Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Cilj Ruskih raket glavna mesta EU držav

Cilj Ruskih raket glavna mesta EU držav

V primeru ogrožanja Rusije s strani NATA, so cilji ruskih jedrskih  raket vsa glavna mesta EU držav. Zamislite da ena pade  na Ljubljano, potem je cela Slovenija neprimerna za življenje.

Komaj čakam!! Sporoči datum in uro. ?

Kaj glavna mesta! Tvojo dnevno sobo imajo na muhi. Hitro v bunker!

Ma že nekaj časa iščem da poberem šila in kopita iz te greznice EU. Kolega je že dve leti na Tajskem. Je reku da lahko z privarčevanim denarjem 100 let  živi razkošno na Tajskem. Sicer še dela online 4 ure na dan, pa pravi da zasluži več kot porabi. Davka pa sploh ne plačuje.

Odgovor na objavo uporabnika
WD40, 13.09.2025 ob 22:07

Ma že nekaj časa iščem da poberem šila in kopita iz te greznice EU. Kolega je že dve leti na Tajskem. Je reku da lahko z privarčevanim denarjem 100 let  živi razkošno na Tajskem. Sicer še dela online 4 ure na dan, pa pravi da zasluži več kot porabi. Davka pa sploh ne plačuje.

Čak mal. Zdaj se je Švabo začel sklicevat na Kitajsko in Taiwan. Pravijo, da je letos zadnje leto miru in da bo Kitajska na Taiwanu sprožila uničujočo vojno za ves svet. Pol boš na Tajskem še bližje.?

 

Ma Kitajci zavzamejo Tajvan za dva dneva, še jedrske jim ne bo potrebno uporabiti.

samo Letališko 5 bo sesulo.

Odgovor na objavo uporabnika
Ja, 13.09.2025 ob 21:50

V primeru ogrožanja Rusije s strani NATA, so cilji ruskih jedrskih  raket vsa glavna mesta EU držav. Zamislite da ena pade  na Ljubljano, potem je cela Slovenija neprimerna za življenje.

Kaj tako pomembnega za Rusijo je v Ljubljani? Ruska ambasada? Študentski domovi? Univerze? Gimnazije?

Odgovor na objavo uporabnika
Točka 0, 13.09.2025 ob 23:15

Kaj tako pomembnega za Rusijo je v Ljubljani? Ruska ambasada? Študentski domovi? Univerze? Gimnazije?

Saj tudi za Nemce ni bilo, pa so jo okupirali. Morda pa tudi kdo drug pokaže interes. Madžari s kako bombico, Italijani, Turki?

Prometno vozlišče in politični/gospodarski center države 🙂

Vsako glavno mesto dobi vsaj eno jedrsko konico, to je samoumevno. Verjetno še Koper in Maribor pri nas 🙂

Cilj NATO raket zlasti francoskih pa so glavna mesta ruskih okrožij vključno z Moskvo.

Odgovor na objavo uporabnika
Glava je za striči lase, 13.09.2025 ob 23:27

Prometno vozlišče in politični/gospodarski center države 🙂

Vsako glavno mesto dobi vsaj eno jedrsko konico, to je samoumevno. Verjetno še Koper in Maribor pri nas 🙂

A to ste ruski vohuni, da vse to veste!

In kaj bi bilo po trol bebotih, če bi tako padale jedrske? Srečen bi bil tist, ki bi takoj crknil. Umiranje od radiacije je grozno in počasno.

Mislim, da so majhni otroc pametnejši od trolov, ki tu pišete.

Odgovor na objavo uporabnika
Pazi pazi, 13.09.2025 ob 23:43

A to ste ruski vohuni, da vse to veste!

Sem ti napisal zakaj. Prometno vozlišče dobi raketo. Ljubljana jasno, ker gredo vse avtoceste in železniške proge preko nje. Koper zaradi luke, Maribor pa isto zaradi prometnih povezav. To da bo kaos in da bo pocrkala ob temu četrtina prebivalstva naenkrat je samo bonus 🙂

Ti se pa še dalje delaj budalo, mogoče dočakaš ta dan ko se to zgodi 🙂

Samo Bruselj in naciste v Brusljiu je potrebno zrušiti,pa je konec vojne,mir.V vsaki državi pa ljudska vstaja, da se te posrance iz vlade vrže in jim ulica sodi.

