bivša partnerja-najboljša prijatelja
Potem takem je povsem vseeno, če sta dva, ki sta prijatelja, bivša partnerja ali pa nista. Bolj pomembno je torej ali sta prijatelja ali pa le kolega. (preveč) Tesno prijateljstvo je tisto, ki je lahko sumljivo. Koliko pa je preveč? :))[/quote]
pa smo spet v začarenem krogu subjektivnosti 😀
enim je tolko drugim tolko… bv 😀
Potem takem je povsem vseeno, če sta dva, ki sta prijatelja, bivša partnerja ali pa nista. Bolj pomembno je torej ali sta prijatelja ali pa le kolega. (preveč) Tesno prijateljstvo je tisto, ki je lahko sumljivo. Koliko pa je preveč? :))
dejstvo je…..da obema prav pride izgovor.. v kolikor potegneta v to prijateljtsvo še sedanjega partneja ali partnerko…imata vedno alibi…za f.u.k….saj sem bila z prijateljem…na kavi…na malici…
Bi bilo kaj drugače, če ti reče, da je bila na kavi s kolegom, kolegico, sodelavko? :)) Kdor je nezaupljiv, bo vedno posumil v to, da mu drugi laže.
Forum je zaprt za komentiranje.