Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek …bi vi reagirali?

…bi vi reagirali?

…je bil pa dovolj hinavski, da jo je speljal na tanek led… in sedaj bo “pogumno” pustil da potonejo (tudi nič krivi otroci)….
To je pravi moški trdobučen in nepopustljiv tudi ko so v igri mlada nič kriva otroška bitja….. 🙁 🙁

Takim ti ploskaš Pajki? Da te ni sram!!![/quote]

Kje jaz ploskam, bedak? Si pismen? Ti navijaš za “prevzgojo ” moških! TI in tebi podobni ste odgovorni za take pojave.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Seveda, drugi so odgovorni za to, kako sami živimo. Kaj drugega pa lahko pričakujem od tebe.

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

…je bil pa dovolj hinavski, da jo je speljal na tanek led… in sedaj bo “pogumno” pustil da potonejo (tudi nič krivi otroci)….
To je pravi moški trdobučen in nepopustljiv tudi ko so v igri mlada nič kriva otroška bitja….. 🙁 🙁

Takim ti ploskaš Pajki? Da te ni sram!!![/quote]Kje jaz ploskam, bedak? Si pismen? Ti navijaš za “prevzgojo ” moških! TI in tebi podobni ste odgovorni za take pojave.[/quote]Tip je zabredel v vodo in sedaj namesto, da bi se pustil naučit plavat, če že prej ni znal, rine nazaj na kopno, njo in otroka/e bo pa prepustil valovom……
Če si že naredil otroke se upogni še toliko, da boš zadevo speljal tako kot je treba ne pa, da trmariš do večnosti kot razvajen pamž pri svoji mamici!!

Ja prevzgoja je prava beseda, samo starega bika vozit učit ni lahki posel :/
Samo bedak lahko zagovarja nespreminjanje……

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Evo, še enkrat…neverjetno..

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Ker se z otroki začen šele pravo delo na odnosu in na sebi. Ko pridejo otroci, se je potrebno sočiti s svojimi travmami in spoznaš kje so tvoje meje in sposobnosti.
Za marsikoga prevelik zalogaj in zato se raje zapre vase ali beži iz odnosa v gostilno ali kam drugam ali pa k ljubici…..In tega je vedno več, ker je vedno več poženščenih in razvajenih tipov, ki bi samo uživali.

Evo, še enkrat…neverjetno..[/quote]Evo še xkrat….nerazumljeno…. :/ 🙁 Ker se z otroki začne šele pravo delo na odnosu in na sebi. Ko pridejo otroci, se je potrebno soočiti s svojimi travmami in spoznaš kje so tvoje meje in sposobnosti.
Za marsikoga prevelik zalogaj in zato se raje zapre vase ali beži iz odnosa v gostilno ali kam drugam ali pa k ljubici…..In tega je vedno več, ker je vedno več poženščenih in razvajenih tipov, ki bi samo uživali.
[/quote] Robi ampak samo “copatarji to razumemo ;), medtem, ko bi nas “pravi moški” radi prepričali v nekaj drugega…. 😉

ker je vedno več poženščenih in razvajenih tipov, ki bi samo uživali.
Zanimivo je to, da te užitkarje ustvarijo ravno ženske (s svojimi poženščenimi oplojevalci), ki se preveč čustveno navežejo na svoje sinove, ker ni protiuteži na partnerski strani….
In užitkar se ne bo spreminjal….in krog je sklenjen :/

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]


A to tisti “pravi moški”, ki so samski ? 🙂

A to tisti “pravi moški”, ki so samski ? :)[/quote]Ja, ja tisti, saj tisto so še edino pravi vse ostalo je podleglo vplivom družbe … 😉 :)))

******** [i]Ne govoriš ničesar, o čemer je vredno govoriti, če s tem nikogar ne vznemiriš. (Galvin K.)[/i]

Tako je, pravi moški je samski ali ločen, vse ostalo so poženščeni primerki copatarjev in razne variacije na to temo.

