Najdi forum

Splash Forum Starševski čvek Anita Ogulin-lopovi bogatunski sram vas je lahko

Anita Ogulin-lopovi bogatunski sram vas je lahko

Či bi se vsaj 1% lopovski bogatuni zgledovali po izjemni, srčni Aniti, bi razbremenili tako pogumne in nesebične ljudi, kot je bila draga Anita Ogulin.

Odgovor na objavo uporabnika
Izjemna oseba, 21.07.2024 ob 19:25

Či bi se vsaj 1% lopovski bogatuni zgledovali po izjemni, srčni Aniti, bi razbremenili tako pogumne in nesebične ljudi, kot je bila draga Anita Ogulin.

Pa bogatuni so ogromno prispevali za njene projekte. Jih je imela rada. Al kaj misliš da je imela rada vas ki ste evro po sms prispevali 🙂

Zveza prijateljev mladine ni nič druzga kot (državna) pralnica denarja.

Kdo plača največ davkov in prispevkov? Socialci, reveži, zapohanci ali bogatuni?

Nimamo vsi podjetij v Romuniji ali Belizeju, da bi se izogibali davkom, kot naši svobodnjaki.

Ne maram samooklicanih humanitarcev. To je uzakonjeno beračenje, ki ne reši razloga za stiske ljudi na regulativni ravni in polni žepe nekaterim.

Odgovor na objavo uporabnika
Če še ne veste, 21.07.2024 ob 19:32

Zveza prijateljev mladine ni nič druzga kot (državna) pralnica denarja.

A res.

Mene tudi zanima, kakšne imajo kaj plače.

    Pa ni mi jasno, zakaj to fehtanje denarja, ko zbirajo za otroke, ni bolj transparentno. Da ne bi pristal ta  denar, ki ga zbirajo prek radia ali na druge načine v nepravih rokah. Ker eni ljudje tudi težko dajo, ponavadi dajejo taki, ki imajo najmanj. Zato je nujno potrebna transparentnost. Pa plače bi morale biti tudi bolj nizke.

Hvalijo jo samo oblastniki, s katerimi so si delili denar. O njenem delu se močno pretirava. Delala je za denar, za velike vsote. Še nihče od tistih, ki jim je pomagala, se ni oglasil. No, poznam ljudi, ki so se obrnili nanjo in jih je gladko zavrnila in nahrulila. Njeno govorjenje je bilo vedno zategnjeno, kot da sama trpi namesto drugih. Medijska predstava o izbranih ljudeh je res neverjetna.  Medij te lahko naredi ali pa izbriše.

Podpredsednica ZPM Ljubljana Moste Polje je Nina Zidar Klemenčič, ki naj bi dobila milijon evrov nagrade za posredovanje pri nakupu stavbe na Litijski. Pametnemu dosti.

 

https://necenzurirano.si/clanek/preiskovalne-zgodbe/afera-sodna-stavba-milijonska-nagrada-za-pomoc-nine-zidar-klemencic-1257026

O mrtvih vse dobro.

Ampak tale Anita me ni nikoli prepričala. Nikoli se mi ni zdela dober človek.

Odgovor na objavo uporabnika
sendd, 22.07.2024 ob 07:42

O mrtvih vse dobro.

Ampak tale Anita me ni nikoli prepričala. Nikoli se mi ni zdela dober človek.

Meni enako. In zagotovo nisva edina.

Odgovor na objavo uporabnika
Slepota, 21.07.2024 ob 21:56

Hvalijo jo samo oblastniki, s katerimi so si delili denar. O njenem delu se močno pretirava. Delala je za denar, za velike vsote. Še nihče od tistih, ki jim je pomagala, se ni oglasil. No, poznam ljudi, ki so se obrnili nanjo in jih je gladko zavrnila in nahrulila. Njeno govorjenje je bilo vedno zategnjeno, kot da sama trpi namesto drugih. Medijska predstava o izbranih ljudeh je res neverjetna.  Medij te lahko naredi ali pa izbriše.

Jah vidim, da je našo incelovsko zavoženko tudi zavrnila, da ta tako grdo piše o umrli. 😀

Odgovor na objavo uporabnika
Kokoši anonimno, 22.07.2024 ob 07:49

Jah vidim, da je našo incelovsko zavoženko tudi zavrnila, da ta tako grdo piše o umrli. 😀

Je bilo kar obratno. Nekoč sem ji napisala mail, da imam za podariti televizor in nekaj drugih predmetov, ki bi nekomu v pomanjkanju prišlo prav. Nobenega odgovora nisem dobila.

