Aplikacija Max za vse rusofilčke!
Ste zasledili da bo ta aplikacija morala biti obvezno namescena na naprave prodane v rusiji? Podobno je kot wechat na kitajskem. Max seveda nadzoruje ruska vlada. Baje bodo imeli drzavljani blokirane dolocene drzavne benefite ce ne bodo uporabljali te aplikacije.
Si jo boste rusofilčki namestili ?
Slišal sem tudi, da je ruska vlada implementirala svojo propagando v šolski kurikulum.
Pošljite svoje otroke v ruske šole čimprej,da jih perejo že od malega!
Ne skrbite, kmalu to pride tudi v EU. Prvo bo t.i. chat control, seveda boste nanj pristali, saj vas bodo s pranjem možganov prepričali, da ste v primeru neuporabe potencialni ali kar dejanski pedofil. Kasneje pa pride kakšen ekvivalent kitajskega sistema socialnih točk, verjetno bo neuporabnikom omejen dostop do interneta in še česa.
Kar je pa najbolj pomembno – južnjakom in rjuharjem, ki množično rinejo v Evropo molsti našo socialo, tega NE BO potrebno imeti. Enako, kot jim za razliko od tukajšnjih ovc v času plandemije COVID-19 ni bilo treba imeti ne PCT testov in ne cepljenja.
M688, 13.09.2025 ob 15:52
Ne skrbite, kmalu to pride tudi v EU. Prvo bo t.i. chat control, seveda boste nanj pristali, saj vas bodo s pranjem možganov prepričali, da ste v primeru neuporabe potencialni ali kar dejanski pedofil. Kasneje pa pride kakšen ekvivalent kitajskega sistema socialnih točk, verjetno bo neuporabnikom omejen dostop do interneta in še česa.
Kar je pa najbolj pomembno – južnjakom in rjuharjem, ki množično rinejo v Evropo molsti našo socialo, tega NE BO potrebno imeti. Enako, kot jim za razliko od tukajšnjih ovc v času plandemije COVID-19 ni bilo treba imeti ne PCT testov in ne cepljenja.
Največja ironija je ko nekdo išče dlako v jajcu pri Rusih, pri nas ima pa obrito mošnjo v omleti 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.