Cilj Ruskih raket glavna mesta EU držav
WD40, 13.09.2025 ob 22:07
Ma že nekaj časa iščem da poberem šila in kopita iz te greznice EU. Kolega je že dve leti na Tajskem. Je reku da lahko z privarčevanim denarjem 100 let živi razkošno na Tajskem. Sicer še dela online 4 ure na dan, pa pravi da zasluži več kot porabi. Davka pa sploh ne plačuje.
Ja, 13.09.2025 ob 21:50
V primeru ogrožanja Rusije s strani NATA, so cilji ruskih jedrskih raket vsa glavna mesta EU držav. Zamislite da ena pade na Ljubljano, potem je cela Slovenija neprimerna za življenje.
Kaj tako pomembnega za Rusijo je v Ljubljani? Ruska ambasada? Študentski domovi? Univerze? Gimnazije?
Pazi pazi, 13.09.2025 ob 23:43
A to ste ruski vohuni, da vse to veste!
Sem ti napisal zakaj. Prometno vozlišče dobi raketo. Ljubljana jasno, ker gredo vse avtoceste in železniške proge preko nje. Koper zaradi luke, Maribor pa isto zaradi prometnih povezav. To da bo kaos in da bo pocrkala ob temu četrtina prebivalstva naenkrat je samo bonus 🙂
Ti se pa še dalje delaj budalo, mogoče dočakaš ta dan ko se to zgodi 🙂
pikimepiki, 14.09.2025 ob 10:33
Rusija NI ne naš ne vaš sovražnik. Rusi nočejo drugega kot to, da se jim da MIR!
Vaš in naš sovražnik SO Kuzla von der Lajna, francoski pederast Makaron, britanska pederčina Starmer, nemški Blackrock pudelj Merz, slovenski bruseljski konjušar Golob,…
Dol z naštetimi! In slava Rusiji!
Jaz tebi predlagam, da nehaš trolat in provocirat, ker drugače boš končalo kot domobranci na koncu druge svetovne vojne. Če nisi opazilo, defektno kakor si, stvari po hitrem postopku uhajajo izpod nadzora in ti bo sojeno temu primerno.
Glava je za striči lase, 14.09.2025 ob 00:57
Sem ti napisal zakaj. Prometno vozlišče dobi raketo. Ljubljana jasno, ker gredo vse avtoceste in železniške proge preko nje. Koper zaradi luke, Maribor pa isto zaradi prometnih povezav. To da bo kaos in da bo pocrkala ob temu četrtina prebivalstva naenkrat je samo bonus 🙂
Ti se pa še dalje delaj budalo, mogoče dočakaš ta dan ko se to zgodi 🙂
Samo da veš da si prijavljen si kriminalistom in da je postopek že odprt, ker ta tvoj sovražni govor, poveličevanje pobojev, grožnje itd. so šli čez mejo, če ta stran ne misli začet z moderiranjem se jo bo pač zaprlo, rusofile pa v zapor.
robi9, 14.09.2025 ob 10:50
Rusija je sovražnik le za SDS ovce, ki so retardirani fašisti in domobranci. Zato se že dvajset let skrivajo v kleti in se oglašajo le kot troli.
sds ovce si v rit zatlači. Jih ne morem videt, kar pa ne pomeni da se s Putinom strinjam in da Rusija ni grožnja. Še kako je! Trenutno provocira s svojimi droni v tuje zračne prostore. Potem bo tega vedno več in bo postalo normala, kot je napad na Ukrajino postal normala. Ti ruski trol boš pa itak zagovarjal Putina do konca, tudi če napade Poljsko, Moldavijo. Iz preprostega razloga ker sovražiš zahod in EU. bogvedi zakaj, glede na to da edino tu lahko gobcaš do onemoglosti, ne da bi za to odgovarjal.
Forum je zaprt za komentiranje.