Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Bonton

Bonton

Erotično nadaljevanje, pri čemer sem jaz nekakšna muza ???
Daj ne muči me tako dolgo. Piši hitro !!! :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Že nestrpno čakam, kaj nam bo Seba111 skup spravil :))

vse bi si jih samo na natipkano na roke metale ☺

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Saj te bom … z mano. Madonca, mi boš recitiral :))))[/quote]

Hm, zveni kot nespodobno povabilo…:))[/quote]

Iz mojih ust ? Ma neeeeee :))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Prevelika gužva za moj okus…Margot mene kar pusti na WC-ju do konca zgodbe…bom na varnem..upam, da ima Seba vsaj kakšno odraslo revijo tam, da mi ne bo dolgčas:))[/quote]

Hhahaha poet na wc-ju bolj križanke rešujem hahah :D[/quote]No da ne bo prevelika guža, bi vam jaz tačas Antilopco dirkal dokler se vi ne “zgužvate” pa magar na wcju….

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Najbrž zame :)[/quote]

Kdo ve, vsaka žajfnica ima presenečenja. :))

Najbrž zame :)[/quote]

Kdo ve, vsaka žajfnica ima presenečenja. :))[/quote]
Zlasti presenetiljivo žajfnica peče na sluznici!

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Kdo ve, vsaka žajfnica ima presenečenja. :))[/quote]
Zlasti presenetiljivo žajfnica peče na sluznici![/quote]

Kaj si pa delal, da to veš?

Najbrž zame :)[/quote]

Kdo ve, vsaka žajfnica ima presenečenja. :))[/quote]

Torej pustimo se presenetiti 🙂

Kdo ve, vsaka žajfnica ima presenečenja. :))[/quote]

Torej pustimo se presenetiti :)[/quote]

Vsekakor pričakujem usodna razkritja. Recimo, da stanovanje sploh ni od Sebe ampak od Freddyja Kruegerja, ki ne ostane ravnodušen nad orgijami, ki se dogajajo pri njemu doma, da je Antilopa pravzaprav Puma, da je Bikini v resnici moški, ki se oblači v Borat kopalke, da ima enTip hudobnega brata dvojčka, ki se predstavlja kot On_, da je Goldfish reinkarnirana Esmeralda, ki je ravnokar spregledala, da je Margot v resnici doma na Kleku in da je prišla na obisk k Sebi po luftu, da je poet še nedolžen in verižno orgazmira le ob recitiranju Prešernove Vrbe oblečen samo v boksarice z motivom Eifflovega stolpa….
Vsak podobnost je zgolj naključna….pa lep dan še naprej:))

Torej pustimo se presenetiti :)[/quote]

Vsekakor pričakujem usodna razkritja. Recimo, da stanovanje sploh ni od Sebe ampak od Freddyja Kruegerja, ki ne ostane ravnodušen nad orgijami, ki se dogajajo pri njemu doma, da je Antilopa pravzaprav Puma, da je Bikini v resnici moški, ki se oblači v Borat kopalke, da ima enTip hudobnega brata dvojčka, ki se predstavlja kot On_, da je Goldfish reinkarnirana Esmeralda, ki je ravnokar spregledala, da je Margot v resnici doma na Kleku in da je prišla na obisk k Sebi po luftu, da je poet še nedolžen in verižno orgazmira le ob recitiranju Prešernove Vrbe oblečen samo v boksarice z motivom Eifflovega stolpa….
Vsak podobnost je zgolj naključna….pa lep dan še naprej:))[/quote]

Pa kje si najdel to Esmeraldo:). Že po barvi las sva si različni:)).


Zlasti presenetiljivo žajfnica peče na sluznici![/quote]

Kaj si pa delal, da to veš?[/quote]
Eno sem skušal nekoč davno, ko nisem imel veliko pojma poizkusil umiti (ne samo po hrbtu). Tisti večer sem opravil na roke!
Zadovoljna z odgovorom??

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Kaj si pa delal, da to veš?[/quote]
Eno sem skušal nekoč davno, ko nisem imel veliko pojma poizkusil umiti (ne samo po hrbtu). Tisti večer sem opravil na roke!
Zadovoljna z odgovorom??[/quote]

Sem, upam da tudi drugi, da ne ponovijo “podviga” 🙂

Uff tale komentarček mi je močno všeč:)))

Meni tudi 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Pa kakšna Esmeralda, kje je najdel “Klek” za Boga dragega? :))) Daj prosim poet, to mi pa res razloži.

