Živjo
mene pa zanima, če katera ima čevlje ART, tiste iz semiša, nizke čevlje za vsak dan, ki jih imajo zdaj po 6.990 sit (lanski model). So rdeče, bež, svetlo plave, temno modre ali črne barve. Zanima me ali so dobre za hodit in vaše mnenje nasploh.
Upam, da jih katera ima. Hvala za pomoč