Charlie Kirk
Danes sem raziskoval malo globlje, mi ne da miru. Na netu naletiš na svašta, predvsem v komentarjih. Od tega, da so ga ubili Židi oz. je umor naročil Trump (10.9.2025), krvava luna, kitajsko leto kače isto kot pri 9/11., do ročnega signaliziranja oseb, ki sta stala za njim, do videa kjer se vidi, da naj bi nanj streljal nekdo s pištolo v sami publiki na Charlijevi desni strani.
Pogledal sem tudi počasni posnetek. Majica se pred samo penetracijo metka noro zatrese oz. zaplapola. Menite da je to zaradi sam energije in nadzvočne hitrosti metka ali je Charlie nosil neprebojni jopič, od katerega se je metek nesrečno odbil v vrat?
Forum je zaprt za komentiranje.