_______________ So it goes. - Kurt Vonnegut -


Kaj pa tisti pari, ki so med sabo srečniin zadovoljni? Zadnjič si rekel, da jih nekaj poznaš. ;))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345


Pa ne glede na razlog za samskost ?
Kaj pa, če išče žensko ali niti tega ne sme ? 🙂

Uuu tole morm pa copy/pastat in razposlat naokoli… Totalno zmaga 😀


Pa čeprav je nasilnež ali kronični pijanec, ki je ločen in samski zato, ker ga je žena brcnila skozi vrata ? 🙂
Važno, da je pravi…:)

Spider : bla, bla.

Tako je, pravi moški je samski ali ločen, vse ostalo so poženščeni primerki copatarjev in razne variacije na to temo.

Ful mi je smešn, kok ga napadate vsi. En bogi, nedolžen komentar, nekoga, ki zna razmišljati s svojo glavo, pa že cela kopica ovac na koncu z živci. Točno to je problem današnje družbe, čim ko nekdo izgleda, ali pa se obnaša drugače, kot večina, ga je že takoj treba očrnit. Človek je samo povedal svoje mnenje, đizs res…

Ista fora na sosednjem forumu Nezvestoba. Nekdo napiše, da je varal, pa se že takoj usuje cel kup butastih komentarjev, ljudi, ki zdravijo svoje notranje frustracije. No to me še posebi spravi v smeh, folk, ki ne podpira varanja, pa vseeno bere in komentira takšne teme.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

To je skoraj tako, kot da bi kričali na ves glas : Jaz moram skrbet za otroke in bit zvest svoji ženi, ta smrkavc pa lahko počne kar mu paše, nateguje mlade ženske in uživa vsak dan, kot da mu je zadnji. Sovražim ga, želim si da bi bil na njegovem mestu.

😀

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Draga “Krog”,
če je mogoča večletna kriza … še kako je mogoča in v takšnem stanju gotovo nisi sama. Zakaj se je to zgodilo in da so vzroki morda tudi v tebi … ja, to je lahko reči, a … za začetek obišči forum “mejna osebnostna motnja – svojci” in morda se boš našla. Pa ni nujno, da nekomu takoj pripišemo to, a – znake te motnje ima. Tudi sama se večkrat sprašujem, če se partnerjev s tako motnjo ne vzgoji – s tem, ko se jim takšno vedenje dopušča. Nikakor namreč ni res, da se odraslim ne postavlja mej. Vedno se sami odločamo, do kod bomo nekaj dopuščali – ne samo partnerju, tudi sodelavcem, sosedom, navsezadnje tudi sebi.
Kot pravijo: ni važno, koliko časa je bila tema. Ko prižgemo luč, je svetlo ..

Če bi ti pri sebi začela. Pri sebi razčisti zakaj dovoljuješ te stvari, zakaj si pustiš, da te tako obravnava….zakaj dejansko ne vidiš izhoda….On se ne bo spremenil, oziroma ga ti ne boš spremenila, sama sebe pa lahko. In bolj ko boš spoznavala sebe in zakaj to počneš (morda ti je znano iz tvoje družine, da se je nekdo tako obnašal oziroma, da si se morala stalno dokazovati in biti pridna, pa še nisi dobila pohvale)….lažje boš gledala na situacijo in bolj se ti bo izbistril odgovor na vprašanje kako naprej….

Najprej – oprosti, sem se zmotila pri imenu …

Glede na zgornji odgovor – res je tako, a ko je človek ujet v tako situacijo, težko vidi stvari takšne kot so in ko jih končno vsaj malo ozavesti, se težko sooči s situacijo sam, brez pomoči. Ker – kot nakazuješ – vzroki tičijo v preteklosti, otroštvu ..take osebe so navajene, da se dokazujejo, biti pridne … itak … res je bistvo v zgornjem odgovoru, a da človek lahko izstopi iz tega začaranega kroga, traja …
Draga ” Kako…” … ozavestila si težavo in prvi korak je storjen in to je veliko. Pot je še dolga in prav verjetno težka, a prvi korak je storjen. Pogumno naprej!

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close