Nobene Anite ne bi potrebovali, če bi od leta 91 ljudje zaslužili za dostojno življenje. In kdo je kriv zato, da niso dostojne plače in pokojnine, seveda mi sami, ker volimo od takrat same luzerje iz leta v leta in se strinjamo s tem. Do sedaj so nas politiki pripeljali od levih do desnih do sem kjer smo, pa še nas ni srečala pamet. Želim si, da bi nas bilo veliko in da bi združeno vrgli to mešanerijo, ki se oklicujejo za politike  na politično smetišče in se med seboj ne bi več kregali, ker s tem samo pridobivajo sedanji politiki mi pa brco v rit. Revščine je vedno več, napredka v državi ni, socilcev je več kot delovnih ljudi, politiki nas pa okradejo prej kot rečemo keks. Zato pa je ilozorno razmišljati, da nas bo rešil Janša, Golob, Tonin in njim podobnim stranke. Niti slučajno, še oni sami se  ne vidijo v tem, da bodo delali za narod, oni so tam, da delajo zase ter svoje podrepnike, ki jim pomagajo, da ljudi čim bolj naserjejo, da volimo te nesposobneže in si dvigujejo svoj ego in na račun državljanov bogatijo, državljane pa osiromasijo. Dokler se bomo šli teh iger, tako dolgo bo tako slabo za nas. Na nas je, če bi lahko in si želeli spremembo, ker med nami je veliko poštenih ljudi, ki bi znali to slabo agonijo spremeniti, egoiste pa pregnati.

Veš,kaj jaz nisem imel sem vseeno dal stvari in niti hvala nisem dobil. Tako da jaz take ljudi ne maram. Ne dam nič več.

Za višje plače se pogajajte pri vaših bogatunskih delodajalcih, nimajo politiki nič pri tem. Dokler niti tega ne veste, kdo vam kruh reže, vam ni pomoči

Ne maram tistih, ki samo fehtajo in so nesposobni preživet.  Službo danes dobi vsak.Treba je živet v okviru svojih možnosti. Ni treba imet dragega mobitela.  Ne imej otrok, če jih nisi sposoben preživet,  to bi morala biti predpisano z zakonom.

Odgovor na objavo uporabnika
Resnica boli648, 22.07.2024 ob 09:43

Nobene Anite ne bi potrebovali, če bi od leta 91 ljudje zaslužili za dostojno življenje. In kdo je kriv zato, da niso dostojne plače in pokojnine, seveda mi sami, ker volimo od takrat same luzerje iz leta v leta in se strinjamo s tem. Do sedaj so nas politiki pripeljali od levih do desnih do sem kjer smo, pa še nas ni srečala pamet. Želim si, da bi nas bilo veliko in da bi združeno vrgli to mešanerijo, ki se oklicujejo za politike  na politično smetišče in se med seboj ne bi več kregali, ker s tem samo pridobivajo sedanji politiki mi pa brco v rit. Revščine je vedno več, napredka v državi ni, socilcev je več kot delovnih ljudi, politiki nas pa okradejo prej kot rečemo keks. Zato pa je ilozorno razmišljati, da nas bo rešil Janša, Golob, Tonin in njim podobnim stranke. Niti slučajno, še oni sami se  ne vidijo v tem, da bodo delali za narod, oni so tam, da delajo zase ter svoje podrepnike, ki jim pomagajo, da ljudi čim bolj naserjejo, da volimo te nesposobneže in si dvigujejo svoj ego in na račun državljanov bogatijo, državljane pa osiromasijo. Dokler se bomo šli teh iger, tako dolgo bo tako slabo za nas. Na nas je, če bi lahko in si želeli spremembo, ker med nami je veliko poštenih ljudi, ki bi znali to slabo agonijo spremeniti, egoiste pa pregnati.

In ti misliš, da je Anita bila kaj drugačna od vseh teh politikov? Pristavila je svoj lonček, nakladala kot politiki kje vse je pomagala. Dajte, dajte, snemite rožasta očala. A samo ona je delala s srcem ali kako? In vi to verjamete.  Naj se oglasijo tisti, ki jim je pomagala.

Odgovor na objavo uporabnika
Anonimno 4593, 22.07.2024 ob 07:48

Meni enako. In zagotovo nisva edina.

Smo že trije. Pa še ena z vrha …

Odgovor na objavo uporabnika
Ena794, 22.07.2024 ob 15:10

Smo že trije. Pa še ena z vrha …

Tudi jaz mislim podobno.

Pirc Musar je ugotovila, da ima pokojna Anita podpora naroda, in je zato, kar naenkrat podpornica njenega lika in dela. Zakaj se prej, ni izjasnila glede tega? Sama preračunljivost, od rojstva, pa do danes! Enako velja za predsednika uefe Čeferina. Pametnemu popolnoma dovolj!

In kaj je narobe s tistimi, imamo? Spet ponavljaš tipični slovenski nacionalni šport, da obtožuješ druge (t.i. bogatune) ker ti nimaš in si nesposobno zaslužit oz. se ti ne ljubi. E vidiš, zato je vaš slovenski sekret, greznica takšen kot je. Ker za glupe, zabite in primitivne slovenčke je najpomembješe, da imamo socialce, pritepence, boščke in reveže katerim lahko pomagate in se potem dobro počutite, ker imajo še manj kot vi. Prokleta glupa primitivna hlapčevska slovenska miselnost. Kdor je uspel na pošten način in je danes bogat, pri kojem kurcu, bi zdaj moral šaflat enim jebenim brezdelnežem, ki na kavču ležijo. Well just not. Podobno kot je slovenska greznica ena redkih držav, ki še vedno ne ve, kdo je zmagal drugo svetovno vojno saj se še vedno ukvarjajo s 80 let starimi problemi.

