Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Da vas poparčkam..

Da vas poparčkam..

Te forumske samice včasih virbrirajo kot sršeni, moraš biti previden. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Te forumske samice včasih virbrirajo kot sršeni, moraš biti previden. :))[/quote]Nisem nobene takšne opazil, tako da je to verjetno samo tvoja precepcija, napačna vizualizacija sladkih čebelic….. 😉 :))))

Matjazko, če obvladaš čebelarstvo to sploh ne bi smela bit težava 🙂
Je pa res da čebele imajo toliko trotov kolikor same hočejo… tako da volja trotov se pri njih ravno ne upošteva in ko se jim zazdi jih brez milosti pomečejo iz panja. Tudi po kosih, če ne gre drugače…. 🙁

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Te forumske samice včasih virbrirajo kot sršeni, moraš biti previden. :))[/quote]Nisem nobene takšne opazil, tako da je to verjetno samo tvoja precepcija, napačna vizualizacija sladkih čebelic….. 😉 :))))

Matjazko, če obvladaš čebelarstvo to sploh ne bi smela bit težava 🙂
Je pa res da čebele imajo toliko trotov kolikor same hočejo… tako da volja trotov se pri njih ravno ne upošteva in ko se jim zazdi jih brez milosti pomečejo iz panja. Tudi po kosih, če ne gre drugače…. :([/quote]

Hehe, samo sladke čebelice. Če je slabo vreme ali če nič ne medi, potem znajo biti razdražene, ampak ker dajejo nektar, vzamemo v zakup tudi kakšen pik. :)))) Veš, da v pozno jesen trote pobijejo. Mi moški imamo srečo, da preživimi zimo. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Nisem nobene takšne opazil, tako da je to verjetno samo tvoja precepcija, napačna vizualizacija sladkih čebelic….. 😉 :))))

Matjazko, če obvladaš čebelarstvo to sploh ne bi smela bit težava 🙂
Je pa res da čebele imajo toliko trotov kolikor same hočejo… tako da volja trotov se pri njih ravno ne upošteva in ko se jim zazdi jih brez milosti pomečejo iz panja. Tudi po kosih, če ne gre drugače…. :([/quote]

Hehe, samo sladke čebelice. Če je slabo vreme ali če nič ne medi, potem znajo biti razdražene, ampak ker dajejo nektar, vzamemo v zakup tudi kakšen pik. :)))) Veš, da v pozno jesen trote pobijejo. Mi moški imamo srečo, da preživimi zimo. :D[/quote]Kaj potem skrbiš, da bodo pikale, če mediš ne bi smelo bit težav….. 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Hehe, samo sladke čebelice. Če je slabo vreme ali če nič ne medi, potem znajo biti razdražene, ampak ker dajejo nektar, vzamemo v zakup tudi kakšen pik. :)))) Veš, da v pozno jesen trote pobijejo. Mi moški imamo srečo, da preživimi zimo. :D[/quote]Kaj potem skrbiš, da bodo pikale, če mediš ne bi smelo bit težav….. :D[/quote]

Saj zato pa usklajujem svoje vibracije z njihovimi. Pirnceska bi mi bila sedaj v pomoč, malo imam razštelan tranzistor. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Matjažko, pazi da ne naletiš na kakšno oso, lahko je za čebele. 🙂

Ti imaš menda frekvence krhkega metulja? :)) Ne vem, če se lahko spustim na tako fin nivo. Razen če se gosenica, ki se je tako bojiš, zabubi. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ti imaš menda frekvence krhkega metulja? :)) Ne vem, če se lahko spustim na tako fin nivo. Razen če se gosenica, ki se je tako bojiš, zabubi. :D[/quote]

Matjažko, jaz nisem tako fina, kaj pretiravaš, le vulgarna nisem. Ženska mora biti dama, mar ne? :))

Ti imaš menda frekvence krhkega metulja? :)) Ne vem, če se lahko spustim na tako fin nivo. Razen če se gosenica, ki se je tako bojiš, zabubi. :D[/quote]

Matjažko, jaz nisem tako fina, kaj pretiravaš, le vulgarna nisem. Ženska mora biti dama, mar ne? :))[/quote]

