BigBrother
Forum je zaprt za komentiranje.
Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › BigBrother
Mene pa zanima ali gledate na hrvaškem rtl-u oddajo BigBrother?
Men se tako dopade. Menite, da bo kdaj tudi v slo?
Na TV3 nekaj reklamirajo eno multinacionalno varianto Big brotherja z 12-imi ljudmi iz Slovenije, Hrvšake, Srbije, Črne Gore, Makedonije in BiH-a. To bi znalo biti zanimivo. :o)
emmm….kdaj pa je to na sporedu?
Upam, da nau kup nacijev :))
Oprostite moji nevednosti….včasih ujamem po TV…..ampak….kaj je smisel tega in za kaj pravzaprav gre?
Skupina ljudi živi v hiši odrezani od sveta. Kamere so po vsej hiši in gledalci spremljajo vsak njihov korak. In potem gledalci glasujejo in izločajo ljudi. Tisti, ki zadnji ostane dobi dokaj veliko vsoto denarja. To je BigBrother.
Super zanimivo, predvsem s pogleda psihe, točno vidiš, kako komu dela.
Tak program imajo v Italiji ze 5 let in je se kar zanimivo za pogledati 🙂 V italijanski verziji se vcasih kar veliko kregajo, kar je se najbolj zanimivo :)) Aja.. v it. BB so tudi seksali 😉
seveda, da tud seksajo! slab mesec nazaj sta to počela dva na nemškem rtlu! aja, tud hrvaški rtl je kr ok, sam je ob takem času, ko rajš kakšen film pogledam…
…sem že probala, ja…
Na TV3, ki je od zdaj Prva TV, se začne 15.novembra. Sodelovala bosta tudi dekle in fant iz Slovenije. Je pa makedonski BB.
Forum je zaprt za komentiranje.