Lejte ljudeki, če bi vi radi brali kaj se je vse z vami dogajalo, bom pisala. Tako da – malo spodbude prosim, ker – ni ravno da ne bi imela kaj početi.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


bolš da tipkaš kot, da se ti med fa.fom zaleti, pa pol kozlaš

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

To kar je poet skup spacal samo on šteka 😉
Margot-, resnično res bi rada prebrala že kaj tvojega, imaš žilico za pisanje 🙂 Ostali pa se učte!

Torej pustimo se presenetiti :)[/quote]

Vsekakor pričakujem usodna razkritja. Recimo, da stanovanje sploh ni od Sebe ampak od Freddyja Kruegerja, ki ne ostane ravnodušen nad orgijami, ki se dogajajo pri njemu doma, da je Antilopa pravzaprav Puma, da je Bikini v resnici moški, ki se oblači v Borat kopalke, da ima enTip hudobnega brata dvojčka, ki se predstavlja kot On_, da je Goldfish reinkarnirana Esmeralda, ki je ravnokar spregledala, da je Margot v resnici doma na Kleku in da je prišla na obisk k Sebi po luftu, da je poet še nedolžen in verižno orgazmira le ob recitiranju Prešernove Vrbe oblečen samo v boksarice z motivom Eifflovega stolpa….
Vsak podobnost je zgolj naključna….pa lep dan še naprej:))[/quote]

Za potrebe telenovele sem lahko karkoli. V scenariju. Igrala pa ne bom! 🙂

Najbolje bo da kar za oba….hkrati….. ;)[/quote]Matjazko bo pa svečo držal….. :D[/quote]

Nad izolacijsko sobo Antilope? 🙂 Bo svečka metala dovolj svetlobe skozi majhno priprto semeniščno okence v bunkerju, na katerem piše No Men Allowed? 😀 Se bosta morala fanta drugače znajti, za začetek bi bilo dobro, če bi imela bazuko, še bolje pa tank, da prebijeta Antilopine jeklene dveri… 🙂 Jaz bi ubral bolj miroljubno, a bolj pretkano taktiko na njunem mestu, da bi ji npr. skozi okence kazal kakšne slikice zajčekov, srn v gozdu, ptičekov… Bi sama odklenila, potem te še samo čaka detektor zvestobe, njeno 2-letno premagovanje nezaupnja v moške, ki imamo vedno prikrite in nejasne namene, in 3-letno spoznavanje… 😀 In z malo sreče… :))))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Jaz bom z veseljem brala, pa ne bom več popravkov pisala, a prav? 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...


Jaz bom z veseljem brala, pa ne bom več popravkov pisala, a prav? :)[/quote]

Lej, lej, lej … zdej ti je nenadoma všeč ratal ha? :)))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]


Jaz bom z veseljem brala, pa ne bom več popravkov pisala, a prav? :)[/quote]

Lej, lej, lej … zdej ti je nenadoma všeč ratal ha? :)))[/quote]
Všeč mi je bilo že prej, ampak knjig pa res ne berem v družbi, ker me zanimivi pogovori prehitro odvrnejo od čtiva.
V bistvu sem hotela biti vsaj malo fair, pa nekaj žrtvovati v zameno za tvoj trud – veš, kaj bi dal moj dragi za to, da mu neham težiti s tem, da se reče “pred dvema letoma”, ne pa pred “dvemi leti” ipd.? 🙂

_____________________________________________________________________________________________________________ V hitlerjanskih zadnjih sobah gostiln spet udarjajo drug po drugem, ti majhni rodovi na povodcih...

Lej, lej, lej … zdej ti je nenadoma všeč ratal ha? :)))[/quote]
Všeč mi je bilo že prej, ampak knjig pa res ne berem v družbi, ker me zanimivi pogovori prehitro odvrnejo od čtiva.
V bistvu sem hotela biti vsaj malo fair, pa nekaj žrtvovati v zameno za tvoj trud – veš, kaj bi dal moj dragi za to, da mu neham težiti s tem, da se reče “pred dvema letoma”, ne pa pred “dvemi leti” ipd.? :)[/quote]

Ti mu kar teži… slovenščina je nekaj posebnega in morali bi biti vsaj toliko zavedni, da jo vsaj pravilno govorimo..

Ja s temle se pa strinjam. Margot vsa čast in slava na veke vekov 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close