Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Boste kaj martinovali?

Boste kaj martinovali?

ok, ne se razburjat no … mislim, da vsi radi pogledamo slike. Ravno zaradi te anonimnosti je pa potem toliko nevljudnosti :-)[/quote]

Tole velja za vašo mlado generacijo. Mi starostniki lahkko opazujemo le trebušaste in popolnoma nepobrite/neurejene moške. Pomanjkljivo oblečenih starih bab pa tudi ni hehe[/quote]

Pokaš feministične floskule.. z vsem dolžnim spoštovanjem, ampak prosim ne posplošuj

Tole velja za vašo mlado generacijo. Mi starostniki lahkko opazujemo le trebušaste in popolnoma nepobrite/neurejene moške. Pomanjkljivo oblečenih starih bab pa tudi ni hehe[/quote]

Pokaš feministične floskule.. z vsem dolžnim spoštovanjem, ampak prosim ne posplošuj[/quote]

Seveda so prisotni izvzeti. Ti si popoln primer 6 packa in pobritih jajc 🙂

Pokaš feministične floskule.. z vsem dolžnim spoštovanjem, ampak prosim ne posplošuj[/quote]

Seveda so prisotni izvzeti. Ti si popoln primer 6 packa in pobritih jajc :-)[/quote]

🙂 morda res morda pač ne.. tukaj to ni relevanten podatek. Govorim o posploševanju in izkazovanju frustracij. Morda nisi razumela…

Seveda so prisotni izvzeti. Ti si popoln primer 6 packa in pobritih jajc :-)[/quote]

🙂 morda res morda pač ne.. tukaj to ni relevanten podatek. Govorim o posploševanju in izkazovanju frustracij. Morda nisi razumela…[/quote]

Itak, da te nisem razumela … Blond sem, Monika Blond … Frustracije pa obdrži zase.

🙂 morda res morda pač ne.. tukaj to ni relevanten podatek. Govorim o posploševanju in izkazovanju frustracij. Morda nisi razumela…[/quote]

Itak, da te nisem razumela … Blond sem, Monika Blond … Frustracije pa obdrži zase.[/quote]

Če bi imel kakršne koli frustracije ali zamere se s tabo ne bi več pogovarjal….. 🙂

Itak, da te nisem razumela … Blond sem, Monika Blond … Frustracije pa obdrži zase.[/quote]

Če bi imel kakršne koli frustracije ali zamere se s tabo ne bi več pogovarjal….. :)[/quote]

V sili hudič še muhe žre … in tebi je tako dolgčas v službi, da je kar sila :-). Pa seveda te je moja slikca takooo očarala hehe

Če bi imel kakršne koli frustracije ali zamere se s tabo ne bi več pogovarjal….. :)[/quote]

V sili hudič še muhe žre … in tebi je tako dolgčas v službi, da je kar sila :-). Pa seveda te je moja slikca takooo očarala hehe[/quote]

Lej saj nikoli nisem rekel da nisi luštna, ravno nasprotno. Glede sile bi se pa vprašal, kdo ima večjo silo. Takole po tvoji samo promociji bi rekel da ti gori že rdeča lučka… 🙂

Samopromocija zaradi poslane slike? Pač mi to ni nič takega … Rdečo lučko pa kar meni prepusti, z vami, s tabo ni itak nič 🙂

Kot običajno, nisi razumela in nisem presenečen. 🙂
Z mano je ko jaz hočem in s kom hočem… vsekakor pa ni moj vojni zločinec, da bi ga trpal v vsako luknjo 🙂

Vso pravico imaš do tega … in zdaj, ko je vse razčiščeno, lahko mojo malenkost pustiš pri miru. Posveti se drugim prijateljicam na tem forumu 🙂

Samo za info jaz imam tudi pobrita jajca :)))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Zmenjeno 🙂
Z enim popravkom… nikomur se ne posvečam in se tudi ne bom! Le sodelujem na forumu ko imam čas! 🙂

In? To bodo vesele vse tukaj gor 🙂

Dedek s pobritimi jajci hehehe. A six pack maš tud še v svojih letih?

Kdaj pa pol zločinca trpaš v kakšne luknje? 😀

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Kdaj pa pol zločinca trpaš v kakšne luknje? :D[/quote]

Daj no.. sam ne mi rečt da nisi dojel poante? 🙂

No ja res da mam ze cez 50 ampak dedek pa se nisem :)))

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Tebe pa še ne “poznam”, On_

torej si star ali ”dedek”

kaj tu sami z zavoda za NEzaposlovanje al pa JU hodite gor… pa študenti…. je sploh kdo zraven mene še zaposlen v realnem sektorju?

NM-3w itak vem da ni da si ego nabija….. za ostale sprašujem lol

.............................................................................................. [b]''Your time is the greatest gift you can give to someone.'' - Rick Warren[/b]

med mestnimi frajlami in vaškimi svi.njami ni razlike … oboje se obrije predno je kaj od njih

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Kdaj pa pol zločinca trpaš v kakšne luknje? :D[/quote]

Daj no.. sam ne mi rečt da nisi dojel poante? :)[/quote]A je bila poanta to da jo potučkaš kot kupček dre..a na cesti? Al je bila poanta v tem da nimaš zločinca in ne lukenj? 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

torej si star ali ”dedek”

kaj tu sami z zavoda za NEzaposlovanje al pa JU hodite gor… pa študenti…. je sploh kdo zraven mene še zaposlen v realnem sektorju?

NM-3w itak vem da ni da si ego nabija….. za ostale sprašujem lol[/quote]

Nisem še v penzijonu, tko da delam .. bi bla pa prav rada že v zasluženem pokoju, me stare kosti že bolijo 🙂

Bova že nadoknadila “zamujeno”….. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Obstaja pa tudi nek pregovor, ki pravi, da trava ne raste po potkah kjer mnogi hodijo…. 😉

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Daj no.. sam ne mi rečt da nisi dojel poante? :)[/quote]A je bila poanta to da jo potučkaš kot kupček dre..a na cesti? Al je bila poanta v tem da nimaš zločinca in ne lukenj? ;)[/quote]

To mi deli 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close