črvi v mercatorjrvem čipsu
Če take stvari kupite v merkatorju ali v Šparu trgovec ne more bit kriv saj ne mora vedeti kaj je v vsebini vrečke. Lahko pa prinesete nazaj in trgovec pošlje proizvajalcu. Tko da ne moreš krivit merkator kakšne stvari prodaja. Glede zloma zoba tud ne moreš tožit trgovino zato se raje obrni na proizvajalca ali uvoznika ki je to blago uvozil.
Paulina:
ok, zdaj je treba ugotovit: a je bil ladijski vijak, al vijak kakega stroja v proizvodnji……… verjetno se sprašuješ, kako se to ugotovi: vijak daj v usta….. če je slan, potem je ladijski…….. naj toži Luko Koper :)))))
LP
Remedy
P.S.: mal šale mora bit……. sicer se mi je pa več ali manj vsa hrana zagravžala, ko berem, kaj vse ste v njej našli……
uh, kaj vse se človeku ne zgodi-razlog več za naravno nepredelano hrano. no, pa tudi tukaj nisi varen-enkrat v sparu kupim dve lepi rdeči papriki (tiste ta večje, dražje) in ko si hočem pripraviti sendvič, prerežem papriko, notri pa ena ogromna gosenica (ene 4 cm). no, si mislim, bom pa drugo pojedla. vraga-tudi v drugi je bila enaka gosenica. fuj. v tistem sparu ne kupujem več. tiste variante z žeblji so me pa kar malo osupnile!
Pa če kupujete čaje v čajnih hišah…bodite previdni pri kakih čajih z dotaki oreškov…Namreč jaz sem imela blaaaaazno rada črni čaj z okusov madlja…vse do takrat, ko sem ugotovila, da so se v škrničeljčku s čajem zaredili čito pravi črvički. Od kje črvi na pri čaju….najbrž od mandljev, še posebno, če čaja ne porabiš čisto takoj ko ga kupiš. In zadeva je bila kupljena v Lj, v ˝slavni˝čajni hiši. Ne samo v enem primeru…trikrat ( si delam zaloge ponavadi..ampak ne več kot za kak mesec) . No ja, jaz čaj obožujem, ampak mandljevga niti pod razno nočem več niti videt, kaj šele ga piti.
Forum je zaprt za komentiranje.