Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Bolšji sejem in ulica v Lj

Bolšji sejem in ulica v Lj

Prosim vas, ali mi lahko kdo pove, kdaj in kje je bolšji sejem v Ljubljani in kje se nahaja Leskoškova ulica, ravno tako v Ljubljani?
Hvala za pomoč.

Bolsji sejem je vsako nedeljo dopoldan v stari LJ (od tromostovja proti sustarskem mostu), na tisti strani, kjer je Macek – lokal.

Leskoskova je pa nasproti koloseja (tam je tudi Tus in Crysler).

Najlepša hvala!

evo, za nadaljne podobne situacije….

http://www.euroave.com/maps/frame1.php?xcity=ljubljana

teja, ful si dobra. In če hočeš imeti aktiven link, napiši pred in po naslovu.

Boljši sejem je vsako nedeljo dopoldan tudi na Viču pri avtosejmu

Tam je le en del Leskovškove, drugi del je pa tam kjer so skladišča Radenske, nasproti carine BTCja.
Tam je tudi Interservice

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Ohi ohi…konkretno mi rabi št. 12 (učilnica NUK-a).
Saj bom našla, vendar, saj veste….tam moram bit ob 8.30, pa ne vem, kako bo na cesti, pa pojma nimam kje se parkira itd.
No, v glavnem, hvala vsem.

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

Ja, ma ni to ta NUK, Mavrični…ta je na Turjaški
Definitvno pa bodo Marxove besede tiste, ki jih bom slišala v tisti učilnici na izpitu…

Tam kjer sem ti dal povezavo sta dva naslova.
En je na Leskovškovi, sam klikneš na Leskovškovo pa ti nariše zemljevid, kje točno to je.

* * * Nikoli nad nikomer ne obupaj. Čudeži se dogajajo vsak dan. H. Jackson Brown Jr. http://www.publishwall.si/lelj

A si našla NUKovo učilnico?

Torej….kako do tja?
Greš mimo Emporiuma, mimo Spara in pred Tehičnimi pregledu zaviješ levo. Potem pred izvozom za Ac na levi strani zagledaš eno poslovno stavbo, tako nižjo in to je to. NUKova učilnica. Če se slučajno zmedeš…..najbolš je it do Spara….pol pa v tisto ulico kjer so tehnični pregledi….potem pa res ne moreš faliti. Drugače pa v prejšnjem TISu še ni blo te stavbe označene. 😉

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close