Dalaj Egol in …
Mah veš kaj, kot sem že rekla, Jelena je res kr simpatična, samo, če bi znala res postavit kakšno pametno vprašanje oz. v času, ko je neka stvar aktualna, ne pa, da pogrevajo nekaj za kar se ve že dolgo časa. Lej, tebi se tud zdi glupo, da te sprašujemo že nekej časa, zakaj menjaš nicke. A si nam odgovoril? Za Ladota se pa ne morem odločit al mi vleče na plus al minus, kakor kdaj.
Forum je zaprt za komentiranje.