Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › babačič babačič anonimni uporabnik 02.12.2004 ob 21:56 zadnji odgovor 02.12.2004 ob 21:56 Uroška, nate sem pa čisto pozabila! To je moja dežela in tudi njihova. Sigurno ješ čokolino, ker si tako pameten. Prijavi 1 2 3 Forum je zaprt za komentiranje.