V kratkem grem na operacijo cistokeli oz. zdrsa maternice, pa me zanima, če je katera bila ali pozna katero s to izkušnjo, da mi malo pove, kako je potekalo vse skupaj in koliko dolgo je trajalo okrevanje…. Hvala za vsako informacijo in lep pozdrav..