Boste kaj martinovali?
Zdaj me pa res zanima, kako se to po videzu vidi, ko je nekdo s podeželja ? :)[/quote]
po vonju takoj vem kdo je s kmetov torej tudi s podeželja 🙂
Ena taka je tu, ker je res čas za spremembo.[/quote]
Res je skrajni čas.
In kakšni so tvoji ideali ali sanje ter načini kako jih uresničiti ?[/quote]
Joj, sem jih že parkrat kje omenila, pa so me čisto sesuli, tule so pa že itak tako strogi. Raje ne bom o tem. Ampak na tisti način, ko so lani imeli kar neke kulturne prireditve, ne bo šlo. Bo treba po moje bolj na ostro, pa kot sem že rekla, veliko več ljudi.
PikaNikaPoka a si se nehala mulit pa prišla nazaj na čvek 😛
celih 24 ur si prvikrat zdržala ….
mislim da podiraš rekord (skoraj)
omenjeni so bili jajčniki, ne jajca 🙂
P.S. Meni slike res niso problem, tko kot jih imam na fb, skypu itd, bi jih imela tudi tu. Ampak tu se tega ne sme, so mi povedali :-)[/quote]
Rekla si da imaš jajca (napisala) oziroma da imaš VEČ jajc kot jaz… lahko pa si poiščeš to nebulozo ki si jo napisala 😀
Nihče ni reko da se nesme…. no morda kaka baba ki ti je faušt na štelu haha
@ Robi — še kle pejt skidat odvečni goj
omenjeni so bili jajčniki, ne jajca 🙂
P.S. Meni slike res niso problem, tko kot jih imam na fb, skypu itd, bi jih imela tudi tu. Ampak tu se tega ne sme, so mi povedali :-)[/quote]
Rekla si da imaš jajca (napisala) oziroma da imaš VEČ jajc kot jaz… lahko pa si poiščeš to nebulozo ki si jo napisala 😀
Nihče ni reko da se nesme…. no morda kaka baba ki ti je faušt na štelu haha[/quote]
Aja, to si mislil, za takrat nazaj. To se pa spomnim 🙂 Imaš prav. Glede slik: gledam profile kle na monu, nihče nima nič o sebi napisano, nobene fotografije … Pol pa res čudno izpadeš, če ti to imaš.
Rekla si da imaš jajca (napisala) oziroma da imaš VEČ jajc kot jaz… lahko pa si poiščeš to nebulozo ki si jo napisala 😀
Nihče ni reko da se nesme…. no morda kaka baba ki ti je faušt na štelu haha[/quote]
Aja, to si mislil, za takrat nazaj. To se pa spomnim 🙂 Imaš prav. Glede slik: gledam profile kle na monu, nihče nima nič o sebi napisano, nobene fotografije … Pol pa res čudno izpadeš, če ti to imaš.[/quote]
maš srečo, da kle ne izpadeš iz avijona … mi pa smolo
Rekla si da imaš jajca (napisala) oziroma da imaš VEČ jajc kot jaz… lahko pa si poiščeš to nebulozo ki si jo napisala 😀
Nihče ni reko da se nesme…. no morda kaka baba ki ti je faušt na štelu haha[/quote]
Aja, to si mislil, za takrat nazaj. To se pa spomnim 🙂 Imaš prav. Glede slik: gledam profile kle na monu, nihče nima nič o sebi napisano, nobene fotografije … Pol pa res čudno izpadeš, če ti to imaš.[/quote]
zakaj pa bi naj imeli? To je ČVEK …. tisti ki hočejo gledat slike naj grejo na FB imamo tam polno metroseksualcev ki kažejo six packe iz fitnesa in pobrite trebuhe (bljak) in polno pomankljivo oblečenih SEKSI 18 letnic.
jaz nimam nobene potrebe in želje pisat o sebi v profilu 🙂 še manj limat slike… še na fbju mam samo 1 sliko in ene 2 ali 3 na katerih sem označen ….
Aja, to si mislil, za takrat nazaj. To se pa spomnim 🙂 Imaš prav. Glede slik: gledam profile kle na monu, nihče nima nič o sebi napisano, nobene fotografije … Pol pa res čudno izpadeš, če ti to imaš.[/quote]
zakaj pa bi naj imeli? To je ČVEK …. tisti ki hočejo gledat slike naj grejo na FB imamo tam polno metroseksualcev ki kažejo six packe iz fitnesa in pobrite trebuhe (bljak) in polno pomankljivo oblečenih SEKSI 18 letnic.
jaz nimam nobene potrebe in želje pisat o sebi v profilu 🙂 še manj limat slike… še na fbju mam samo 1 sliko in ene 2 ali 3 na katerih sem označen ….[/quote]
ok, ne se razburjat no … mislim, da vsi radi pogledamo slike. Ravno zaradi te anonimnosti je pa potem toliko nevljudnosti 🙂
zakaj pa bi naj imeli? To je ČVEK …. tisti ki hočejo gledat slike naj grejo na FB imamo tam polno metroseksualcev ki kažejo six packe iz fitnesa in pobrite trebuhe (bljak) in polno pomankljivo oblečenih SEKSI 18 letnic.
jaz nimam nobene potrebe in želje pisat o sebi v profilu 🙂 še manj limat slike… še na fbju mam samo 1 sliko in ene 2 ali 3 na katerih sem označen ….[/quote]
ok, ne se razburjat no … mislim, da vsi radi pogledamo slike. Ravno zaradi te anonimnosti je pa potem toliko nevljudnosti :-)[/quote]
Tole velja za vašo mlado generacijo. Mi starostniki lahkko opazujemo le trebušaste in popolnoma nepobrite/neurejene moške. Pomanjkljivo oblečenih starih bab pa tudi ni hehe
Forum je zaprt za komentiranje.