In kdaj bo to???!!

Rusija NI ne naš ne vaš sovražnik. Rusi nočejo drugega kot to, da se jim da MIR!

Vaš in naš sovražnik SO Kuzla von der Lajna, francoski pederast Makaron, britanska pederčina Starmer, nemški Blackrock pudelj Merz, slovenski bruseljski konjušar Golob,…

Dol z naštetimi! In slava Rusiji!

 

Odgovor na objavo uporabnika
pikimepiki, 14.09.2025 ob 10:33

Rusija NI ne naš ne vaš sovražnik. Rusi nočejo drugega kot to, da se jim da MIR!

Vaš in naš sovražnik SO Kuzla von der Lajna, francoski pederast Makaron, britanska pederčina Starmer, nemški Blackrock pudelj Merz, slovenski bruseljski konjušar Golob,…

Dol z naštetimi! In slava Rusiji!

 

Jaz tebi predlagam, da nehaš trolat in provocirat, ker drugače boš končalo kot domobranci na koncu druge svetovne vojne. Če nisi opazilo, defektno kakor si, stvari po hitrem postopku uhajajo izpod nadzora in ti bo sojeno temu primerno.

Nič novega. Že leta je tako, da nas v nekaj minutah dosežejo. In?
Vi kar provocirajte, mi ostajamo za mir.

LOL ?

LJ je tako pomemben cilj na nivoju Evrope, kot recimo Spodnji Duplek na nivoju SLO. Škoda sploh ciljati, če lahko narediš več škode kje drugje. LJ je strateško gledano… vukojebina. ?

Odgovor na objavo uporabnika
Glava je za striči lase, 14.09.2025 ob 00:57

Sem ti napisal zakaj. Prometno vozlišče dobi raketo. Ljubljana jasno, ker gredo vse avtoceste in železniške proge preko nje. Koper zaradi luke, Maribor pa isto zaradi prometnih povezav. To da bo kaos in da bo pocrkala ob temu četrtina prebivalstva naenkrat je samo bonus 🙂

Ti se pa še dalje delaj budalo, mogoče dočakaš ta dan ko se to zgodi 🙂

Samo da veš da si prijavljen si kriminalistom in da je postopek že odprt, ker ta tvoj sovražni govor, poveličevanje pobojev, grožnje itd. so šli čez mejo, če ta stran ne misli začet z moderiranjem se jo bo pač zaprlo, rusofile pa v zapor.

Rusija je sovražnik le za SDS ovce, ki so retardirani fašisti in domobranci. Zato se že dvajset let skrivajo v kleti in se oglašajo le kot troli.

jaja, seveda hočejo Rusi samo mir. Saj tudi Hitler je prisegal da hoče samo mir, ko je svoja bojna letala pošiljal v druge države. Vsi največji despoti  in vojni zločinci so hoteli samo, da jih svet pusti pri miru,  da lahko opravijo, kar so si zastavili, hahahah.

Odgovor na objavo uporabnika
robi9, 14.09.2025 ob 10:50

Rusija je sovražnik le za SDS ovce, ki so retardirani fašisti in domobranci. Zato se že dvajset let skrivajo v kleti in se oglašajo le kot troli.

sds ovce si v rit zatlači. Jih ne morem videt, kar pa ne pomeni da se s Putinom strinjam in da Rusija ni grožnja. Še kako je! Trenutno provocira s svojimi droni v tuje zračne prostore. Potem bo tega vedno več in bo postalo normala, kot je napad na Ukrajino postal normala. Ti ruski trol boš pa itak zagovarjal Putina do konca, tudi če napade Poljsko, Moldavijo. Iz preprostega razloga ker sovražiš zahod in EU. bogvedi zakaj, glede na to da edino tu lahko gobcaš do onemoglosti, ne da bi za to odgovarjal.

 A da Rusija “….trenutno provocira s svojimi droni v tuje zračne prostore….” – aaa, to si danes najdu na 24kurski greznici?

Budalo ubogo, ki ti je 24kurska greznica vir informacij.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close