dan republike :))
So…? Časi, navade in okoliščine se spreminjajo, z njmi vred tudi ljudje, vkolikor ima kdo raje pc kot prijatelje, je to njegova izbira, podobno je z rojstnodnevmimi zabavami, ki so baje na ravni porok….kar nekako ne gre skupaj, če imaš RD in na njej toliko ljudi kot da bi imel poroko, torej imaš tudi “neke” prijatelje, družbo. Antilopa, prazniki se pišejo z malo začetnico.[/quote]
Kaj si pa tako našpičena danes? 🙁
Robi ti je zgoraj isto napisal. Če je na rojstnodnevni zabavi veliko otrok, to ne pomeni, da so to pravi prijatelji otroka, ki praznuje rojstni dan.
So…? Časi, navade in okoliščine se spreminjajo, z njmi vred tudi ljudje, vkolikor ima kdo raje pc kot prijatelje, je to njegova izbira, podobno je z rojstnodnevmimi zabavami, ki so baje na ravni porok….kar nekako ne gre skupaj, če imaš RD in na njej toliko ljudi kot da bi imel poroko, torej imaš tudi “neke” prijatelje, družbo. Antilopa, prazniki se pišejo z malo začetnico.[/quote]
Kaj si pa tako našpičena danes? 🙁
Robi ti je zgoraj isto napisal. Če je na rojstnodnevni zabavi veliko otrok, to ne pomeni, da so to pravi prijatelji otroka, ki praznuje rojstni dan.[/quote]
Patetično je ko se omenja, kako je bilo nekoč, raje se vprašajte kako bi lahko bilo – bolje dandanes…kot da se nam vrti čas nazaj in ne naprej. Pravi prijatelji? Dokaj klavrno je o tem soditi, če so bili na RD zabavi pravi ali zlagani/namišljeni, navsezadnje tudi otroci imajo ravno tako občutke, kdo jim je všeč in kdo ne, koga želijo imeti v svojem krogu ali koga med frendi npr na FB.
Danes ti starši povabijo “prijatelje” da se potem hvalijo okol koliko jih je naš imel pa kaj smo mu vse pripravili, vaša je imela pa samo tri?….
Z_S a ti boš koga od nas povabila na RD? 😉 :))))
Danes ti starši povabijo “prijatelje” da se potem hvalijo okol koliko jih je naš imel pa kaj smo mu vse pripravili, vaša je imela pa samo tri?….
Z_S a ti boš koga od nas povabila na RD? 😉 :))))[/quote]
To tekmovanje med starši s št. povabljencev oz “koliko si lahko kdo privošči” vi sami med seboj prepucavajte. RD ne praznujem, tako da ne vabim in ne nameravam vabiti na tak nepomemben dogodek nikogar….sicer smo te zadeve doma praznovali, vendar je moje stališče da to pač ni potrebno, ne čutim potrebe po tem osebnem prazniku, zavedam se, da me marsikaj drugega potrjuje ne obletnica v obliki let.
Aleksandra, čist si se premenila….dobro temo si odprla !
To pa nisem vedel, da sva oba iz socialistiočnih časov, pa mladinske akcije, pa to…delal, kopal,lopatal,krampal, na seniku spal….mal spal…velik delal…super je blo !
In res je, bilo je zelo veliko spoštovanja med nami, pristnega prijateljstva…v službah se ni (skoraj) nihče grabil kdo bo boljši, kdo bo koga zajebal,izpodrinil, rit polizal….v tovarni šli smo skupaj na izlet, imeli skupni piknik, če je imel kdo finančne težave (jeseni šola,ozimnica) je dobil SOLIDARNOSTNO pomoč iz sklada v katerega smo radi prispevali…..super je bilo !!!
Danes ti starši povabijo “prijatelje” da se potem hvalijo okol koliko jih je naš imel pa kaj smo mu vse pripravili, vaša je imela pa samo tri?….
Z_S a ti boš koga od nas povabila na RD? 😉 :))))[/quote]
To tekmovanje med starši s št. povabljencev oz “koliko si lahko kdo privošči” vi sami med seboj prepucavajte. RD ne praznujem, tako da ne vabim in ne nameravam vabiti na tak nepomemben dogodek nikogar….sicer smo te zadeve doma praznovali, vendar je moje stališče da to pač ni potrebno, ne čutim potrebe po tem osebnem prazniku, zavedam se, da me marsikaj drugega potrjuje ne obletnica v obliki let.[/quote]No prou ti bomo pa enkrat kar tako tortico prinesli, pa darila….. če že nočeš let povedat 🙂
Jst sem sicer še nekaj jurjev, jagod…., dolžan ampak bomo že. 😉
na rogli sem bla, smo snegobrane kopali……. najlepš pri tej kaciji je blo pa to, da sta bli na pripravah dve rokometni ekipi – metaloplastika in sloga bosna prejevoz……. joj kok naravnih lepot :)))))))))
res, tapravo bratstvo i jedinstvo je blo hahaaaaaaaaa, k da smo bli na izmenjavi hahaaaaa[/quote]Moralo je bit res lepo, samo spomne se na tiste čase pa se ji usta razlezejo do ušes…… pa čeprav je bolj mal spala na tisto lepo noč….. 🙂
Ne so me doma ponucali…. brez da bi gledal tisto nabildano. Sem pa bil še v JNA, tam je bilo nabildano ampak meni ni bilo zanimivo, a misliš, da je bilo kaj narobe z mano? 😉 :)))[/quote]
joj ne, čist ok si, da ti niso fantički všeč hahaaaaa
si pa kake micke opazoval k so se prepogibale in žele na njivi :))))
Ne so me doma ponucali…. brez da bi gledal tisto nabildano. Sem pa bil še v JNA, tam je bilo nabildano ampak meni ni bilo zanimivo, a misliš, da je bilo kaj narobe z mano? 😉 :)))[/quote]
joj ne, čist ok si, da ti niso fantički všeč hahaaaaa
si pa kake micke opazoval k so se prepogibale in žele na njivi :))))[/quote]Ne bi sedaj o tem, ni higiensko….. 😉 :))))
Forum je zaprt za komentiranje.
[img]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/403051_10151267291649255_1583937726_n.jpg[/img]