Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Čas je za predsednico Čas je za predsednico anonimni uporabnik 15.10.2012 ob 06:49 zadnji odgovor 15.10.2012 ob 15:40 absolutno sem mnenja da je čas da dobimo predsednico države, če ne kaj druegag izgleda najbolje od vseh dosedanjih predsednikov Prijavi anonimni uporabnik 15.10.2012 ob 15:40 zadnji odgovor 15.10.2012 ob 15:40 ejga Boris, rajš jo imej za sebe. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.