Kaj jaz vem, ženska je lahko tudi moški, kot je moški lahko ženska, saj zakaj bi favorizirali eno plat in delali nekakšno spolno določljivost, kako se naj nekdo glede na spol obnaša- moški ne jokajo, ženske ne smejo biti agresivne…. Psiha bi naj bila androgena, a ne, ki združije moške in ženske lastnosti.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Prav, Matjažko, ti se kar zjokaj, če te prime, saj nihče ne pravi, da se kot moški ne smeš. :))


V bistvu marsikdo pravi, da ne sme. Punce lahko, fantje ne. Potem pa ni čudno, da dobimo toliko čustvenih invalidov. Govora je o odraščanju in starševstvu.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Kako stran prevladuje? Leva ali desna? Leva je tradicionalno “moška”, desna “ženska”. Celovit pa si lahko le, če v sebi dosežeš nekako ravnovesje med obema, ker mi smo le biološko moški in ženske, psihološko ima vsak ne glede na spol moške in ženske prvine. Kdor reče, da moški ne smejo jokati (pri njem prevladuje leva na račun desne strani) ali da ženske ne smejo biti agresivne (prevladuje desna na račun leve strani), je “izbalansiran” ali vržen iz ravnotežja celovitosti. Ta komplementarna nasprotja, kar “mu manjka”, bo poskušal najti v partnerju v nezreli simbiotsko-dopolnjujoči si zvezi in ne v sebi. Takšne zveze so zelo težke, kjer prihaja do nenehnih konfliktov, ko je npr. ženska zelo negotova, čustvena, senzibilna, njen fant pa njeno nasprotje – zelo hladen, pragmatično racionalen in samostojen.

agresiven-pasiven
neodvisen-odvisen
racionalen-čustven
objektiven-subjektiven
dominanten-pokoren
tekomovalen-sodelovalen
logičen-intuitiven
odločen-neodločen
svetovljan-zapečkar
močan-nežen
čuten-čustven
filozovski-praktičen
matematik-umetnik
visljiv-obziren
ambiciozen-neodločen
voditelj-privrženec

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Do kdaj pa je ženska dama?

Ko reče “ne”, misli “morebiti”…
Ko reče “morebiti”, misli “ja”….
Ko reče “ja” pa ni več dama……

Se pravi pri poroki praviloma vsaka reče “ja” ……. cccccc

Do kdaj pa je ženska dama?

Ko reče “ne”, misli “morebiti”…
Ko reče “morebiti”, misli “ja”….
Ko reče “ja” pa ni več dama……

Se pravi pri poroki praviloma vsaka reče “ja” ……. cccccc[/quote]

A to si ti Katenjka v novi preobleki, ti ponavadi uporabljaš ….cccccc? Ne boj se, imam ravno pravšnjo varnostno razdaljjo do Matjažka. :))

Do kdaj pa je ženska dama?

Ko reče “ne”, misli “morebiti”…
Ko reče “morebiti”, misli “ja”….
Ko reče “ja” pa ni več dama……

Se pravi pri poroki praviloma vsaka reče “ja” ……. cccccc[/quote]

A to si ti Katenjka v novi preobleki, ti ponavadi uporabljaš ….cccccc? Ne boj se, imam ravno pravšnjo varnostno razdaljjo do Matjažka. :))[/quote]A bi ti nehala, prijateljica, ki to nočeš biti, ker hočeš imeti vse transparentno ccc…
Nisem ona. Pa četudi bi bila, v čem bi bil to problem? A gre mogoče za otročje najstniško naivno pisanje?? Antilopa, popravi se ccc :))))

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Matjažko, jaz nisem tako fina, kaj pretiravaš, le vulgarna nisem. Ženska mora biti dama, mar ne? :))[/quote]

