Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek dan republike :))

dan republike :))

So…? Časi, navade in okoliščine se spreminjajo, z njmi vred tudi ljudje, vkolikor ima kdo raje pc kot prijatelje, je to njegova izbira, podobno je z rojstnodnevmimi zabavami, ki so baje na ravni porok….kar nekako ne gre skupaj, če imaš RD in na njej toliko ljudi kot da bi imel poroko, torej imaš tudi “neke” prijatelje, družbo. Antilopa, prazniki se pišejo z malo začetnico.[/quote]

Kaj si pa tako našpičena danes? 🙁

Robi ti je zgoraj isto napisal. Če je na rojstnodnevni zabavi veliko otrok, to ne pomeni, da so to pravi prijatelji otroka, ki praznuje rojstni dan.

So…? Časi, navade in okoliščine se spreminjajo, z njmi vred tudi ljudje, vkolikor ima kdo raje pc kot prijatelje, je to njegova izbira, podobno je z rojstnodnevmimi zabavami, ki so baje na ravni porok….kar nekako ne gre skupaj, če imaš RD in na njej toliko ljudi kot da bi imel poroko, torej imaš tudi “neke” prijatelje, družbo. Antilopa, prazniki se pišejo z malo začetnico.[/quote]

Kaj si pa tako našpičena danes? 🙁

Robi ti je zgoraj isto napisal. Če je na rojstnodnevni zabavi veliko otrok, to ne pomeni, da so to pravi prijatelji otroka, ki praznuje rojstni dan.[/quote]

Patetično je ko se omenja, kako je bilo nekoč, raje se vprašajte kako bi lahko bilo – bolje dandanes…kot da se nam vrti čas nazaj in ne naprej. Pravi prijatelji? Dokaj klavrno je o tem soditi, če so bili na RD zabavi pravi ali zlagani/namišljeni, navsezadnje tudi otroci imajo ravno tako občutke, kdo jim je všeč in kdo ne, koga želijo imeti v svojem krogu ali koga med frendi npr na FB.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

kera ni ponoči bla nataknjena, je pa podnevi :)))))

Aleksandra ti si tako prijazna danes… 😉 :)))

Si imela lepo noč, si dobro spala? 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Samica ima prav, le z malo manj nataknjenosti jo je treba brat. 😉

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kaj je narobe v obujanju spominov?


Kdo pravi, da je kaj narobe? 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Danes ti starši povabijo “prijatelje” da se potem hvalijo okol koliko jih je naš imel pa kaj smo mu vse pripravili, vaša je imela pa samo tri?….

Z_S a ti boš koga od nas povabila na RD? 😉 :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ker zs piše o tem, da kaj jamramo/te o starih dobrih časih…

Danes ti starši povabijo “prijatelje” da se potem hvalijo okol koliko jih je naš imel pa kaj smo mu vse pripravili, vaša je imela pa samo tri?….

Z_S a ti boš koga od nas povabila na RD? 😉 :))))[/quote]

To tekmovanje med starši s št. povabljencev oz “koliko si lahko kdo privošči” vi sami med seboj prepucavajte. RD ne praznujem, tako da ne vabim in ne nameravam vabiti na tak nepomemben dogodek nikogar….sicer smo te zadeve doma praznovali, vendar je moje stališče da to pač ni potrebno, ne čutim potrebe po tem osebnem prazniku, zavedam se, da me marsikaj drugega potrjuje ne obletnica v obliki let.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Aleksandra ti si tako prijazna danes… 😉 :)))

Si imela lepo noč, si dobro spala? :D[/quote]

jebemti, praznik je anede :)))))

spala pa mal

Aleksandra, čist si se premenila….dobro temo si odprla !
To pa nisem vedel, da sva oba iz socialistiočnih časov, pa mladinske akcije, pa to…delal, kopal,lopatal,krampal, na seniku spal….mal spal…velik delal…super je blo !
In res je, bilo je zelo veliko spoštovanja med nami, pristnega prijateljstva…v službah se ni (skoraj) nihče grabil kdo bo boljši, kdo bo koga zajebal,izpodrinil, rit polizal….v tovarni šli smo skupaj na izlet, imeli skupni piknik, če je imel kdo finančne težave (jeseni šola,ozimnica) je dobil SOLIDARNOSTNO pomoč iz sklada v katerega smo radi prispevali…..super je bilo !!!

