Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek ce…BI MI BILO IME

ce…BI MI BILO IME

ce bi izbirala, bi mi bilo ime ?
napisite, kaksno ime bi si dale same, ce bi lahko izbirale
jaz bi bila npr Lana

Lara, Lana, Laura

Valentina Laura?

Jest bi bla pa Pika ali pa Pija

Jst pa Vida.

Jaz bi bila Tanja.

Jaz pa Sabina.

Jaz mam nadvse imenitno ime, zato ga ne bi spreminjal.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -

JAz bi bil Primož,

ampak Primož z ž

Primož

************************************************************************************* www.mgc-bistrica.si Nihče ni tako bogat, da ne bi koga potreboval in nihče tako reven, da ne bi bil nekomu potreben. [url]https://www.facebook.com/med.over.net[/url]

Hej Spider, ma kaku ti pa je še ime?

Rada bi bila Mina ali pa Liza!!!!

jz bi bla pa Aneja!

Ne bi ga spreminjala,sem dobila zelo lepo ime,pa niti ni bilo tako vsakdanje takrat ko sem se rodila. (Lara)

mi je všeč moje ime in ga ne bi menjala

Jaz pa Kurec

Pijem pusim i devojke rusim!

jaz bi pa bla—–manja, manca….

Jaz sem tudi prav zadovoljna s svojim.

Sem zadovljna s svojim. Všeč pa mi ja Nastja.

Roman

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Jaz bi bla pa Nana.

hm, pol ne bi bla več jest. Mi je okej ime.
Če bi bla fant bi bla pa Nejc al pa Arne, če bi lahko sama zbirala.

Sem zadovoljna s svojim (Ines). Lepo mi je pa tudi Ira.

ina.

Neža

Zdej sem Nežka, velika 180 cm, mal ne gre skupej, ampak mi je kul. Mogoče bi bila Maša. Ja Maša mi je ok.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close