Kaj jaz vem, ženska je lahko tudi moški, kot je moški lahko ženska, saj zakaj bi favorizirali eno plat in delali nekakšno spolno določljivost, kako se naj nekdo glede na spol obnaša- moški ne jokajo, ženske ne smejo biti agresivne…. Psiha bi naj bila androgena, a ne, ki združije moške in ženske lastnosti.[/quote]Ne narobe imaš, psiha kot taka ni androgena, svojega spola se začneš zavedati ob rojstvu, in takrat se začneš (v kolikor že nisi?) usodno razvijati v mošega oz. žensko. To, kar pišeš potem, so lastnosti značaja oz teperamenta, lahko sicer rečeš lastnosti psihe, ne pa lastnosti, ki te delajo moškega oz žensko.
Primer takega “špekuliranja” se tragično izkaže v življenju Davida Reimerja.… in na drugi strani kot igra narave pri mnogih transseksualcih, aseksualcih, homoseksualcih in vsejh onih, ki se imajo za “normalne”…
In še ne vem od kje imate prepričanje, da ne moreš biti hkrati agresiven in čustven?
Kot da je sta samo dve skrajnosti, simbiotski pari.. a je kje kdo, ki ima intuicijo…ccc :))))

[i]čakam da pade mrak…čakam da pade mrak in skrije sivino[/i]…

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Aja, sem mislila, da si bila ti. Sorry.

Kate

Spol ima svojo funkcijo, ker genetika narekuje tudi razliko v žlezah, hormonalnim izločanjem in tudi v samih možganih so določene razlike, pri ženskam menda bolje sodelujeta leva in desna polovica, zato tudi prej spregovorijo, dečki so ponavadi bolj nadarjeni za matematiko in podobno. Ampak to, o čemer sem govoril, pa družbeno oz. kulturno pogojeno obnašanje moških in žensk, določeno vedenje vzpodbuja, določeno zaničuje preko stereotipov togega določanja spolnih vlog. Npr. če ženska izkazuje agresijo, hitro obvelja za furijo v bolj patriarhalno obarvani kuturi, medtem ko pri dečkih ta oblika vedenja niti ni toliko sporna. Spet po drugi strani pa dečki hitro veljajo za mevže, če jočejo in neposredno izkazujejo čustva, ker moški mroa biti “močan” in ne “šibek” kot ženska.

Kate

Transkulturalnost (androginost), o kateri sem govoril, nima nobene veze s spolom oz. s spolno usmerjenost, npr.biseksulanostjo, transeksualnostjo ali celo aseksualnostjo in zabrisanjem spolne identitete preko teh drž. Ampak za povezovanje in razvijanje erosa v moškem in logosa v ženski. Androginija je naše naravno stanje, ki zajema moške in ženske vidike/lastnosti v vsakem človeku. Ženska je lahko zelo ženstvena, če lahko uporabi svojo “moško energijo”, ne postane zaradi tega “možača”. In moški je lahko izjemno privlačen in možat, ki je hrati tudi nežen.

antilopa

Kaj pa če bi se stepli zame, zmagovalka dobi svoj zaslužen plen. :))) Antilopa, tebi menda katenjka hodi v zelje, ali zakaj ta sumičenja? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Da bi mi hodila v zelje, bi najprej moral biti moj, pa nisi. 🙂 Z mano pa se ni dobro tepsti, mislim, da bi bil tudi ti presenečen nad mojo močjo. :))

Malo pa sem tvoj, a ne? Če ne drugače, pa vsaj virtualno? :)))
A mene bi tudi natepla in izkazala svojo moč, sem mislil, da boš samo Katenjko, da bi raje mene bolj božala? 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

No, virtualno naju je Alexis že poparčkala.:)) Ne vem, odkod se ji zdi, da so med nama vibracije, mar sva res tako očitna? :))

Tepla pa se jaz ne bi z nikomer po svoji volji, ampak znala bi pa fajn nazaj udariti, če bi bilo to potrebno. 🙂

Jaz vibriram na vse strani in na vseh frekvencah, katero postajo pa si ujela? Menda isto kot Katenjka? :))) phahaha

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Vidiš, da si ti otročji. Skoz pogrevaš isto zadevo, pa sem mislila, da sva se že pobotala. :))

Sprla si se z mano ali zaradi mene? 😀 Ne vem…

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne vem, a si ti to sanjal (da se z neko žensko prepiram), ali pa si spil kak kozarček več, pa se ti je to zdelo? :)) Razen, seveda, če gre za kakšna podtikanja, kot ti praviš? :))

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close