Splash › Forum › Starševski čvek › Artroza in stoječe delo Artroza in stoječe delo hude bolečine 02.02.2025 ob 19:14 zadnji odgovor 02.02.2025 ob 20:37 Je tu kdo, ki je kandidat za novo koleno (torej artroza) in ima pretežno stoječe delo? Kako prenašate bolečine? Prijavi hude bolečine 02.02.2025 ob 20:37 zadnji odgovor 02.02.2025 ob 20:37 Po operaciji, torej, ko ste dobili umetno koleno, je dosti manj bolečin? Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.