Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Bonton

Bonton

Nadaljevanje…

»Da vama ne bi prišlo na misel, da bi tam zgoraj komu kaj črhnila …« zarenči NM-3w skozi zobe, Misonkka pa s svojim strupenim pogledom samo še podpre njegovo grožnjo.

»Poberiva se od tod,« reče enTip po krajšem premisleku in potegne Markota za rokav, da ta skoraj izgubi ravnotežje na nogah. V zadnjem trenutku prestreže piškote, da mu ne padejo na tla.

»Jima ne bi pustila kakšnega? Mrzlo je in veter piha. Zagotovo bosta lačna,« vztraja Marko in pokaže na pladenj, ki ga drži v rokah.

»Ne Marko, prepričan sem, da jima tvoji piškotki ne bi teknili zdajle,« mu odvrne enTip in razmišlja, kaj naj ukrene. Saj ne, da sta mu Margotka in Matjažko prirasla k srcu. Njihove zamere – njihova stvar. Ampak, NM-3w in Misonkka sta delovala precej bojevito. Sranja na zabavi pa res niso potrebovali.

»Niso moji, Petrini so,« ga popravi Marko, ne vedoč za njegove črne misli in mu začne slediti.

»Prav,« izdihne enTip med hojo, »Pa Petrini,« še doda, medtem ko obupano razmišlja kaj naj stori.

Kmalu zatem se na temačni ulici zaslišita nova glasova, pomešana med štorkljanjem pet po mokrem asfaltu. Misonkka in NM-3w se skrijeta globlje v temo.

»Kako lahko hodiš na tako visokih petkah?« se čudi Krivokljunka in si jo ogleduje.

»Ah, če so pa visoke pete tako zelo sexi,« ji odvrne Goldfishka sladkobno, od česar se NM-3w-ju dvigne vsebina želodca tako visoko, da se nehote prestavi v skrivališču.

Misonkka prestreže njegov gib in ga ustavi. S svojim nespametnim ravnanjem bi skoraj oba izdal.

»Kaj ti je?« mu sikne. »Kasneje boš imel dovolj časa za kozlanje!« še doda, ko opazi bledico na njegovem starikavem obrazu.

»Tudi ti dve mi nista ravno pri srcu,« zašepeta NM-3w, namigne proti GF in Krivokljunki ter z gnusom pogoltne tisto, kar bi moral izbljuvati.

»Kot da ti kdo je…« odvrne Misonkka iz zavije z očmi. »Bebec stari, pozabljaš, da nisva zaradi njiju tu,« ga okara, a zaleže. NM-3w se malce pomiri in si obljubi, da si bo Krivokljunko in Goldfishko privoščil naslednjič.

Ali bosta Misonkka in NM-3w uspela izpeljati svoj grozovit načrt, ali bo enTip zamolčal kaj se dogaja na parkirišču in ali so Petrini piškoti zares tako okusni … vse to boste izvedeli v nadaljevanju.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Jeee…bravo Margot- !!! Prav užitek te je brati.
ps: “starikavem obrazu” – zmagovalna 🙂

Ej tole je vse preveč dobro… Naj nadaljevanja ne bodo več kot eden na dan. Da bo dooooolgo trajalo …

WTF? Ne moreš navdiha omejevati, lahko pa sam vplivaš na to, kdaj boš nadaljevanje prebral 😛

WTF? Ne moreš navdiha omejevati, lahko pa sam vplivaš na to, kdaj boš nadaljevanje prebral :P[/quote]

Aha rad bi te videl kako bi se vzdržala pred zrezkom…ah saj sem ga že za malico, ne bom tudi za kosilo, se bom vzdržala… 🙂

WTF? Ne moreš navdiha omejevati, lahko pa sam vplivaš na to, kdaj boš nadaljevanje prebral :P[/quote]

Aha rad bi te videl kako bi se vzdržala pred zrezkom…ah saj sem ga že za malico, ne bom tudi za kosilo, se bom vzdržala… :)[/quote]

Seveda se lahko vzdržim, če nisem pošteno lačna. Če zagovarjam prehrano z mesom, še ne pomeni da je to edino, kar dam vase :/

Margot, končno si združila nezdružljive! Tale nadaljevanka bi se pa lahko vlekla in vlekla, verjamem, da ti domislic ne bo zmanjkalo. Mogoče bi odprla kar novo temo in združila vsa nadaljevanja na enem mestu…Komaj čakam na nadaljevanje in kakšno erotično sceno..a bo, a bo, a bo??? :)))

