Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek Bogati ali srečni

Bogati ali srečni

TI mu daj raje malo kaj bolj močnega, da te v “švung” spravi, da začutiš moško energijo, da te predrami v temni noči. :D[/quote]

Ma takšna mama pa spet nisem, da mu skozi še flaško držala. 🙂

To si on kar sam postreže. Jaz itak nimam pojma o kakšnih bolj močnih pijačah. Sem se specializirala samo za “ljubeznske uroke”. Pa še to iz čistega egoizma.[/quote]

Ne vem, pri tebi imam občutek, da polena imaš lepo zložena v “klaftre”, vse popedenano, spodaj pušelj, lepo in prav, fino, oblikovno pravilno zložena drva, ni pa pravega ognja, da bi zanetil žerjavico, da bi pokalo šibovje kot pri kresu in te malo razgibalo, vneslo nered , osvežilen kaos, razdrlo strukturo perfekcionizma… :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne, ne vem, ne poznam, niti me ne zanima. Da koga uročim se ne poslužujem nobenih zvarkov.[/quote]

Ja tebi je lažje, ti ni treba. Si nimfa. Samo malo zapoješ ali zacviliš, pa je to to. :)[/quote]

Sploh mi ni treba peti, cviliti… uročim s pogledom 😀

Ja tebi je lažje, ti ni treba. Si nimfa. Samo malo zapoješ ali zacviliš, pa je to to. :)[/quote]

Sploh mi ni treba peti, cviliti… uročim s pogledom :D[/quote]

Bi si upala tvegati ? :))))))))

Bi si upala tvegati ? :))))))))[/quote]

Da kdaj komu v živo sredinca pokažem, z veseljem.
Lahko si pred tem izbere še barvo laka za nohte.

Lahko noč. Dosti vas imam za danes.

Ma takšna mama pa spet nisem, da mu skozi še flaško držala. 🙂

To si on kar sam postreže. Jaz itak nimam pojma o kakšnih bolj močnih pijačah. Sem se specializirala samo za “ljubeznske uroke”. Pa še to iz čistega egoizma.[/quote]

Ne vem, pri tebi imam občutek, da polena imaš lepo zložena v “klaftre”, vse popedenano, spodaj pušelj, lepo in prav, fino, oblikovno pravilno zložena drva, ni pa pravega ognja, da bi zanetil žerjavico, da bi pokalo šibovje kot pri kresu in te malo razgibalo, vneslo nered , osvežilen kaos, razdrlo strukturo perfekcionizma… :)))[/quote]

V bistvu si me čisto napačno ocenil. Ampak je ok tako. Je treba pazit na “imidž”. 🙂
No, prišparaj zdaj kakšno bodico za jutri.

Ma takšna mama pa spet nisem, da mu skozi še flaško držala. 🙂

To si on kar sam postreže. Jaz itak nimam pojma o kakšnih bolj močnih pijačah. Sem se specializirala samo za “ljubeznske uroke”. Pa še to iz čistega egoizma.[/quote]

Ne vem, pri tebi imam občutek, da polena imaš lepo zložena v “klaftre”, vse popedenano, spodaj pušelj, lepo in prav, fino, oblikovno pravilno zložena drva, ni pa pravega ognja, da bi zanetil žerjavico, da bi pokalo šibovje kot pri kresu in te malo razgibalo, vneslo nered , osvežilen kaos, razdrlo strukturo perfekcionizma… :)))[/quote]Veze so različne, odnosi so različni, vsi pač nimajo strastnih vez kot na primer angelina in brad ali pa sestavljenih iz večnih slovesov in snidenj in vmes kratkih noči, ko sonce komaj da lahko zaide…nekateri so bolj v živo v elementu, drugi v virtualnosti…
bikini mogoče ni treba nekaj glorificirat tega, kar imata, ali pač…?

