asociacija
na kaj pomislite ob tej fotografiji?
http://hd.wallpaperswide.com/thumbs/waiting_for_a_train-t1.jpg
Mene asociira na zdolgočasenost, naveličanost čakanja, razočaranje…kot da pogleduje po nečem ….toda ne vem, ali po vlaku ali po nekom, ki bi jo moral priti iskat na postajo, ni viden obraz, ki bi nakazal kaj od tega bolj drži.
Ker ena fotografija ne more zaobjeti vseh detajlov, sklepam, da je postaja na levi, le da se je ne vidi. Če v življenju gledamo skozi objektiv, ne zaznavamo tistega, kar je izven njega in marsičesa nikoli ne uzremo. Pa bi morali le obrniti glavo… 🙂
Dekleta ne vidim kot osebe, ki bi zamudila vlak in za katerega niti ne ve, kdaj (in če) sploh pride. Očitno pa je, da si tja, nekam daleč, neizmerno želi, saj je ni ustavil dež, da se ne bi od doma podala (nekoliko) prezgodaj. Kam? Danes imam en odgovor: na toplo, proti morju. 🙂
na kaj pomislite ob tej fotografiji?
http://hd.wallpaperswide.com/thumbs/waiting_for_a_train-t1.jpg%5B/quote%5D
Pomislim, da ji je pravkar odpeljal vlak, ona pa je od nemoči sedla in se zdaj sprašuje, kaj naj naredi – zazrta tam v daljavo, kamor je vlak odpeljal.
Forum je zaprt za komentiranje.