Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek asociacija

asociacija

na kaj pomislite ob tej fotografiji?

http://hd.wallpaperswide.com/thumbs/waiting_for_a_train-t1.jpg

da je fotograf ob odličnem motivu za.jebal popolnoma. Pa nisem nek znalec … ampak res razen depresivnega vremena ne izraža ničesar.

-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.-.--.-.-.- [sup]"If you want to win you must not lose"[/sup] – [sub][i]Number One[/i][/sub]

Da ji pripelje zadnji vlak? :))

°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°°° Če meniš, da se ti godi krivica, ne išči maščevanja, kajti morda je tvoja nesreča le poduk, ki si si ga prislužil za nekaj, kar si spregledal." Eros [psi] st. 345

Mene asociira na zdolgočasenost, naveličanost čakanja, razočaranje…kot da pogleduje po nečem ….toda ne vem, ali po vlaku ali po nekom, ki bi jo moral priti iskat na postajo, ni viden obraz, ki bi nakazal kaj od tega bolj drži.

[center][i]"Woman without a Man is like a fish without a Bicycle."[/i] [sub]-Triumph[/sub][/center]

Na to, da je zamudila vlak 🙂 Metaforično ali pač ne.

No, meni je na tej fotografiji nekaj zelo nenavadno. Ženska čaka na vlak na mestu, kjer sploh ni postaje.

Ker ena fotografija ne more zaobjeti vseh detajlov, sklepam, da je postaja na levi, le da se je ne vidi. Če v življenju gledamo skozi objektiv, ne zaznavamo tistega, kar je izven njega in marsičesa nikoli ne uzremo. Pa bi morali le obrniti glavo… 🙂

Dekleta ne vidim kot osebe, ki bi zamudila vlak in za katerega niti ne ve, kdaj (in če) sploh pride. Očitno pa je, da si tja, nekam daleč, neizmerno želi, saj je ni ustavil dež, da se ne bi od doma podala (nekoliko) prezgodaj. Kam? Danes imam en odgovor: na toplo, proti morju. 🙂

Da ni mogla pridt do Cityparka tist dan.

"No one can make you feel inferior without your consent." - Eleanor Roosevelt.

Že trideset let stojim na postaji ……:).. no, ona vsaj sedi….

na kaj pomislite ob tej fotografiji?

http://hd.wallpaperswide.com/thumbs/waiting_for_a_train-t1.jpg%5B/quote%5D

Pomislim, da ji je pravkar odpeljal vlak, ona pa je od nemoči sedla in se zdaj sprašuje, kaj naj naredi – zazrta tam v daljavo, kamor je vlak odpeljal.

It, če se vlak čaka na desni strani v smeri vožnje, potem lahko sklepamo, da ne gleda v smeri vlaka, ki je odpeljal, temveč kvečjemu čaka (na tlakovani postaji) na naslednjega. 🙂

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close