dan republike :))
Lepo da se je kdo spomnil :)[/quote]
Saj midve z Bibitko se tudi tebe kdaj spomneva. Sva namontirali klopotec, da bo tvoje strahove odganjal. ;)))))))))))))
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti,
če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Forum je zaprt za komentiranje.