čustveni oklep
A veš, opažam kako je danes negativno sprejeto, če nekdo širi optimizem, če zna izražati dobro voljo, se veseliti, bodriti ljudi.
Ampak se ne dam, dobim še več energije in potrditve s strani tistih, ki čutijo, da je redkost takšna energija v ljudeh:). Sprejemam tvoje mnenje, itak smo v virtuali, vsak si ustvarja svojo zgodbico v glavi in to je temeljna pravica:).
Kolk se ti obremenjuješ z drugimi, če bi sama sebi vsaj pol toliko posvetila, bi morda bila vesela:). Glede moje prisotnosti obstaja razlaga, ki je nikakor ne mislim deliti z žlehtnobami, ki želijo, da mi spodrsne.
A zato misliš, da sem nesrečna, ker se pojavljam na monu v zate nemogočih terminih? Je to pravi kazalec? Gledaš po sebi? Nismo vsi enaki:).
Forum je zaprt za komentiranje.