Danes ti starši povabijo “prijatelje” da se potem hvalijo okol koliko jih je naš imel pa kaj smo mu vse pripravili, vaša je imela pa samo tri?….

Z_S a ti boš koga od nas povabila na RD? 😉 :))))[/quote]

To tekmovanje med starši s št. povabljencev oz “koliko si lahko kdo privošči” vi sami med seboj prepucavajte. RD ne praznujem, tako da ne vabim in ne nameravam vabiti na tak nepomemben dogodek nikogar….sicer smo te zadeve doma praznovali, vendar je moje stališče da to pač ni potrebno, ne čutim potrebe po tem osebnem prazniku, zavedam se, da me marsikaj drugega potrjuje ne obletnica v obliki let.[/quote]No prou ti bomo pa enkrat kar tako tortico prinesli, pa darila….. če že nočeš let povedat 🙂
Jst sem sicer še nekaj jurjev, jagod…., dolžan ampak bomo že. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

na rogli sem bla, smo snegobrane kopali……. najlepš pri tej kaciji je blo pa to, da sta bli na pripravah dve rokometni ekipi – metaloplastika in sloga bosna prejevoz……. joj kok naravnih lepot :)))))))))

res, tapravo bratstvo i jedinstvo je blo hahaaaaaaaaa, k da smo bli na izmenjavi hahaaaaa

na rogli sem bla, smo snegobrane kopali……. najlepš pri tej kaciji je blo pa to, da sta bli na pripravah dve rokometni ekipi – metaloplastika in sloga bosna prejevoz……. joj kok naravnih lepot :)))))))))

res, tapravo bratstvo i jedinstvo je blo hahaaaaaaaaa, k da smo bli na izmenjavi hahaaaaa[/quote]Moralo je bit res lepo, samo spomne se na tiste čase pa se ji usta razlezejo do ušes…… pa čeprav je bolj mal spala na tisto lepo noč….. 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

eh sej jaz sem zadovolen človk, se velik smejem, kadar pa težim pa več al manj zarad kurbarije, al pa ker so ljudje neumni

pomankanje moralnih vrednot mi pa dvigne tlak

Hočeš povedat, da ste bili takrat na Rogli polni moralnih vrednot in si zato še danes vsa happy? 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

joj marička ti, ampak res no :))))))

prideš s krampom v en hrib delat in pol vidiš vse tisto nabildano, uf

lepi spomini so dobra stvar. ti jih nimaš na brigado :)?

Ne so me doma ponucali…. brez da bi gledal tisto nabildano. Sem pa bil še v JNA, tam je bilo nabildano ampak meni ni bilo zanimivo, a misliš, da je bilo kaj narobe z mano? 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ne so me doma ponucali…. brez da bi gledal tisto nabildano. Sem pa bil še v JNA, tam je bilo nabildano ampak meni ni bilo zanimivo, a misliš, da je bilo kaj narobe z mano? 😉 :)))[/quote]

joj ne, čist ok si, da ti niso fantički všeč hahaaaaa

si pa kake micke opazoval k so se prepogibale in žele na njivi :))))

Ne so me doma ponucali…. brez da bi gledal tisto nabildano. Sem pa bil še v JNA, tam je bilo nabildano ampak meni ni bilo zanimivo, a misliš, da je bilo kaj narobe z mano? 😉 :)))[/quote]

joj ne, čist ok si, da ti niso fantički všeč hahaaaaa

si pa kake micke opazoval k so se prepogibale in žele na njivi :))))[/quote]Ne bi sedaj o tem, ni higiensko….. 😉 :))))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Aleksandra, se je men zdel, da ti nis glih tok zajebana!

[img]http://sphotos-d.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/403051_10151267291649255_1583937726_n.jpg[/img]

Prva z leve? 😉 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Lepo da se je kdo spomnil 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close