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Jaz imam samo eno bodico, pa malo večjo, ki jim praviloma paše. 😀
Bikinka, malo pa ti je dolgčas, že spi? Rukni ga malo med rebra. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Bi si upala tvegati ? :))))))))[/quote]

Da kdaj komu v živo sredinca pokažem, z veseljem.
Lahko si pred tem izbere še barvo laka za nohte.
[/quote]

Hehe….kar polakirala bi si ga? Nič ti naj ne bo nerodno, če imaš črno za nohti, ni ti tega treba skrivat, smo sami domači 🙂

Jaz imam samo eno bodico, pa malo večjo, ki jim praviloma paše. 😀
Bikinka, malo pa ti je dolgčas, že spi? Rukni ga malo med rebra. :)[/quote]

Eh, matjazko, srečen ti, ki se ti služba konča vsak dan ob 15.00. Kaj bi dalje razlagala. Itak ne bi razumel.:)

Ne vem, pri tebi imam občutek, da polena imaš lepo zložena v “klaftre”, vse popedenano, spodaj pušelj, lepo in prav, fino, oblikovno pravilno zložena drva, ni pa pravega ognja, da bi zanetil žerjavico, da bi pokalo šibovje kot pri kresu in te malo razgibalo, vneslo nered , osvežilen kaos, razdrlo strukturo perfekcionizma… :)))[/quote]Veze so različne, odnosi so različni, vsi pač nimajo strastnih vez kot na primer angelina in brad ali pa sestavljenih iz večnih slovesov in snidenj in vmes kratkih noči, ko sonce komaj da lahko zaide…nekateri so bolj v živo v elementu, drugi v virtualnosti…
bikini mogoče ni treba nekaj glorificirat tega, kar imata, ali pač…?[/quote]

A ima sploh smisel pisat o strastnosti svoje zveze na forumu? 🙂 Ja res me gane kaj si matjazko misli o moji zvezi, nesporno dejstvo pa je, da je moje življenje 100% že dolgo veliko bolj strastno kot njegovo. 🙂

Veze so različne, odnosi so različni, vsi pač nimajo strastnih vez kot na primer angelina in brad ali pa sestavljenih iz večnih slovesov in snidenj in vmes kratkih noči, ko sonce komaj da lahko zaide…nekateri so bolj v živo v elementu, drugi v virtualnosti…
bikini mogoče ni treba nekaj glorificirat tega, kar imata, ali pač…?[/quote]

A ima sploh smisel pisat o strastnosti svoje zveze na forumu? 🙂 Ja res me gane kaj si matjazko misli o moji zvezi, nesporno dejstvo pa je, da je moje življenje 100% že dolgo veliko bolj strastno kot njegovo. :)[/quote]

Kako ti to veš??????????????????
….in če bi to bilo res, ti nebi visela na tem forumu 24 ur.

Ne vem, če je že katera MON-ovka tolikokrat izrecno poudarila, da ima moža.
Super, čestitke, ti je uspelo! :)))
Samo za kaj ga imaš? 😀
Aja, saj si napisala, menda je v šahu dober – in v šahu se krešejo strasti, ko se spopadata v večurnih dvobojih? :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]


Spet nek anonimen vzdevek. Daj povej kdo si, ves čas nas bereš, pa se skrivaš za tisočimi vzdevki :>

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Ne vem, pri tebi imam občutek, da polena imaš lepo zložena v “klaftre”, vse popedenano, spodaj pušelj, lepo in prav, fino, oblikovno pravilno zložena drva, ni pa pravega ognja, da bi zanetil žerjavico, da bi pokalo šibovje kot pri kresu in te malo razgibalo, vneslo nered , osvežilen kaos, razdrlo strukturo perfekcionizma… :)))[/quote]Veze so različne, odnosi so različni, vsi pač nimajo strastnih vez kot na primer angelina in brad ali pa sestavljenih iz večnih slovesov in snidenj in vmes kratkih noči, ko sonce komaj da lahko zaide…nekateri so bolj v živo v elementu, drugi v virtualnosti…
bikini mogoče ni treba nekaj glorificirat tega, kar imata, ali pač…?[/quote]

To kar nam piše Bikini_ o sebi oz svoji vezi za moje pojme ni napačno, zgrešeno – zakaj bi se morali le oglašati tisti, ki jim ne v vezah gre najbolje, jih partnerji zanemarjajo, živijo mimo njih, so žrtve zlorabljanja itd. Bikini_, nič te naj ne zmotijo razni pikri osebki 😉


