Splash › Forum › Arhiv › Ženski in moški čvek › Anketa: komunikacija v podjetju Anketa: komunikacija v podjetju anonimni uporabnik 13.06.2012 ob 12:50 zadnji odgovor 14.06.2012 ob 08:21 Vabljeni k reševanju ankete o internem komuniciranju. Anketa je anonimna. Hvala lepa za pomoč in sodelovanje. Prijavi anonimni uporabnik 13.06.2012 ob 19:50 zadnji odgovor 14.06.2012 ob 08:21 Da malo vržem na vrh. Zoprno je pri enem vprašanju, kjer moraš napisat DO 3 odgovore in če napišeš samo enega (ali dva) te ne spusti naprej. No, jaz sem se znašla, ne vem pa, če se bodo tudi drugi, Prijavi anonimni uporabnik 14.06.2012 ob 08:21 zadnji odgovor 14.06.2012 ob 08:21 Hvala za opozorilo, smo uredili. Prijavi Forum je zaprt za komentiranje.