Bi šli v razmerje z žensko, ki
preprosto živi in ne vidi v vsakem moškem sovražnika? 😉
Ki je preprosto rada ženska in vidi v moškem še kaj drugega razen kljukice na seznamu? Ki verjame v moške in predvsem v svoj čut in svojo izbiro? ;)))
Sem razumel jaz bistvo. Bistveno je, da bi se moral moški zadovoljit s kakršnokoli žensko že, ženska na drugi strani bi pa imela privilegij izbiranja, ko bi se lahko odločala med večjim številom moških. Torej ona lahko dela kljukce mi jih pa ne smemo.
Ja waw živi življenje. Kaj pa bo živela drugega, če ne življenja ? lol
Dej si no še enkrat preberi kaj sem napisala in nehaj cepatati, ker si že smešen. 🙂
Sicer je pa vprašanje (res da malo v hecu) namenjeno moškim in ne fantkom.
Na ljubezenskih nasvetih en zanimiv 37-letnik jamra, da ne najde take ženske, preproste, radožive, iskrene in bla bla bla. Nakar se izkaže, da je že hodil s takimi, ampak se je z njimi dolgočasil, raje je imel drama queens.
Bi rekla, da ni edini tak.
Zdaj, pri 37, je prišel pač čas za še eno kljukico na seznamu in je malček panike očitno. In bi rad prav tako, ki jih je pred parimi leti kenslal, ker so bile dobre do njega.
Dej Pikec, ti mene raje lepo vikaj in nikar razmišljat, če sem še uporabna. :)[/quote]
Se ti že po pisanju vidi, da nisi kaj dosti razgledana. Zgovarjaš se na leta, ki pa nimajo nobene veze z zrelostjo. Vikal te pa ne bom dokler boš ti mene tikala. Na koncu dneva še vedno visiš na Monu, si še vedno samska in po vsej verjetnostu tudi precej obupana, če ne niti ne bi šla odpret take teme.
Dej Pikec, ti mene raje lepo vikaj in nikar razmišljat, če sem še uporabna. :)[/quote]
Se ti že po pisanju vidi, da nisi kaj dosti razgledana. Zgovarjaš se na leta, ki pa nimajo nobene veze z zrelostjo. Vikal te pa ne bom dokler boš ti mene tikala. Na koncu dneva še vedno visiš na Monu, si še vedno samska in po vsej verjetnostu tudi precej obupana, če ne niti ne bi šla odpret take teme.[/quote]
Vidim, da ti tudi statistika ne leži, ne samo področje dojemanja in ČI. 🙂
Ej dečko, relax. Jaz sem si s svojimi leti in vsem ostalim čisto na TI (predvidevam, da tudi za to rabiš prevod). Kaj pa tebe muči, da ti je edino mladost v zagovor, pa ne vem in me niti ne zanima. 🙂
torej, če je Spiderov 5%, je pri ostalih ta možnost za vezo odprta
japkica piše:
Bi šli v razmerje z žensko, ki
preprosto živi in ne vidi v vsakem moškem sovražnika? 😉
Ki je preprosto rada ženska in vidi v moškem še kaj drugega razen kljukice na seznamu? Ki verjame v moške in predvsem v svoj čut in svojo izbiro? ;)))
mislim, da smo tako izbirali in ali bili izbrani. ponovitve izbora, v kolikor ni nasilja, biološko-ekonomsko niso smiselne, saj se zgodovina ponavlja, račun pa ne izide:)
ena serija, dve seriji, tri. uuuu.
“bi šli v razmerje z žensko”, si točno ne predstavljam, kaj bi to lahko bilo:) ?
je to tisto, ki je bilo, ko je že bilo?
je to, to, ko je pri Spiderjih vsak teden, ali ki je pri Spiderjih še možnost, da bo?
norTON :)))))))
Saj ne sprašujem zase! Od je ti ta ideja? Ali pa tudi ti misliš kakšno nesrečno, grdo in samsko bitje sem? :)))) Aja… pa še velik nos imam, kot Turkinja. Menda. :)))))))
Jst sem razumel Nortona. Point je, da smo že naleteli na takšno žensko. Všeč so nam živahne punce, polne energije, zabavne, komunikativne, vizualno privlačne in s takšnimi se tudi zapletamo, pa če je to za resno zvezo, ali za zajebancijo, ni važno. Da to so tiste, ki preprosto živijo in ne sovražijo moške lol. Ta tema ima ziher nek “globji” pomen, ki ga še nihče izmed nas, z izjemo avtorice ni pogruntal.
Forum je zaprt za komentiranje.