Dalaj Egol in …
Njegov način odgovarjanja novinarjem.Prejšnji teden je bil gost v E+ in novinarki Jeleni ni hotel nič povedati,razen”na taka vprašanja ne bom odgovarjal”,pa ga ni nič takega spraševala.Le zakaj takega provokatorja sploh povabljajo v studio in propagirajo njegov novi album.Za razliko od priljubljenega naduteža voditelja Lada Bizovičarja,ki se vede osnovnošolsko in za njegova leta bi se do novinarjev lahko bolj korektno in resno obnašal.Tudi njegov najstniški način vodenja oddaje je odbit in neprimeren za širši krog gledalcev,razen najstnikov.Le kdo ga podpira in forsira,pa še zelo dobro ga plačujejo za njegovo spakovanje.En bonton pa mislim,da obstoja,vse do ene meje.
Najlaže je reči,da naj ga ne gledamo.Kako lahko dajo na TVSlo.1 za voditelja tega čvekača,ki se dela norca iz vsega in se spakuje kot Jim C. v filmu Maska.Ali pa tisti vse prej kot prijazni pevec Dalaj,ki ga vabijo na Tv,potem pa noče nič povedat.Smešno,neumno in neverjetno kaj se pri nas dogaja.Mi pa take vosle plačujemo,bodisi naročniki RTV Slo1 ali tisti,ki sponzoriramo take oddaje in izpade(Dalaj Egol) na kanalu A.Obstoja ogromno glasbenikov,ki bi bili zelo veseli,če bi jih povabili na intervju in bi se obnašali normalno po človeško.
No dej, oladi mal, o meni še nisi mogel nič takega prebrat, da bi me lahko tako ocenil. Imam samo enega partnerja in to že nekaj časa, kar pa o tebi ne bi mogla trditi, ker se sliniš ob vsaki izjavi kakšne prepotentne bejbe. V enem stavku “potreben, kot sahara vode”. Sorry ampak jaz se te niti s preklo ne bi…:).
kar se pa tiče tvojega vprašanja: Dalaj Egol je zame faca. Vprašanja tiste Jelene so itak vedno butasta in če mene vprašaš je imel čisto prav, da ni odgovarjal že na stokrat postavljena trapasta vprašanja. Ker ti voditelji samo kopirajo vprašanja, ki smo jih že neštetokrat slišali, kaj inovativnega pa ne znajo spravit iz sebe. Hehe, glede Bizovičarja pa ne morem reči drugega, kot, da si fouš, ker on sedi zravne Anje, ti se pa doma sliniš:).
Forum je zaprt za komentiranje.