Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Dajmo se raje ljubit

Dajmo se raje ljubit

in pozabit na politiko, krizo, nemoralo, evropo in podobna……

Se podpišem.

Imejmo se radi in razmišljajmo o lepih stvareh…

Se strinjam. Jutri oziroma v soboto bo spet snežilo. Veselimo se zimskih radosti, kepanja, smučanja, sankanja, delanja sneženega moža…četudi smo odrasli, nas take stvari vedno vrnejo v mladost. Lahko pa tudi koga (nežno) naribate 🙂

Res je…in ti verjetno ceniš preproste stvari

Preproste stvari so vredne več kot zaklad 🙂

Ja res boljše, saj ljubezen nič ne vidi, nič ne sliši:))))


A bejž no!!?? Imaš kak recept, za palačinke, zrezke, ali pa za župo iz ljubezni, da nahranim mladiče!!!???

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Saj na to nismo pozabili, ali pač?:) Se trudim dati kaj na off, da so lahko druge stvari na on:).

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close