Haha bravo Margot odlično ti gre tole pisanje od rok. Morda bi lahko napisala še kakšen scenarij za film 🙂

https://www.youtube.com/watch?v=okHGCz6xxiw

Aha rad bi te videl kako bi se vzdržala pred zrezkom…ah saj sem ga že za malico, ne bom tudi za kosilo, se bom vzdržala… :)[/quote]

Seveda se lahko vzdržim, če nisem pošteno lačna. Če zagovarjam prehrano z mesom, še ne pomeni da je to edino, kar dam vase :/[/quote]Vidva sta namest reklam v tej “telenoveli”? :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ja z nečim si moramo krajšat čas med tem, ko z največjim veseljem čakamo na novo nadaljevanje.
Calypso daj speč kokice…

Ma veš da bom zrihtala nekaj zate :))))
Drugo bo pa seba uredil, to je njegova telenovela. Jaz mu samo malo pomagam :)))
Ma bom jaz še pisala, če boste brali.

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ma veš da bom zrihtala nekaj zate :))))
Drugo bo pa seba uredil, to je njegova telenovela. Jaz mu samo malo pomagam :)))
Ma bom jaz še pisala, če boste brali.[/quote]Seba se bo pol na koncu podpisal pod scenarij…. ti samo piši 🙂

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Ma veš da bom zrihtala nekaj zate :))))
Drugo bo pa seba uredil, to je njegova telenovela. Jaz mu samo malo pomagam :)))
Ma bom jaz še pisala, če boste brali.[/quote]

Ma za tole boš tud s kakšno pijačo nagrajena ne samo da bomo brali 🙂

Če bi nastala knjiga, bi jo z veseljem kupila in pričakovala, da mi jo avtorica podpiše.

Ma veš da bom zrihtala nekaj zate :))))
Drugo bo pa seba uredil, to je njegova telenovela. Jaz mu samo malo pomagam :)))
Ma bom jaz še pisala, če boste brali.[/quote]

Ma za tole boš tud s kakšno pijačo nagrajena ne samo da bomo brali :)[/quote]

Morda zberemo celo denar za eno sofisticirano kahlico, ki jo boš imela vedno pri roki…khm, no ne pri roki..:)

Ma za tole boš tud s kakšno pijačo nagrajena ne samo da bomo brali :)[/quote]

Morda zberemo celo denar za eno sofisticirano kahlico, ki jo boš imela vedno pri roki…khm, no ne pri roki..:)[/quote]

Ja ali pa prenosni WC!

:))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

No evo,pa mi je šla vsa maskara in lišpanje vstran z obraza :)) nasmejala do konca :))

Problem je v tem,ko si me točno tako opisala,kakor bi jaz dejansko reagirala v omenjeni opciji:)))

Jegra po hitri pošti? ti samo reci kam :)))

Ma veš da bom zrihtala nekaj zate :))))
Drugo bo pa seba uredil, to je njegova telenovela. Jaz mu samo malo pomagam :)))
Ma bom jaz še pisala, če boste brali.[/quote]

Ma za tole boš tud s kakšno pijačo nagrajena ne samo da bomo brali :)[/quote]

Potem bom pa spet lulala… :))

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

No, bom pripravila nadaljevanje, vi pa lahko vmes malo komentirate, sugerirate pa to…

Poet, koga spravimo v posteljo?

..... [i]Damn! I'm so good in bed. I can sleep for hours.[/i]

Ma za tole boš tud s kakšno pijačo nagrajena ne samo da bomo brali :)[/quote]

Potem bom pa spet lulala… :))[/quote]

Saj lahko pišeš med lulanjem, ane? 🙂

To, kdo bi koga in podobne želje itak poznaš..
samo ej ne še posteljo.. žur se še sploh ni dobro začel… halo, počasi 🙂

No..vsaj tukaj imam čisto vest,nihče se za mano ne meče hahaha

To, kdo bi koga in podobne želje itak poznaš..
samo ej ne še posteljo.. žur se še sploh ni dobro začel… halo, počasi :)[/quote]

Margot, domišljije ti ne manjka…važno, da bo akcija, pa ni nujno v posteljo, lahko je tudi na pralnem stroju, v kadi, na mizi v jedilnici, v omari, na lustru…:)


Z vsem dolžnim spoštovanjem prosim, da me izločiš iz naročanja pira, ker ne pijem alkoholnih derivatov!
Komot pa me spraviš v posteljo, čeprav sem na viroze, gripe in podobne bolezni dokaj odporen!
Z odličnim spoštovanjem
Paco

NE RABIM POTRDILA, DA SEM NEUMEN, IMAM POTRDILO O DRŽAVLJANSTVU!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close