Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Anita Ogulin-lopovi bogatunski sram vas je lahko

Anita Ogulin-lopovi bogatunski sram vas je lahko

Odgovor na objavo uporabnika
Slepota, 21.07.2024 ob 21:56

Hvalijo jo samo oblastniki, s katerimi so si delili denar. O njenem delu se močno pretirava. Delala je za denar, za velike vsote. Še nihče od tistih, ki jim je pomagala, se ni oglasil. No, poznam ljudi, ki so se obrnili nanjo in jih je gladko zavrnila in nahrulila. Njeno govorjenje je bilo vedno zategnjeno, kot da sama trpi namesto drugih. Medijska predstava o izbranih ljudeh je res neverjetna.  Medij te lahko naredi ali pa izbriše.

ja res. In zalaj imajo neskoncne prostore v katerih ni nihce. Igralnice za otroke npr. Sokirajo te take stvari. Je to lahko vzporednica s Kralji ulic.

Odgovor na objavo uporabnika
Zvarek, 22.07.2024 ob 16:00

In kaj je narobe s tistimi, imamo? Spet ponavljaš tipični slovenski nacionalni šport, da obtožuješ druge (t.i. bogatune) ker ti nimaš in si nesposobno zaslužit oz. se ti ne ljubi. E vidiš, zato je vaš slovenski sekret, greznica takšen kot je. Ker za glupe, zabite in primitivne slovenčke je najpomembješe, da imamo socialce, pritepence, boščke in reveže katerim lahko pomagate in se potem dobro počutite, ker imajo še manj kot vi. Prokleta glupa primitivna hlapčevska slovenska miselnost. Kdor je uspel na pošten način in je danes bogat, pri kojem kurcu, bi zdaj moral šaflat enim jebenim brezdelnežem, ki na kavču ležijo. Well just not. Podobno kot je slovenska greznica ena redkih držav, ki še vedno ne ve, kdo je zmagal drugo svetovno vojno saj se še vedno ukvarjajo s 80 let starimi problemi.

Pomagat je treba tistim, ki res ne morejo sami zaslužit – npr. delovnemu človeku, ki je x let delal, je doživel nesrečo in je danes invalid 4te stopnje, rakavemu bolniku itnp. Preostale pa delat nagnat, ukinit socialce in ustvarit okolje, kjer se ne bo kradlo in se bo dalo z delo zaslužit. Dokler boste pa ful veseli ko vam crkne krava, da je zdej tut sosedu, hkrati vas pa elita žejne čez reko vodo vozi in se z vsem strinjate, pa boste imeli kot imate in povsem neupravičeno zahtevate od tistih, ki so, da talajo in talajo in talajo. Zaslužite si.

V zahodnoh drzavah si poglej  kaj je sociala. Sanja se vam ne. Slovencev skoraj ni na socialkah zabitezi. Kaj je sploh socialka proti koruptivni komunisticni balkanski politiki. Tudi je ne bi nihce videl, ce ne bi Evropa vmes  posegla.

kot mater Terezo, ki je bila glavna zaveznica za polnjenje  Vatikanske  blagajne.

Odgovor na objavo uporabnika
Treza, 22.07.2024 ob 23:46

kot mater Terezo, ki je bila glavna zaveznica za polnjenje  Vatikanske  blagajne.

Za Slepota

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close