Cilj Ruskih raket glavna mesta EU držav
neumnost, 14.09.2025 ob 10:55
robi9, 14.09.2025 ob 10:50
pikimepiki, 14.09.2025 ob 10:33
Rusija NI ne naš ne vaš sovražnik. Rusi nočejo drugega kot to, da se jim da MIR!
Vaš in naš sovražnik SO Kuzla von der Lajna, francoski pederast Makaron, britanska pederčina Starmer, nemški Blackrock pudelj Merz, slovenski bruseljski konjušar Golob,…
Dol z naštetimi! In slava Rusiji!
Rusija je sovražnik le za SDS ovce, ki so retardirani fašisti in domobranci. Zato se že dvajset let skrivajo v kleti in se oglašajo le kot troli.
sds ovce si v rit zatlači. Jih ne morem videt, kar pa ne pomeni da se s Putinom strinjam in da Rusija ni grožnja. Še kako je! Trenutno provocira s svojimi droni v tuje zračne prostore. Potem bo tega vedno več in bo postalo normala, kot je napad na Ukrajino postal normala. Ti ruski trol boš pa itak zagovarjal Putina do konca, tudi če napade Poljsko, Moldavijo. Iz preprostega razloga ker sovražiš zahod in EU. bogvedi zakaj, glede na to da edino tu lahko gobcaš do onemoglosti, ne da bi za to odgovarjal.
Budalo fuknjeno si edina grožnja.
Retardiranost evropske zabite črede bo zabito čredo pokopalo.
Včasih je bilo širjenje fašizma prepovedano, danes pa ste se budale retardirane, zaradi fašistične oblasti, razpasle po celem internetu.
robi9, 14.09.2025 ob 10:59
Budalo fuknjeno si edina grožnja.
Retardiranost evropske zabite črede bo zabito čredo pokopalo.
Včasih je bilo širjenje fašizma prepovedano, danes pa ste se budale retardirane, zaradi fašistične oblasti, razpasle po celem internetu.
Tudi ti si dobil prijavo na policijo, imamo discord skupino kjer smo množično spisali prijave rusofilnih bolnikov na tem forumu zaradi poveličevanja ruskega fašizma, spodbujanja terorizma in ubijanja, sovražni govor itd., v naslednjih dneh lahko pričakuješ racije.
Pa ne misli si da če uporabljaš VPN da si varen, tudi če imaš TOR brskalnik te lahko kriminalisti odkrijejo v 5 minutah.
Anonimno 4581, 14.09.2025 ob 11:07
Tudi ti si dobil prijavo na policijo, imamo discord skupino kjer smo množično spisali prijave rusofilnih bolnikov na tem forumu zaradi poveličevanja ruskega fašizma, spodbujanja terorizma in ubijanja, sovražni govor itd., v naslednjih dneh lahko pričakuješ racije.
Pa ne misli si da če uporabljaš VPN da si varen, tudi če imaš TOR brskalnik te lahko kriminalisti odkrijejo v 5 minutah.
Budalo fuknjeno.?
Budale fuknjene ste pravi fašisti.
lej budalo pofukano levicarsko, nabijem tebe, celo slo vlado in von der layno na kurac, upam da rusi vrzejo vec jedrskih bomb na ukrajino in jo unicijo, un8cijo ukrajindke in evropske fadidte ki so s pomocjo zda zaceli to vojno…tknzdaj pa me prijavi debil…pa se duscord ti nabijem na kurac in vsr debile v tvoji skupini
Včasih je bilo širjenje fašizma prepovedano, danes pa ste se budale retardirane, zaradi fašistične oblasti, razpasle po celem internetu.
Edina dva fašista tukaj, ki zagovarjata fašizem putina, ki napada samostojne države in pošilja svoje drone v zračne prostore drugih držav, sta vidva z grenivko pikipikineki whatever.
Julij Cezar, 14.09.2025 ob 11:13
lej budalo pofukano levicarsko, nabijem tebe, celo slo vlado in von der layno na kurac, upam da rusi vrzejo vec jedrskih bomb na ukrajino in jo unicijo, un8cijo ukrajindke in evropske fadidte ki so s pomocjo zda zaceli to vojno…tknzdaj pa me prijavi debil…pa se duscord ti nabijem na kurac in vsr debile v tvoji skupini
Jaz pa upam, da Rusi vržejo bombo na bruseljsko fašistično lajdro.
Spet bodo morali Rusi očistiti Evropo fašistične golazni.
robi9, 14.09.2025 ob 11:10
Budalo fuknjeno.?
Budale fuknjene ste pravi fašisti.
Me zanima če ti bo smešno ko boš dobil obisk kriminalsitov v naslednjih dneh…a se spomniš uporabnika “slava rusiji” na 24ur.com iz lanskega leta, ki je dobil kriminaliste na dom in pogojno zaporno kazen? Tako bo s tabo in ostalimi.
