Bi šli v razmerje z žensko, ki
Tele pojme si vsak po svoje razlaga. Ta tema je podobna kot tista, ki jo je Skromni odprl. Preprost opis, etiketa postameznika, zaradi česar se potem v debati zapletajo okrog tega, kaj je preprosto, ter kaj ni preprosto. Enemu to prikliče v spomin nekaj dolgočasnega, drugemu pa izziv. Ne samo, da različno razumemo napisano, tudi različne potrebe in želje imamo.
Tako lahko nekdo napiše, da ga preprosta ženska dolgočasi, v resnici pa morda išče, potrebuje ravno to, ali pa jo ima celo doma, le da je zanj posebna in ne samo preprosta.
Tako da Japkica predlagam, da definiraš vsak pojem in potem še vsak pojem, s katerim bo definiran tisti pojem, da ne bo dilem o čem govorimo. :))
Iti v razmerje z žensko, ki pa v vsakem moškem vidi sovražnika, pa definitivno ni varno. 🙂
Saj na splošno je najbolje biti v razmerju z osebo, ki ima čimmanj težav in nerazčiščenih problemov pri sebi.
Če ženska verjame v svojo izbiro, potem bo zadovoljna s tistim, ki ga je izbrala ter ga bo verjetno tudi spoštovala.
Iti v razmerje z žensko, ki pa v vsakem moškem vidi sovražnika, pa definitivno ni varno. 🙂
[/quote]
Definitvno nobena skrajnost ni preveč “varna”. :)) Je pa res, da z žensko, ki v vsakem moškem vidi sovražnika, v zvezo niti ne moreš, ker si njen sovražnik že apriori. 😉
Iti v razmerje z žensko, ki pa v vsakem moškem vidi sovražnika, pa definitivno ni varno. 🙂
[/quote]
Definitvno nobena skrajnost ni preveč “varna”. :)) Je pa res, da z žensko, ki v vsakem moškem vidi sovražnika, v zvezo niti ne moreš, ker si njen sovražnik že apriori. ;)[/quote]
Jp. Saj tako sovražno nastrojeni, kot so nekateri tu gor proti moškim ali ženskam, niti ni čudno, da so samski.
Boš pa ti pomagal, ki že od začetka razumeš moj nesmiseln humor. :)))
Še nekrat hvala. Zlat si! :)[/quote]
Nesmiseln humor nima smisla in sploh ni smešen. 🙂
Ni čisto tako. V zvezo greš zato, da se lahko realiziraš. Če v sebi nosiš sovraštvo do nasprotnega spola, potem boš v vezi tudi udejanjil in pokazal. Od tod potem nasilje v odnosih.
Tele pojme si vsak po svoje razlaga. Ta tema je podobna kot tista, ki jo je Skromni odprl. Preprost opis, etiketa postameznika, zaradi česar se potem v debati zapletajo okrog tega, kaj je preprosto, ter kaj ni preprosto. Enemu to prikliče v spomin nekaj dolgočasnega, drugemu pa izziv. Ne samo, da različno razumemo napisano, tudi različne potrebe in želje imamo.
Tako lahko nekdo napiše, da ga preprosta ženska dolgočasi, v resnici pa morda išče, potrebuje ravno to, ali pa jo ima celo doma, le da je zanj posebna in ne samo preprosta.
Tako da Japkica predlagam, da definiraš vsak pojem in potem še vsak pojem, s katerim bo definiran tisti pojem, da ne bo dilem o čem govorimo. :))[/quote]Marko, kako si kdo te pojme razlaga, je zgolj in samo stvar posameznika in ravno to, kako kdo na to odreagira, je odraz njega samega, kaj predstavlja in kaj pričakuje.
Nekomu en preprost opis pove veliko za začetek in iz le-tega razbere marsikaj(itak ne vsega), mogoče smer razmišljanja, tisti, ki pa se v tem preprostem opisu, niti na začetku ne bo našel, bo zagotovo ta opis ali mnenje skritiziral in s tem izrazil naklonjenost ali ne, kar je pravzaprav cilj….pa saj si tudi ti že o tem pisal, kaj zdaj dlakocepiš.
Boš pa ti pomagal, ki že od začetka razumeš moj nesmiseln humor. :)))
Še nekrat hvala. Zlat si! :)[/quote]
Nesmiseln humor nima smisla in sploh ni smešen. 🙂
Ni čisto tako. V zvezo greš zato, da se lahko realiziraš. Če v sebi nosiš sovraštvo do nasprotnega spola, potem boš v vezi tudi udejanjil in pokazal. Od tod potem nasilje v odnosih.[/quote]
Kaj je smisel? Smisel celotnega življenja je: danes
in
ravno nesmiseln humor je smešen, ker ga moraš razumeti s svojo fantazijo in ko ga boš razumel,
se boš smejal s fazno zamaknitvijo, ali pa drugi dan.
.
zopet nadaljuješ o vezi in sam ne veš, kaj je veza.
kaj je veza zame, njega, njo, mojo sosedo, sodelavko….
se boš pričel
opisuješ 95% žensk, ostalih 5% pa je rezervirano za kalibre ala sadni in druščina…..[/quote]
Hmmm, sama bi pred časom tudi dala takšno oceno od oka… ampak, ko berem tule gor punce… pa nisem več tako prepričana. 🙂
opisuješ 95% žensk, ostalih 5% pa je rezervirano za kalibre ala sadni in druščina…..[/quote]
Kdo se potem javi haha. Kako potem, da si ti ne moreš najdt punce, če praviš, da je takšnih 95 % rezerviranih za tebe ? lol[/quote]
a ti sediš na uhah? sem ti že povedal da žeske kvalitetetne moške same poiščejo, ne rabimo se mateta po zobeh kot ti))
Kdo se potem javi haha. Kako potem, da si ti ne moreš najdt punce, če praviš, da je takšnih 95 % rezerviranih za tebe ? lol[/quote]
a ti sediš na uhah? sem ti že povedal da žeske kvalitetetne moške same poiščejo, ne rabimo se mateta po zobeh kot ti))[/quote]
Ne poiščejo..Samski pravijo, da se nas usmilijo. :))))
Iti v razmerje z žensko, ki pa v vsakem moškem vidi sovražnika, pa definitivno ni varno. 🙂
[/quote]
Definitvno nobena skrajnost ni preveč “varna”. :)) Je pa res, da z žensko, ki v vsakem moškem vidi sovražnika, v zvezo niti ne moreš, ker si njen sovražnik že apriori. ;)[/quote]
Prijatelje imej blizu sovražnike pa še bližje (beri: v SEBI)
😉
Kdo se potem javi haha. Kako potem, da si ti ne moreš najdt punce, če praviš, da je takšnih 95 % rezerviranih za tebe ? lol[/quote]
a ti sediš na uhah? sem ti že povedal da žeske kvalitetetne moške same poiščejo, ne rabimo se mateta po zobeh kot ti))[/quote]
No samo glej da ta tvoja ni začela iskat na drugi strani Sveta in bo dala preden bo našla tebe skozi še 20 sadnih in 20 Spiderjev….
pol boš pa z njo nagubano pri 60tih ponosno hodo okrog pa se bahal kak te je kvaliteta našla
HAHAHAHAHAHAHAHA
Ne.
zaradi označenega … dvojna zanikanja preslišim — torej nisva kompatibilna.
Če ženska nezna pro aktivno komunicirati … kaj naj s tako, ki ni za nič??
Forum je zaprt za komentiranje.