Pomagat je treba tistim, ki res ne morejo sami zaslužit – npr. delovnemu človeku, ki je x let delal, je doživel nesrečo in je danes invalid 4te stopnje, rakavemu bolniku itnp. Preostale pa delat nagnat, ukinit socialce in ustvarit okolje, kjer se ne bo kradlo in se bo dalo z delo zaslužit. Dokler boste pa ful veseli ko vam crkne krava, da je zdej tut sosedu, hkrati vas pa elita žejne čez reko vodo vozi in se z vsem strinjate, pa boste imeli kot imate in povsem neupravičeno zahtevate od tistih, ki so, da talajo in talajo in talajo. Zaslužite si.

Nas je že kar nekaj, ki jim in so jim te dobrodelnosti  kot hoja po robu. Nekje sem zapisala, da vsi hunmanitarci talajo denar in material na podlagi donacij ljudi, podjetij.

Koliko nas je, ko v okolju pomagamo, doniramo  in ni zraven TV, radia, novinarjev. zakaj se poveličuje delo le nekaterih?

Sicer pa bodo ljudje opolnomočeni, ko se bodo naučili ribo uloviti in je ne dobiti servirano na krožniku.

Na bruhanje mi gre, ko se tuli, morje, morje, morje.

Zakaj?

Za socializacijo otrok je pomembno, da so v družbi sebi enakih, pa ni nujno, da je to morje. In ko se ti silni humanitarci znajdejo v teh kolonijah, pa snemajo brez kriterijev te otroke, ki se jim “pomaga”, ko pridejo v domače okolje, jih pa obrekujejo.

O mrtvih pa ja, vse dobro.

A pred letom 1991 so pa dostojno živeli? Očitno ne, sicer ne bi SFRJ ekonomsko propadla….

 

Pokaži mi danes revnega komunista oz. člana partije, revnega srba oz. cigana…..!

Kot vidim jo je večina spregledala, ni bila taka svetnica kot nam jo prodajajo.

Odgovor na objavo uporabnika
Zvarek, 22.07.2024 ob 16:00

In kaj je narobe s tistimi, imamo? Spet ponavljaš tipični slovenski nacionalni šport, da obtožuješ druge (t.i. bogatune) ker ti nimaš in si nesposobno zaslužit oz. se ti ne ljubi. E vidiš, zato je vaš slovenski sekret, greznica takšen kot je. Ker za glupe, zabite in primitivne slovenčke je najpomembješe, da imamo socialce, pritepence, boščke in reveže katerim lahko pomagate in se potem dobro počutite, ker imajo še manj kot vi. Prokleta glupa primitivna hlapčevska slovenska miselnost. Kdor je uspel na pošten način in je danes bogat, pri kojem kurcu, bi zdaj moral šaflat enim jebenim brezdelnežem, ki na kavču ležijo. Well just not. Podobno kot je slovenska greznica ena redkih držav, ki še vedno ne ve, kdo je zmagal drugo svetovno vojno saj se še vedno ukvarjajo s 80 let starimi problemi.

Pomagat je treba tistim, ki res ne morejo sami zaslužit – npr. delovnemu človeku, ki je x let delal, je doživel nesrečo in je danes invalid 4te stopnje, rakavemu bolniku itnp. Preostale pa delat nagnat, ukinit socialce in ustvarit okolje, kjer se ne bo kradlo in se bo dalo z delo zaslužit. Dokler boste pa ful veseli ko vam crkne krava, da je zdej tut sosedu, hkrati vas pa elita žejne čez reko vodo vozi in se z vsem strinjate, pa boste imeli kot imate in povsem neupravičeno zahtevate od tistih, ki so, da talajo in talajo in talajo. Zaslužite si.

Zvarek, bravo za komentar, Je točno tako, kot si napisal.

Velik del slovenskih državljanov kaj nekaj bluzi, omahuje, od nekoga nekaj pričakuje.

Jani Kovačič, iz ene pesmi: Delam, dela, delam, delam kot zamorc.

Adi Smolar, iz ene pesmi: Je treba delat, ne ga pa srat .

Vi, ki ne bi delali, ki vam je delo zasmrdelo, boste vedno na robu preživetja.

Adijo vsako leto najnovejši mobilc, adijo buteljke po 25-50 evrov, adijo tri dni dopusta na hrvaškem morju.

Adijo skoraj vse…

In da ne pozabim, take ne bo šmirglala niti 65-letna baba.

Ker nimate nič, ker ste in boste – luzerji! Proraženci, zgube.

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close