Anonimno 4581, 14.09.2025 ob 11:18
Me zanima če ti bo smešno ko boš dobil obisk kriminalsitov v naslednjih dneh…a se spomniš uporabnika “slava rusiji” na 24ur.com iz lanskega leta, ki je dobil kriminaliste na dom in pogojno zaporno kazen? Tako bo s tabo in ostalimi.
Budalo fuknjeno. ?
robi9, 14.09.2025 ob 11:18
Jaz pa upam, da Rusi vržejo bombo na bruseljsko fašistično lajdro.
Spet bodo morali Rusi očistiti Evropo fašistične golazni.
Tebi se je do konca snelo. Tole je res za v institucijo. Če Putin res začne bombe metat na Evropo, bo tole tele od robija vzklikalo od radosti. Pa dobro, če tole ni sovražni govor in nagovarjanje na bombardiranje Evrope, ki je za tega norca vsa fašistična, pol ne vem, kaj je. Tega bi bilo res za spravit mal na hladno za par mesecev.
neumnost, 14.09.2025 ob 11:27
Tebi se je do konca snelo. Tole je res za v institucijo. Če Putin res začne bombe metat na Evropo, bo tole tele od robija vzklikalo od radosti. Pa dobro, če tole ni sovražni govor in nagovarjanje na bombardiranje Evrope, ki je za tega norca vsa fašistična, pol ne vem, kaj je. Tega bi bilo res za spravit mal na hladno za par mesecev.
Prijavi ga na policijo, več prijav kot dobi prej bo v zaporu…mi smo že podali 5 ovadb…lahko ga prijaviš anonimno na spletni strani policije.
Ljubljana, pa tudi Koper in Maribor se mi zdijo zaradi geostrateške lege in funkcije kar verjetna tarča. Morda ne še v prvi rundi, a dogajanje bi lahko bilo zelo hitro. V neposredni bližini imamo še Aviano in Trst s pristaniščem. Ne računam na jedrski spopad, a tudi konvencionalno orožje zna narediti uničujočo škodo. Menim pa, da je naš glavni sovražnik v Bruslju, ki nas na vsak način skuša zaplesti v vojno. Tudi pretirano kokodajsanje naših vrhov in vtikanje povsod nam je lahko v veliko škodo. Če bo zagustilo, bodo hitro sledili svojemu denarju na varne destinacije, nas pa prepustili vojni kaosu.
v vseh teh letih vam trem debilom ni uspelo privabiti nobenega prorusa sem. Še vedno ste samo vi trije in par nickov ki jih menjate. ste preveč neumni, da bi kogarkoli prepričali s svojimi vedno istimi lajnami. v franciji so pred časom delali neke ankete glede tega, kdo so ljudje ki častijo putina in so anti EU ter prepričani, da je EU fašistična tvorba vodena s strani židov z določenim namenom. Surprise surprise, najvišja stopnja izobrazbe teh je poklicna šola, pa ti so še maherji, večina jih je komaj končala OŠ. In od teh je več kot polovica priseljencev iz musli držav. No, med te spadate.
pikimepiki, 14.09.2025 ob 11:27
Ne pozabi še name poslati kriminaliste, da mi dajo pogojno kazen.
Sem RUSOFIL, sem kemtrejler, sem anticepilec, sem antiglobalist, poserjem se na Kuzlo von der Lajno, na bruseljskega konjušara Goloba.
Včasih so samo sosedje in familija vedeli, da si zmešana. Danes ve cel internet. Pa kako ti ni nerodno take kozlarije pisat?
Kar logično, 14.09.2025 ob 11:34
Ljubljana, pa tudi Koper in Maribor se mi zdijo zaradi geostrateške lege in funkcije kar verjetna tarča. Morda ne še v prvi rundi, a dogajanje bi lahko bilo zelo hitro. V neposredni bližini imamo še Aviano in Trst s pristaniščem. Ne računam na jedrski spopad, a tudi konvencionalno orožje zna narediti uničujočo škodo. Menim pa, da je naš glavni sovražnik v Bruslju, ki nas na vsak način skuša zaplesti v vojno. Tudi pretirano kokodajsanje naših vrhov in vtikanje povsod nam je lahko v veliko škodo. Če bo zagustilo, bodo hitro sledili svojemu denarju na varne destinacije, nas pa prepustili vojni kaosu.
Ja, ker Evropkemu vrhu je seveda vojna v veliko korist, moron zabit! Zakaj točno bi EUvrh hotel vojno? Da gre gospodarstvo rakom žvižgat in da se morajo umikat v zaklonišča ter živet od prihrankov, ki itak med vojno ne bodo vredni nič in bodo vse zgubili? Dajte malo zbudit uno blesavo možgansko celico, ki samo ponavlja proruske pamflete in nič drugega. Putinu se gre za veliko Rusijo, hoče “narediti Rusijo spet veliko”, časa nima več prav dosti, izgubiti tudi ne, glede na gospodarski padec in to je to. On rožlja z orožjem, ostali odgovarjajo na grožnje. Razen Putina nihče noče vojne, idiot.
