Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Čestitam tu prisotnim rekorderjem

Čestitam tu prisotnim rekorderjem

http://med.over.net/forum5/read.php?151,8988959,8988959#msg-8988959

Ta pravi rekorderji se skrivajo za neregistriranimi, vsakodnevno na novo izbranimi nicki. 🙂

Pa tole ne vem, če je statistika od starševskega čveka, ker namreč tja ne pišem. 🙂

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


To je splošna statistika za cel MON.


To je splošna statistika za cel MON.[/quote]

HAHAHAHAAHAHAHHA to je še bolj žalostno 😛

Bravo čestitam srečnemu v zvezi Markotu in penzionistu NMW-3w ter nepotešeni Goldfish ki očitno nima nič pametnejšega za delat… ostalik lolekov pa na seznamu ne poznam

HAHAHAHA

made my day v tem deževnem dnevu!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

Vmes pa seveda že 10. leto zapored srečno vezan internetnik Marko. Tip ima tok velik hobijev, službo, punco doma, potem pa napiše več prispevkov, kot vsi uporabniki skupaj, lololololol…

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Pa še za Nm-3ja, da napišem. Kaj je pijanček, ves čas si silil Robija, da omogoči nov addition ( št klikov na temo ), sedaj se je pa izkazalo, da si ravno ti tisti, ki še največ klika in pošilja prispevke po temah. Aja sej res, še to, ker sem ti že večkrat napisal, da nimaš prijateljev…zmotil sem se…imaš enega…alkohol.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Na osnovi teh statističnih podatkov bom z razlogom bolj selektivna koga še bom brala (citirala) in koga definitivno ne (moderatorjem je oproščeno). Sem mnenja, da tisti ki imajo toliko za povedati, da res bolj malo živijo in ni šans, da mi ravno ti ljudje/rekordeji iz seznama tržijo, tupijo nakladajo kako in kaj v life-u nasplošno ali konkretno.

Hvala za objavo statistike, to smo res potrebovali 🙂

hahahaha, sami izbrani tiči in tice, ki poskočijo takoj, ko jim kdo omeni pretirano virtualno bivanje in začnejo v ihti zatrjevati, kako imajo oni bogato življenje, nasploh foruma ne pogrešajo in se samo naključno tukaj pojavljajo.

Fousljivci, se bo treba bolj potrudit pri pisanju prispevkov za najbolj laskavi naslov na monu…pomaga ce pisete skoz pod istim nickom 😉

huh … Robi a si kaj ponosen, da jih je toliko iz “tvojega” (pod) foruma v finalu☺
(avgust) Največ zapisov, vrstni red je naključen.

Yo_
8888
savrinka
NM-3w
BMW 540
Rednnammay
Marko
Goldfish
Robi

Na letnem nivoju od 1.1.2013 do danes:

Yo_
1raglja
Barca
Marko
jon
NM-3w
Robi

Gunnar
vilid

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Pa kje so spet mene našl…kr neki…


Na to statistiko gledam z rezervo, ker je zavajujoča.
To pomeni le to, da nas na tem forumu večina piše registriranih. Statistika ne zajema neregistriranih in tistih, ki se občasno od-registrirajo in večina takšnih piše na SČ, ker se bojijo kontra efektov. :)))

Ponosen sem na to, da nimamo hudih dvobojev, da je vse še na neki razumni meji. 🙂

Ne vem kaj to gledajo…morda število ZS?:)) Pol že morda, da sem med rekorderji:))). Po številu zapisov na forum, bi prej koga drugega gor dala kot sebe. Cela kuhna!


Saj ti si samo v tem mesecu med “ta boljšimi”. Na letnem nivoju te ni.


Saj ti si samo v tem mesecu med “ta boljšimi”. Na letnem nivoju te ni.[/quote]

Ah…saj veš, kaj si mislim okrog tega…že nazadnje mi je blo čist mim.


"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Sadni, zapletaš se v lastno mrežo:))).


itak se šteje prisotne (kotizirane) … tisti, ki špegajo skozi ključavnico so pač “zunaj” ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Get a life

The ultimate insult for insecure people who have nothing better to say. people who use this “diss” have no life themselves. they usually say this to feel better about their own sad lives by criticizing someone else’s “life”.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Get a life

The ultimate insult for insecure people who have nothing better to say. people who use this “diss” have no life themselves. they usually say this to feel better about their own sad lives by criticizing someone else’s “life”.[/quote]

Ojoj, zdaj si me razkrinkal:)))). Ne, to je moj sleng za takšne tiče kot si ti…kapiš?:) Ne me dajat v kalup definicije, ki si jo je izmislil ustvarjalec sam in velja izključno za določen odstotek populacije.


Na to statistiko gledam z rezervo, ker je zavajujoča.
To pomeni le to, da nas na tem forumu večina piše registriranih. Statistika ne zajema neregistriranih in tistih, ki se občasno od-registrirajo in večina takšnih piše na SČ, ker se bojijo kontra efektov. :)))

Ponosen sem na to, da nimamo hudih dvobojev, da je vse še na neki razumni meji. :)[/quote]

E daj Robi… Saj jaz se nikoli ne odregistriram pa pišem neregistriran pa nisem niti blizu!

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]


Saj ne pravim, da se. To ne velja za vsakega.
Gre se za to, da nas tu večina piše registriranih, na SČ pa neregistriranih, pa še tisti, ki so registrirani, se občasno odjavijo in pišejo neregistrirani.

Je pa ta statistika primerna “hrana” za ranjene egote, ki so razočarani nad svojim življenjem, ker jim ni uspelo v življenju ustvariti česa konkretnega in zato v redne pisce projicirajo sebe, da jih prikazujejo kot nesrečne.

Na podlagi števila postov je nemogoče sklepati kako nekdo živi, saj MON ni ves virtualni svet, da bi vedeli koliko časa kdo preživi na netu.

huh … če bi ocenjevali še “umetniški vtis” bi bila pa menda z 8888 sama na lestvicah ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Ah ne..takoj za tabo bi bil. Do u feel any special?

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close