivo kako sploh drzneš govorit o tem kako se ljudje razlikujemo od živali po naprednem razumu in zmožnostjo narediti tudi to kar je ”prav” če pa primerjava človeka in živali nazorno pokaže da ljudje delamo VEČ napak in ”nepravega” kot pa živali….

namreč brez človeštva in njegovega naprednega ”prav” bi Svet bil v bistveno manj težavah tudi če bi se na njem živali imele preprosto ”fajn” kajne? Ali boš trdil da to ni res?[/quote]
Ne trudi se, sigurno takrat ni kliknil na povezavo do predavanja.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Problem je v tem da noben ne ve kaj je prav… vsak pa ve kaj hoče telo 🙂 …. prav si napisal PRAV v narekovajih….

Veš zato ker ljudje/države delajo to kar se jim zdi ”prav” imamo napade na suverene države (USA NATO) zato ker se baje ločimo od živali po tem kajne?

Če je to PRAV (ja brez oklepajov) in je to tisto kar nas loči od živali potem sem raje žival in se imam fajn kot pa trpim človeški ”prav”

Ali ti meniš da je ”fajn” hujše kot to kar se dogaja po svetu v imenu človeškega ”prav” ??? namreč meni je zanimivo kako sploh drzneš govorit o tem kako se ljudje razlikujemo od živali po naprednem razumu in zmožnostjo narediti tudi to kar je ”prav” če pa primerjava človeka in živali nazorno pokaže da ljudje delamo VEČ napak in ”nepravega” kot pa živali….

namreč brez človeštva in njegovega naprednega ”prav” bi Svet bil v bistveno manj težavah tudi če bi se na njem živali imele preprosto ”fajn” kajne? Ali boš trdil da to ni res?[/quote]
Ne trudi se, sigurno takrat ni kliknil na povezavo do predavanja.[/quote]
Napačno citirano, spada pod ta post:

Pravzaprav delček posta…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Absolutno se strinjam s tabo… ampak ali nisi potem na nek način nezvesta svojemu telesu… lastnemu sebi….

ker tvoje telo se je že ODLOČILO za drugega namreč vzburjenje je odziv telesa na ugajanje oz. poželenje… in tvoje telo je izbralo tistega ki je to telo prebudil in vzburil…. torej če se ti zavestno potem odločiš (kar je normalno in se dogaja nenehno) za drugega potem kontriraš svojemu telesu ki da JASNE znake katero telo oz. osebo si je želelo.[/quote]
Ma, moje telo se je odločilo samo to, da je vzburjeno, ni se pa opredelilo, kdo ga lahko tudi poteši. To se odloči moja glava (ker je srce pač črpalka, pa nima nobenih kognitivnih sposobnosti, niti čustvovanja itd.), v kateri pa se večina misli, povezanih z erotiko, vrti okoli mojega partnerja.[/quote]
Hočeš rečt, da Matkič ne razmišlja s tazgornjo? :))
Mi je pa tvoj odgovor všeč. Zajela si vse, kar je bilo za povedat na to temo. Bravo.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

na željo občinstva ponavljam:

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

[/quote]
Pa še ponavljajo se. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

[/quote]
Pa še ponavljajo se. :))[/quote]
tudi tvojo Petro lahko nategnem, da boš relevanten v svojih objavah … ti bom dovolil, da se referiraš na moj nick ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

To bom vzel kot kompliment, čeprav čisto majhen. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

butl -> vzemi kot “brezplačno šolstvo” (ti ne bom zaračunal) -> da boš relevantno tipkal v tej temi

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Absolutno se strinjam s tabo… ampak ali nisi potem na nek način nezvesta svojemu telesu… lastnemu sebi….

ker tvoje telo se je že ODLOČILO za drugega namreč vzburjenje je odziv telesa na ugajanje oz. poželenje… in tvoje telo je izbralo tistega ki je to telo prebudil in vzburil…. torej če se ti zavestno potem odločiš (kar je normalno in se dogaja nenehno) za drugega potem kontriraš svojemu telesu ki da JASNE znake katero telo oz. osebo si je želelo.[/quote]
Ma, moje telo se je odločilo samo to, da je vzburjeno, ni se pa opredelilo, kdo ga lahko tudi poteši. To se odloči moja glava (ker je srce pač črpalka, pa nima nobenih kognitivnih sposobnosti, niti čustvovanja itd.), v kateri pa se večina misli, povezanih z erotiko, vrti okoli mojega partnerja.[/quote]

Ne Senza tvoje telo se je odločilo TOČNO kdo ga je vzburil ker si ga je poželelo…. vzburjenje telesa je odziv na to KOGA si želi ti pa si zavestno to negirala in odšla drugam …. torej si nezvesta želji telesa ki se je vzburila na čisto drugi ”vzrok”

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Ni vse pravilno kar se tudi zdi enostavno.
Ta njen užitek bi trajal sorazmerno malo časa, sploh če so v odnosu še kake “mlade dušice” in njihova sreča/žalost pogojuje tudi njeno veselje.