Anonimno 4312, 14.09.2025 ob 11:34
Prijavi ga na policijo, več prijav kot dobi prej bo v zaporu…mi smo že podali 5 ovadb…lahko ga prijaviš anonimno na spletni strani policije.
Žal je to v tej neoliberarni evropi nekaj dovoljenega. Lahko namiguješ na umore, napeljuješ na nasilje, si kolaborant…Pa se ti nič ne zgodi.
Robi9 to počne že desetletja pa ni bil nikoli kaznovan.
Jebiga, tako je v demokraciji. V rusiji jih zaprejo, zastrupijo z novičokom, vržejo čez balkon…Na kitajskem zginejo v kemp in so kasneje uporabljeni za oragne…V Evropi pa jih pustimo primeru, ker imajo “človekove pravice” in “svobodo govora” in jim nihče ne sme nič.
Prepovedati še janšizem = fašizem, pa smo rešeni ogrožanja miru s strani psihičnih bolnikov in njihovih groženj.
Ma daj si budalo blesavo ne domišljaj, da si dovolj pomembno za policijo pošiljati k tebi.
Hujše kazni, kot da moraš živeti samo s sabo, itak ni na svetu. Če pa le procent takih nebuloz kvasiš tudi v realnem življenju, kot jih tukaj stresaš, te bo pa vsak hip nekdo vsekal z eno traverzo po glavi. Super si jih prosiš in nabiraš.
Ne pozabi, da nisi edini popolni idiot na svetu. Je še kak nestrpnež, ki boš mu ti imenitna tarča.
Za danes ti naj bo dovolj sporočilo, da si prav ogabno retardirano.
Ponavlja se situacija iz let 2020-2021. Jaz in Robi in še nekaj smo tukaj objavljali, da je kljovid epidemija LAŽNIVA, da ne obstaja noben virus in da so cepiva namensko pripravljen strup za depopulacijo.
Ovce so napadale tukaj, pošiljale Robija, mene in tistih nekaj drugih na grmado in v zapor.
V letu 2025 smo v enaki situaciji, le da je tema druga. Vojna z Rusijo. Da Rusija noče vojne, nikoli ni hotela vojne, nima nobenih ozemeljskih apetitov po Evropi, da le Kuzla von der Lajna z Blackrockom in svojimi vazali evropskih držav hoče vojno.
Ponoven pogrom na Robija, name idr. podobne. Ker se vedno znova postavimo NA PRAVO STRAN ZGODOVINE.
Tudi tokrat v 2025 smo na pravi strani zgodovine, zato ovce zabite rusofobne kar napadajte, razkazujte svojo zabitost.
Za PIKIMEPIKI seveda
Ma daj si budalo blesavo ne domišljaj, da si dovolj pomembno za policijo pošiljati k tebi.
Hujše kazni, kot da moraš živeti samo s sabo, itak ni na svetu. Če pa le procent takih nebuloz kvasiš tudi v realnem življenju, kot jih tukaj stresaš, te bo pa vsak hip nekdo vsekal z eno traverzo po glavi. Super si jih prosiš in nabiraš.
Ne pozabi, da nisi edini popolni idiot na svetu. Je še kak nestrpnež, ki boš mu ti imenitna tarča.
Za danes ti naj bo dovolj sporočilo, da si prav ogabno retardirano.
pikimepiki, 14.09.2025 ob 11:52
Ponavlja se situacija iz let 2020-2021. Jaz in Robi in še nekaj smo tukaj objavljali, da je kljovid epidemija LAŽNIVA, da ne obstaja noben virus in da so cepiva namensko pripravljen strup za depopulacijo.
Ovce so napadale tukaj, pošiljale Robija, mene in tistih nekaj drugih na grmado in v zapor.
V letu 2025 smo v enaki situaciji, le da je tema druga. Vojna z Rusijo. Da Rusija noče vojne, nikoli ni hotela vojne, nima nobenih ozemeljskih apetitov po Evropi, da le Kuzla von der Lajna z Blackrockom in svojimi vazali evropskih držav hoče vojno.
Ponoven pogrom na Robija, name idr. podobne. Ker se vedno znova postavimo NA PRAVO STRAN ZGODOVINE.
Tudi tokrat v 2025 smo na pravi strani zgodovine, zato ovce zabite rusofobne kar napadajte, razkazujte svojo zabitost.
Ti tele zabito niti ne veš, kaj je zgodovina, kaj šele kaj drugega. O izbiri “prave strani” pa s teboj nima smisla izgubljati besed.
Pa v poduk, da boš še na pravi strani rabe slovenskega jezika: ljudi naštevamo tako, da sebe omenimo NA KONCU. Torej Robi in ti, ne ti in Robi. (no, mogoče za vaju torej ne velja… 🙂 )
Forum je zaprt za komentiranje.