casanova
Ne nisem prišla samo jamrat, logično, da se pogovarjava, ampak v odgovor vedno dobim, da ima pač skrbi in ni sproščen.[/quote]
Kakšne skrbi ?
Ga skrbi vajin odnos in to, da nisi z njim zadovoljna ali kaj drugega ?
Kaj pa na začetku veze ? Je že takrat imel skrbi ? Saj praviš, da vedno naletiš na takšne nevzdržljive moške,
Spet ena, ki pričakuje, da ji bo dec pričaral nepozabne orgazme z neko čarovnijo. Brez lastnega angažiranja, seveda. Ženske ste v seksualnem smislu bolj zapletene od moških in se boste morale tudi temu primerno bolj potrudit za lastno zadovoljstvo v dvoje. Nič tukaj ne pomaga pritoževanje čez moške. Soočite se s kompleksnostjo lastne seksualnosti najprej, potem pa komentirajte moško. Če bi kakšen tip tukaj pisal, da mu nobena ne odgovarja, bi ga takoj poučile, da je najbrž problem v njem samem. Enako velja tudi, če eni noben dec ne paše.
Forum je zaprt za komentiranje.