Ampak do tam še nismo prišli, a ne matkič? :)))

Lahko pa bi skrb in odgovornost za “stranske produkte seksa” lahko prevzel nekdo drug in bi se mi pač predajali neomejenemu hedonizmu….
Odrasel človek se je sposoben odločit tudi tako kot je “prav” in ne počne zgolj tistega kar je “fajn” 😉
To nas menda loči od živali, čeprav nisem čisto prepričan, ker tudi one pogosto počnejo nekaj kar jim ni vedno fajn je pa prav, sploh ko so potomci v vprašanju…. :/[/quote]

Problem je v tem da noben ne ve kaj je prav… vsak pa ve kaj hoče telo 🙂 …. prav si napisal PRAV v narekovajih….

Veš zato ker ljudje/države delajo to kar se jim zdi ”prav” imamo napade na suverene države (USA NATO) zato ker se baje ločimo od živali po tem kajne?

Če je to PRAV (ja brez oklepajov) in je to tisto kar nas loči od živali potem sem raje žival in se imam fajn kot pa trpim človeški ”prav”

Ali ti meniš da je ”fajn” hujše kot to kar se dogaja po svetu v imenu človeškega ”prav” ??? namreč meni je zanimivo kako sploh drzneš govorit o tem kako se ljudje razlikujemo od živali po naprednem razumu in zmožnostjo narediti tudi to kar je ”prav” če pa primerjava človeka in živali nazorno pokaže da ljudje delamo VEČ napak in ”nepravega” kot pa živali….

namreč brez človeštva in njegovega naprednega ”prav” bi Svet bil v bistveno manj težavah tudi če bi se na njem živali imele preprosto ”fajn” kajne? Ali boš trdil da to ni res?[/quote]Ta tvoj državni “prav” si zgradil na napačnih temeljih, podobno kot ga sami opravičujejo zato pa je toliko zla.
Spet imaš malo napačne vhodne podatke in potem ti ven izpade tako bedat rezultat…. 😉 :)))
Mislim, da je ampak tista “teta” (kot jo sam imenuje) predava njemu tako tuje stvari, da ne vem če je zdržal do polovice… 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Država = ljudje ….

”prav” je vse kar stori človeštvo (torej tudi države) ki jih mi izvolimo…. vsak zakon je to kar ljudje naredijo soljudem ker menijo da je ”prav” če ni bi volili drugače 🙂

Torej spet hočeš zameglit dejstvo…. človeški ”prav” naredi več škode kot koristi tem našem Svetu…. Ti pa ga poveličuješ kot višek razuma logike in kaj jaz vem kaj še vse.

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Država = ljudje ….

”prav” je vse kar stori človeštvo (torej tudi države) ki jih mi izvolimo…. vsak zakon je to kar ljudje naredijo soljudem ker menijo da je ”prav” če ni bi volili drugače 🙂

Torej spet hočeš zameglit dejstvo…. človeški ”prav” naredi več škode kot koristi tem našem Svetu…. Ti pa ga poveličuješ kot višek razuma logike in kaj jaz vem kaj še vse.[/quote]Če želimo sobivat v neki skupnosti se moramo držat nekih pravil kar se meni zdi prav za razliko od tebe. Katera pravila so prava in katera niso pa nam pokaže čas, če sami ne zmoremo že prej tega presodit. In kot prava sigurno niso tista, ki nekomu delajo krivico še sploh če je to otrok.

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


Ma, moje telo se je odločilo samo to, da je vzburjeno, ni se pa opredelilo, kdo ga lahko tudi poteši. To se odloči moja glava (ker je srce pač črpalka, pa nima nobenih kognitivnih sposobnosti, niti čustvovanja itd.), v kateri pa se večina misli, povezanih z erotiko, vrti okoli mojega partnerja.[/quote]

Ne Senza tvoje telo se je odločilo TOČNO kdo ga je vzburil ker si ga je poželelo…. vzburjenje telesa je odziv na to KOGA si želi ti pa si zavestno to negirala in odšla drugam …. torej si nezvesta želji telesa ki se je vzburila na čisto drugi ”vzrok”[/quote]
Zakaj se pa potem moje telo tako pozitivno odzove in se na koncu počuti tako potešeno in zadovoljeno, glede na to, da sem do njega tako nezvest? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close