Britje – moški
meni osebno pašejo kosmati moski, to me rajca, ni lepsega kot objem na kosmata moška prsa…mmmmmmmmm…
Drugace pa eni prakticirajo le strizenje, mal si pristrizejo…kajti britje v nulo…kar poslusaj njihove komentarje, “oni pa niso tko nori, ko zenske, da bodo trpeli uno pikanje, srbenje, bodenje”…pa še prav imajo!
Britje je zadnje..bolje je mal pristrizt ali depilacija z peno ali kremo, kaj drugega po jajckih..pa jaz odsvetujem.
Forum je zaprt za komentiranje.