Spet nek anonimen vzdevek. Daj povej kdo si, ves čas nas bereš, pa se skrivaš za tisočimi vzdevki :>[/quote]
Tudi če nič ne pove o sebi.
Na tem LINKU najdeš vse[/url] najdeš vse

Aja, takšni se tudi tukaj najdejo, torej pikri? Ajej… 🙂

Bikinka mora vzdrževati določeno PR družbeno (fino MON) podobo, renome oz. ugled => in sem spada nedvomno tudi to, da je vsaka uspešna ženska poročena in da celo baje seksa za razliko nas drugih po filmskih scenarijih ala Brad-Jolie, kar je napisala kar nekajkrat. WOW! :)))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Ne vem, če je že katera MON-ovka tolikokrat izrecno poudarila, da ima moža.
Super, čestitke, ti je uspelo! :)))
Samo za kaj ga imaš? 😀
Aja, saj si napisala, menda je v šahu dober – in v šahu se krešejo strasti, ko se spopadata v večurnih dvobojih? :)))[/quote]

Haha, kako zelo tebe to moti. :)))
Me ima, da bi se ponovno registrirala, pa da bi potem moral ob vsakem mjem postu gledat pripis “IMAM MOŽA”.
Jaz sem samo zanikala tisto, kar ste mi takšni kot si ti pripisovali. In če si ti zdi, da sem to POUDARILA, sem samo za to, da jasno povem, da ne iščem tukaj moškega.
Za kaj ga imam, pa naj te nič ne briga. Ne bi razumel. Če bi obstajala verjetnost, da ti to lahko razumeš, bi bil tudi sam poročen.

A ima sploh smisel pisat o strastnosti svoje zveze na forumu? 🙂 Ja res me gane kaj si matjazko misli o moji zvezi, nesporno dejstvo pa je, da je moje življenje 100% že dolgo veliko bolj strastno kot njegovo. :)[/quote]

Kako ti to veš??????????????????
….in če bi to bilo res, ti nebi visela na tem forumu 24 ur.[/quote]

Kaj pa tebe muči? A rezultati pecanja na pleh ne prinašajo pričakovanih oziroma zadovoljivih rezultatov?

Kaj pa tebi mar kaj jaz delam mojih 24 ur. Seksam ziher ne 24 ur, to je jasno. Verjetno pa tisti, ki so samski in nepotešeni v svojih glavah res mislijo na seks celih 24 ur.

Aja, takšni se tudi tukaj najdejo, torej pikri? Ajej… 🙂

Bikinka mora vzdrževati določeno PR družbeno (fino MON) podobo, renome oz. ugled => in sem spada nedvomno tudi to, da je vsaka uspešna ženska poročena in da celo baje seksa za razliko nas drugih po filmskih scenarijih ala Brad-Jolie, kar je napisala kar nekajkrat. WOW! :)))[/quote]

Njena odločitev kaj nam pove, kako in česa ne – kakšen dan ali dva nazaj sem jo že tudi nameravala vprašati, če je njena “tu prodana” vsebina večinoma posledica dejstva, da njene poste bere tudi mož, toda kaj bi imela od tega, če bi jo to spraševala; makes no sense.

Ne vem, če je že katera MON-ovka tolikokrat izrecno poudarila, da ima moža.
Super, čestitke, ti je uspelo! :)))
Samo za kaj ga imaš? 😀
Aja, saj si napisala, menda je v šahu dober – in v šahu se krešejo strasti, ko se spopadata v večurnih dvobojih? :)))[/quote]

Haha, kako zelo tebe to moti. :)))
Me ima, da bi se ponovno registrirala, pa da bi potem moral ob vsakem mjem postu gledat pripis “IMAM MOŽA”.
Jaz sem samo zanikala tisto, kar ste mi takšni kot si ti pripisovali. In če si ti zdi, da sem to POUDARILA, sem samo za to, da jasno povem, da ne iščem tukaj moškega.
Za kaj ga imam, pa naj te nič ne briga. Ne bi razumel. Če bi obstajala verjetnost, da ti to lahko razumeš, bi bil tudi sam poročen.[/quote]Bikini, nikar se ti ne sekiraj za matjažka, kaj on razume in česa ne, in odpusti mu vendar njegovove prsispevke, ki jih tu piše, ker jih ne zna umestiti v pravi podforum, ki bi zanj bil http://med.over.net/forum5/list.php?469.

