Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Boste kaj martinovali?

Boste kaj martinovali?

Proti temule je telenovela best-seler[/quote]

ne jezi se no 🙂 buci buc …[/quote]

Pikica… 🙂
A zakopljeva bojno sekiro?
Ker tud če te pstim na miru, kar si me sama prosila, ti mene zdaj buci buci? 🙂

ne jezi se no 🙂 buci buc …[/quote]

Pikica… 🙂
A zakopljeva bojno sekiro?
Ker tud če te pstim na miru, kar si me sama prosila, ti mene zdaj buci buci? :)[/quote]

Deal 🙂

Hvala kur.cu na višavah in na zemlji mir…. 🙂

Deal! 🙂

Ja hvala bogu no! Deal 🙂

Pikica kje maš pa mozeka pa otroke? :)))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Nisem poročena in nimam otrok. Pa da ne bo kaka pikra padla, zakaj ni otrok!

Nisem poročena in nimam otrok. Pa da ne bo kaka pikra padla, zakaj ni otrok![/quote]
Kot, da prosiš zanjo. :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Oh ja. Ja u redu :))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Ja mal smo že, mal pa še bomo….. 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close