Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek dajte mi svetovat

dajte mi svetovat

prosila bi vas,da mi svetujete kaj naj. Fant ma probleme in ker sva skupaj so problemi tudi moji. Oba sva bila nedolžna ko sva začela z odnosi. Vse je vredu, le da njemu noče stat. Stoji mu med predigro in ko natakneva kondom,ko pa more it vame pa vse uplahne. Skrajšala sva predigro na ene 10-15 min a je stanje isto. Vedno poskušava v samo enem položaju,k njemu misionarc,doggy,jaz na njemu ne ustrezajo in mu tk ne stoji. Lubrikanta porabva na litre, ker se meni v tak kratki predigri ne uspe dost navlažit pa še boli me , ko mi tlači svoj uplahli penis not. Če pa že rata d je trd, mu uplahne notri.

Djte mi povedat,kaj naj še storim,da bo to steklo.

p.s. poskusla sm z erotičnim perilom, drkanjem takšnim in drugačnim pa ne pomaga

zakaj moške probleme vedno ženske rešujete?

lepo si napisala, da ima fant probleme. lepo, da sodeluješ pri stvari, ampak nekako bi bilo bolje, če bi on pisal, ne ti….

Začetniški problemi.
Najverjetneje je v ozadju nek strah. Ne vem, kako dolgo sta skupaj. Možno je, da rabita čas, da se navadita na drug na drugega, da se umaknejo razne misli o tem, kako narediti prav in popolno. Ravno te misli potem motijo sproščen odnos.

čebelca nina

Do penetracije še sploh ni prišlo?
Koliko sta pa stara? Mogoče je to njegova “začetniška trema” zaradi nesproščenosti in neizkušenosti.
Si zaupata, pogovorita o vsem? Ker to je psihološko, če sicer z erekcijo nima težav.
Je on s tabo, ker te ima rad, ali pa so vajini interesi zoženi na “seksualno eksperimentiranje”?

Pa si želiš ti dejansko spolnosti z njim, če te/se v končni fazi ne vzburi(š) dovolj? Mogoče je on v redu fant, te posluša, se razumeta, ampak preiti iz prijateljskega odnosa na partnerski ni vedno posrečen, to sta dva pojma. Seksualni partner ti je lahko dober prijatelj, medtem pa, če imaš dobrega prijatelja, še zdaleč ni nujno, da se bosta ujela tudi na spolnem področju kot se sicer kot osebnosti “štekata”.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Jaz bi ti svetovala ne it tako tehnično v to.
Vem za en primer, ko je on imel punco, jo imel menda zelo rad, mu pa ni bila privlačna, sploh je bil mnenja, da mu nobena živa ženska ne more bit privlačna, samo tiste s porno filmov. Potem je po nekaj letih spoznal eno drugo, bil menda z obema hkrati, ker je tisto prvo imel še vedno rad, pa ona njega… stari so bili tam nekje 14 -16 let, sicer pa leta niso tako zelo važna.
Prehitro sta šla v to…Zakaj?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]


Saj imata oba problem. Razlika je v tem, da je ta problem bolj očiten pri moškem.
Pri moškem se vidi ali mu stoji ali ne. Pri ženski pa to ni tako očitno, če je dovolj vzburjena in vlažna.

Oba bi rada nekaj na silo. Si mislita, da sta že dovolj stara ali karkoli že….A čustev ne moreš pretentati. Bolj se siliš, manj si sproščen.

Treba je odnosu dati čas. Da se poglobi, da je medsebojno zaupanje….

Jaz sem 18, on pa 19. Skupaj pa sva že pol leta. Je imel on željo prej poskusit,ampak sm jst hotla še malo počakat,že prej pa sva imela neke vrste predigro.

Saj če mava dolgo preigro,sm jst čist ok.


Kaj pa on pravi ?
Ga kaj moti ? Ga je česa strah…..

Nobena predigra ne bo prava zate, pa najsi bo še tako izpopolnjena in tehnično načrtovana, če ne čutiš prave strasti/ljubezeni do njega. Namreč če se v tvojem telesu nič ne zgodi, te organizem s to “telesno blokado” zgolj informira – STOP, česar nočeš ti zavestno sprejeti, da si s tem moškim ne želiš spolnih odnosov. A je tako? Če bi bil “pravi”, ne bi tudi rabila nobenih lubrikantov. Je pa to zdaj en fiasko verjetno za njegovo samozavest, ali kako sprejema to svojo nezmožnost? Saj tudi če bi bil zmožen, bi tebi bilo verjetno neprijetno.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ma sej leta niso važna, sem sploh pričakovala, da nimaš več 14 let.
Pač jaz bi ti še vedno svetovala, enostavno počakat. Držita se za roke, pojdita se malo sprehajat po sončku, pol leta sta komaj skupaj…takrat mora bit najlepše, ne pa da se nekaj sekirata, zakaj ne gre. Poglejta kak pornič skupaj, pa se zavestno odločita da ne bosta šla dlje kot da imata š vse obleke gor 🙂 🙂
Mogoče on misli, oziroma ve, da tebi ni ravno kul, če rabita lubrikant zraven, pa ma neko blokado, problem je pa itak vajin ne njegov. Prav je, da tako gledaš na to. Povej mu to, če mu še nisi 🙂 🙂
Aja pa zavedaj se privilegija, da ti tu odgovarja Matjažko, ki ve, kako je biti ženska, (in v oni drugi temi, kako je biti mati) in hkrati ve, kako je biti tip.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Nobena predigra ne bo prava zate, pa najsi bo še tako izpopolnjena in tehnično načrtovana, če ne čutiš prave strasti/ljubezeni do njega. Namreč če se v tvojem telesu nič ne zgodi, te organizem s to “telesno blokado” zgolj informira – STOP, česar nočeš ti zavestno sprejeti, da si s tem moškim ne želiš spolnih odnosov. A je tako? Če bi bil “pravi”, ne bi tudi rabila nobenih lubrikantov. Je pa to zdaj en fiasko verjetno za njegovo samozavest, ali kako sprejema to svojo nezmožnost? Saj tudi če bi bil zmožen, bi tebi bilo verjetno neprijetno.[/quote]