[i][code]"Nekoč bo lepo, ko blazni bomo ob ognjih čepeli in bomo odprte rane imeli- takrat bo lepo..."[/i][/code] [sup]france balantič [/sup]

Aja, takšni se tudi tukaj najdejo, torej pikri? Ajej… 🙂

Bikinka mora vzdrževati določeno PR družbeno (fino MON) podobo, renome oz. ugled => in sem spada nedvomno tudi to, da je vsaka uspešna ženska poročena in da celo baje seksa za razliko nas drugih po filmskih scenarijih ala Brad-Jolie, kar je napisala kar nekajkrat. WOW! :)))[/quote]

Jaz sem tukaj plačan PR, da promoviram življenje v dvoje, seveda v heteroseksualni zakonski skupnosti, vključno z željo po otroku in družinskem življenju. Povedat vam moram tudi to, da v dolgoletni zvezi ne cvetijo vedno rožice, ampak da se s pravo voljo in trudom in seveda LJUBEZNIJO da premagat vsako oviro. Promovirat moram tudi čisto ljubezen, ki ni utemeljena na materializmu in v ta paket nekako zavit še dejstvo, da se za takšen način življenja ne odločajo samo neki na pol obupani sleherniki, ampak tudi osebe, ki imajo dobre predizpozicije za življenje v razvratu, so pa rajši izbrale “pravo pot” v življenju.

In kdo me plačuje? 🙂

Aja, takšni se tudi tukaj najdejo, torej pikri? Ajej… 🙂

Bikinka mora vzdrževati določeno PR družbeno (fino MON) podobo, renome oz. ugled => in sem spada nedvomno tudi to, da je vsaka uspešna ženska poročena in da celo baje seksa za razliko nas drugih po filmskih scenarijih ala Brad-Jolie, kar je napisala kar nekajkrat. WOW! :)))[/quote]

Njena odločitev kaj nam pove, kako in česa ne – kakšen dan ali dva nazaj sem jo že tudi nameravala vprašati, če je njena “tu prodana” vsebina večinoma posledica dejstva, da njene poste bere tudi mož, toda kaj bi imela od tega, če bi jo to spraševala; makes no sense.[/quote]

Res nima smisla spraševat, če veš, da sem že nekajkrat napisala, da on to bere. Tudi povsem logično razmišljaš glede tega. Ali je res ali ne pa vem samo jaz. 🙂

Oh, kateri indijski guru pa je to v stanju zamaknjene zavesti napisal to svetlo misel.
Gre za še neslišano modrost, nekaj povsem novega in originalnega, če verjameš… :)))

Bikini, o dolgoletni zvezi lahko govorimo, ko smo 30 let poročeni, ti še pa 30 nisi in imaš “ogromno izkušenj” , ki jih je treba (po)deliti z drugimi, seveda pod značilnim pokroviteljstvom v stilu naših babic in dedkov “jaz sem pa okušala življenje, kaj vi znate”. 🙂

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Oh, kateri indijski guru pa je to v stanju zamaknjene zavesti napisal to svetlo misel.
Gre za še neslišano modrost, nekaj povsem novega in originalnega, če verjameš… :)))

Bikini, o dolgoletni zvezi lahko govorimo, ko smo 30 let poročeni, ti še pa 30 nisi in imaš “ogromno izkušenj” , ki jih je treba (po)deliti z drugimi, seveda pod značilnim pokroviteljstvom v stilu naših babic in dedkov “jaz sem pa okušala življenje, kaj vi znate”. :)[/quote]

Ne gre za nove “modrosti”. Gre za oživljanje starih vrednost. 🙂
Nikjer nisem napisala koliko sem stara. Sem izkušena piarovka, nič bat. Imam več kot 10 let delovnih izkušenj. 🙂
Za to zadevo tisti s 30-letnimi izkušnjami ne pridejo v poštev, ker so nekoliko preveč zastareli in za ciljno populacijo premalo prepričljivi.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close