darilo
hehehe….. em……..
kot prvo: če je star 14 let, pol je to zelo lepo, da te je njegova družina sprejela medse, če pa ni…..pol pa:
…….odvisno kaj ti je dal…. če sta ti skupaj (mama in sinko) kupila: npr.: seksi spodnje perilo……… pol si u pi*di. Odjebi čim prej
če sta ti pa kupila Mercedeza, pol pa bot hvaležna, pa vsacga 2X na čelo kušni :)))
načeloma sem proti takim stvarem……. no, ja……. ne samo načeloma….. tut v praksi…. 🙂
LP
Remedy
veš kaj m – če si že napisala post bi lahko napisala kako so ti dali, kaj itd. mogoče sta ti kupila darilo,ki si mogoče njegovi mami omenila,da bi imela …. ali pa kaj podobnega. če je pa mamin sinček lahko presodiš po drugih stvareh ne pa po tem,če sta ti skupaj dala darilo.Če lahko pri njih recimo; ješ, piješ, spiš, seksaš, ne vem zakaj ti nebi lahko skupaj dala darila.
Forum je zaprt za komentiranje.