avto problem
Eh, narod, kaj govorite neumnosti!
ta prvo mora zamenjat bingl-olje, pol pa naj ga pelje h serviserju, pa naj ta pogleda, če je z vogal-kuglo kaj narobe. 🙂
lahko pa da trese tut zarad tega, ker nima v rezervoarju za brisalce dost vode nalite. 🙂
lahko je tudi sledeče: jabka: ko ti trese avto…….. a ga nese v levo, al u desno? 🙂 Mal poglej, če ni šla kaka varovalka za gume. 🙂
Sicer je pa tut zelo odvisno od tega, al maš naložen Linux in Windows……… 🙂
Ojej ojej ojej……. :))))))
mal heca mora bit 🙂
Drgač pa: nimam pojma stara……
LP
Remedy
Forum je zaprt za komentiranje.