Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek “cena” za imeti prav

“cena” za imeti prav

Ruknu bom slovo zarad te šice. Kva bo mt rekla, ziher mi bo spet zaplenla računalnik, nm mogu igrt Quake 3 arena :/

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


SEj ga tudi nisem uporabljal. Kar sEm hotEL povedatI je to, da če nekomu napišeš, da je naredIL par slovničnih napak, da s tem ne izpadeš lih kot nek car, prej kot nekdo, ki mu hitro zmanjka argumentov.

Ocena : 1 ( nezadostno )

by šica senza[/quote]Sadni a je tista krava na slikci bila za smejat ali samo te tvoje besede sedaj?
Pa kaj q…c ti je tako težko napisat zraven kdaj se naj smejimo?
Daj bodi malo bolj kolegialen, če si že tako brihten, da samo ti to veš…..

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ne, tisto sliko sem gor prilepil, ker ste me razkurili, popolnoma spravili ob živce. Nisem dovolj čustveno stabilen, potrl ste me vsi. Skratka, doživel sem veliko razočaranje, že razmišljam o samomoru.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Vzgoja je kriva, krivim mamo, ter očeta.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


In takrat te kravica pomiri? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


In takrat te kravica pomiri? :))[/quote]

… njenih 5 seskov 😀

Tisti nekateri je kar ednina, ki ne šteka niti, ko se mu nastavi tisti isti špegl, ki misli, da ga on postavlja drugim in to neumorno od jutra do večera dolgih sedem let…perpetuum mobile.press
anyway ive given up, my friend..vsaj midva sva se še včasih razumela, sadni… ali je tudi to samo še spomin…[/quote]
Brez skrbi, da zašteka. Težava je, da ti ne tega ne poštekaš, ker je ta vedno korak ali dva pred tabo. :))[/quote][youtube]-KtFZMN7_Bw[/youtube]

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Brez skrbi, da zašteka. Težava je, da ti ne tega ne poštekaš, ker je ta vedno korak ali dva pred tabo. :))[/quote][youtube]-KtFZMN7_Bw[/youtube][/quote]Kat. ampak ti si zadnje čase postala le še trenje v ležajih prepetum mobila…… 😉 :))))

Zakaj nam ne privoščiš kaj več od tega? 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


SEj ga tudi nisem uporabljal. Kar sEm hotEL povedatI je to, da če nekomu napišeš, da je naredIL par slovničnih napak, da s tem ne izpadeš lih kot nek car, prej kot nekdo, ki mu hitro zmanjka argumentov.

Ocena : 1 ( nezadostno )

by šica senza[/quote]
Moj cilj tudi slučajno ni bil, da bi izpadla kot neka carica, samo zabavno mi je bilo prebrati tvoj zapis, kako si super duper maturo naredil. Res, samo to. Piši, kakor ti paše, kar se tega tiče, si v slovenskem “zlatem” povprečju. Pa brez zamere. 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


In takrat te kravica pomiri? :))[/quote]

… njenih 5 seskov :D[/quote]

O, sht, skoraj se mi je zaletelo od smeha… 😀

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


SEj ga tudi nisem uporabljal. Kar sEm hotEL povedatI je to, da če nekomu napišeš, da je naredIL par slovničnih napak, da s tem ne izpadeš lih kot nek car, prej kot nekdo, ki mu hitro zmanjka argumentov.

Ocena : 1 ( nezadostno )

by šica senza[/quote]
Moj cilj tudi slučajno ni bil, da bi izpadla kot neka carica, samo zabavno mi je bilo prebrati tvoj zapis, kako si super duper maturo naredil. Res, samo to. Piši, kakor ti paše, kar se tega tiče, si v slovenskem “zlatem” povprečju. Pa brez zamere. :)[/quote]
Slovenščino sm jst s 4 izdelu na maturi, če te že tok firbec matra. Pa ni nobene zamere, sej pravm, da mi tvoje mnenje ne pomen kej dost lol

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

… njenih 5 seskov :D[/quote]

O, sht, skoraj se mi je zaletelo od smeha… :D[/quote]
Škoda, ker se ti ni

http://www4.slikomat.com/13/0413/7vl-piccc.png

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

O, sht, skoraj se mi je zaletelo od smeha… :D[/quote]
Škoda, ker se ti ni

http://www4.slikomat.com/13/0413/7vl-piccc.png%5B/quote%5D

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]


Moj cilj tudi slučajno ni bil, da bi izpadla kot neka carica, samo zabavno mi je bilo prebrati tvoj zapis, kako si super duper maturo naredil. Res, samo to. Piši, kakor ti paše, kar se tega tiče, si v slovenskem “zlatem” povprečju. Pa brez zamere. :)[/quote]
Slovenščino sm jst s 4 izdelu na maturi, če te že tok firbec matra. Pa ni nobene zamere, sej pravm, da mi tvoje mnenje ne pomen kej dost lol[/quote]
Ne, v bistvu me ne (mislim, da nikjer nisem zastavila vprašanja glede ocene).

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

O, sht, skoraj se mi je zaletelo od smeha… :D[/quote]
Škoda, ker se ti ni

http://www4.slikomat.com/13/0413/7vl-piccc.png%5B/quote%5D
Moje mnenje te sicer ne gane, ampak zakaj si potem privoščljiv? Tako, iz navade?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Včasih sem se trudil dokazovati svoj prav in od tistih, ki so trdili, da nimam želel izvedeti, kje ga lomim.
99% zanikovalcev moje resnice je bilo žensk, ampak nobena ni utemeljila svoje resnice, ker ko MON-klja reče to drži, pa ti misli!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!


Ti komuniciraš samo z ženskami na MON-u? :O

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Ti komuniciraš samo z ženskami na MON-u? :O[/quote]
Večina uporabnikov MON-a je žensk. 🙂


Ti komuniciraš samo z ženskami na MON-u? :O[/quote]
Večina uporabnikov MON-a je žensk. :)[/quote]
V prvem delu stavka omeni ženske, zato se je dalo prebrati, kot da govori o njih na splošno, ne samo o uporabnicah MON-a.

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Ti komuniciraš samo z ženskami na MON-u? :O[/quote]
Senza, beri še enkrat kar sem napisal in ne postavljaj bedastih vprašanj!
Zihr si depresivka!!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Ta Senza kr dejansko misl, da je pametna, ker je mela slovenščino na maturi 5, pa ker je hodla na debatne krožke v srednji šoli, kjer se je izkazala pred par čobani.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ne me citirat, ne me pljiš, dovolj imam porazov :

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.


Ti komuniciraš samo z ženskami na MON-u? :O[/quote]
Senza, beri še enkrat kar sem napisal in ne postavljaj bedastih vprašanj!
Zihr si depresivka!![/quote]
Hahaha, še en mojster psihoanalize…

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Opala, ti misli bereš?

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Opala, samo moje komentarje citiraš

http://www.youtube.com/watch?v=xhrBDcQq2DM

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close