Citroen C5
Še vedno je dober avto in če skrbiš zanj, tudi ni kakšnih ekstra stroškov. Bencin motorji so zelo OK, tudi diesel 2.0, pa baje tudi 1,6 sta zelo OK – a pri dieslih kot vedno – odvisno kako so skrbeli zanj in kako je bil vožen. Za mestne vožnje ravno niso.
Mislim da so jih izdelovali ravno do 2016, morda 2017. Robotizirani menjalniki imajo svoje fore… teh bi se jaz raje izogibal – ostali so pa OK.
Forum je zaprt za komentiranje.