ce…BI MI BILO IME
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › ce…BI MI BILO IME
ce bi izbirala, bi mi bilo ime ?
napisite, kaksno ime bi si dale same, ce bi lahko izbirale
jaz bi bila npr Lana
Lara, Lana, Laura
Valentina Laura?
Jest bi bla pa Pika ali pa Pija
Jst pa Vida.
Jaz bi bila Tanja.
Jaz pa Sabina.
Jaz mam nadvse imenitno ime, zato ga ne bi spreminjal.
JAz bi bil Primož,
ampak Primož z ž
Primož
Hej Spider, ma kaku ti pa je še ime?
Rada bi bila Mina ali pa Liza!!!!
jz bi bla pa Aneja!
Ne bi ga spreminjala,sem dobila zelo lepo ime,pa niti ni bilo tako vsakdanje takrat ko sem se rodila. (Lara)
mi je všeč moje ime in ga ne bi menjala
jaz bi pa bla—–manja, manca….
Jaz sem tudi prav zadovoljna s svojim.
Sem zadovljna s svojim. Všeč pa mi ja Nastja.
Roman
Jaz bi bla pa Nana.
hm, pol ne bi bla več jest. Mi je okej ime.
Če bi bla fant bi bla pa Nejc al pa Arne, če bi lahko sama zbirala.
Neža
Zdej sem Nežka, velika 180 cm, mal ne gre skupej, ampak mi je kul. Mogoče bi bila Maša. Ja Maša mi je ok.
Forum je zaprt za komentiranje.