Verjemi, da mi je njegova predigra všeč in pripelje do stanja, ko lubrikant ni potrebn. Itq pa tukaj ne navajam, d imam problem s suhostjo zaradi slabe predigre. Govorim o njegovem,ki e stoji. Če me on med predigro dodobra zrajca,je kul. Ampak ker se je odločil, da bo predigra zelo kratka, tudi jaz nisem dovolj zraujcana. ( očitno gre pri tebi 5 min božanja,5 min oralca in hupa čupa sex)

Jaz z veseljem počakam, če bo pri njemu pol vse štimal. Sam kaj ko bi on sexal. Že pri 2 mesecih zveze je hotel sex, ampak sva počakala na mojo željo. Lahko mu omenim to, ampak sem 100% da me bo gledal z dolgim obrazom.

Katenjka, ti ga pa včasih tako mimo pihneš, da je joj. Res ne vem, kako je biti ženska, tako kot ti ne veš, kako je biti moški, poanta tega? Vem pa oz. sem pozoren na ženske odzive, in če se ne vzburi ob moškem, da bi celo rabila lubrikante, čeprav je fant uvideven in ne navali na njo en-dva-tri, to za moje pojme pomeni, da se takšna spolnost ne bo odnesla, ker je ne privlači dovolj fizično oz. spolno, čeprav ji je drugače kot oseba lahko zelo všeč. Tu imata oba problem. Mogoče fant to čuti, zato se tudi pri njemu nič ne zgodi, ker ga ona na nezavedni ravni zavrača kot spolnega partnerja.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Preberi si njen predzadnji post, ko je nerodno citirala tebe. Kaj sem mimo pihnila? Jaz ji lahko pomagam kot ženska, ti ji kot ženska ne moreš. Pomagaj ji kot moški ali pa pomagaj njenemu tipu.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Kako ji lahko kot ženska pomagaš? V spolnem smislu že ne, razen če bi bila istospolno usmerjena. Zato, ker imata obe vagino, ji lahko pomagaš, jaz pa ne, ker imam penis, ji pač ne morem dajati nasvetov!?? 😀 Kot moški ji lahko pomagam samo v enem smislu, Katenjka. Ne ga bixat, no. Rabiš ti tudi pomoč? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pa te spolno privlači!? Saj tu ni merila, kdaj začneta s spolnostjo, po enem mesecu, dveh ali enem letu, če imata usklajene želje, kakor obema ustreza, je vsak čas pravšnji. Fante je edino smisleno malce strateško “testirati” in odlašati s spolnostjo, da vidiš, če ima resne namene. Verjetno bo glavni problem v njegovi in tvoji neizkušenosti, delno pa to, da imaš ti občutek, da je prehitro, da te sili? Nič nisi povedala o svojih občutkih, ampak same neke tehnične podrobnosti.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, ti si očitno sfalil s svojo predpostavko. Kaj sem jaz mimo pihnila?
Kaj sploh odgovarjaš meni? Jaz nimam takega problema.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Pardon, tale post sem spregledal. Potem pa je to menda res izkjljučno le njegov problem, če po več poskusih ni nič iz tega. Verjetno ima določene psihične blokade, da bi se izkazal – in ko mu prvič ne uspe, je drugič verjetno še pod večjim pritiskom, tretjič še večjim, v kolikor se ne zna sprostiti. Mogoče tudi v zvezi kaj z zaupanjem in podobnim. A fant izhaja sicer iz urejene družine? Pogosto tudi nekateri fantje ne uspevajo z dekleti, do katerih ne čutijo prave čustvene navezanosti, ampak pri vama verjetno to potem ni težava. Ne vem…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ha ha ha, kako bistra ugotovitev.

Čebelica nina, imaš še forum ED – želiva si spolnosti, pa problem predstavi tudi tam. Lahko gre tudi za fiziološko motnjo, ni nujno, da je vse psiha.

Kar se pa tiče hupa čupa seksa – z vsem dolžnim spoštovanjem, ampak glede na tvoje dosedanje spolne izkušnje nekako res ne moreš ocenjevat kakovosti, kaj meniš.

Ha ha ha, kako bistra ugotovitev.[/quote]

idealen moški torej :))))) razume nas in morda celo še sebe :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close