Najdi forum

Splash Forum Arhiv Ženski in moški čvek angleški motor leta…

angleški motor leta…


Potem se pa brez traktorja ne bo dalo priti do tebe….:)[/quote]

Na traktorje se pa fleš spozna. :)))[/quote]
Še en serviser…..:)

Na traktorje se pa fleš spozna. :)))[/quote]
Še en serviser…..:)[/quote]

Sami serviserji.:)

Treba je najt enega, ki ima traktor. 🙂


Še en serviser…..:)[/quote]

Sami serviserji.:)

Treba je najt enega, ki ima traktor. :)[/quote]

Če pušča olje, rabiš serviserja!

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Sami serviserji.:)

Treba je najt enega, ki ima traktor. :)[/quote]

Če pušča olje, rabiš serviserja![/quote]

To je že res. Samo, če hočemo do japkice pridit, pa rabimo traktor.:)

Če pušča olje, rabiš serviserja![/quote]

To je že res. Samo, če hočemo do japkice pridit, pa rabimo traktor.:)[/quote]

Kje pa živi? Za devetimi vodami in za devetimi gorami? To bo težko najti. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Bo že japkica dala podrobna navodila kje je treba zaviti v desno in kje v levo.:)

Bolj problem je, kje najti traktor.:)

Bo že japkica dala podrobna navodila kje je treba zaviti v desno in kje v levo.:)

Bolj problem je, kje najti traktor.:)[/quote]

Mi ga imamo doma, ti samo pridi do mene. 😀

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Bo že japkica dala podrobna navodila kje je treba zaviti v desno in kje v levo.:)

Bolj problem je, kje najti traktor.:)[/quote]

Mi ga imamo doma, ti samo pridi do mene. :D[/quote]

ti ti divjak:)

matjažko poskuša impresionirat bibito:)

ups, napačen posnetek:) zgoraj)))

Taki manjši modeli so mi bolj všeč:
http://www.youtube.com/watch?v=6UhB9SyBS84

:))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Robi, mislim da so črne? Kaj praviš? :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Robi, mislim da so črne? Kaj praviš? :))[/quote]
Nekam temno je res…Treba bo baterijo vzeti zraven, pa malo posvetiti…:)


Takšnega majhnega imaš doma ? A prikolico tudi, za nas serviserje…?

Sem mislila, da ti prideš po mene in greva potem naprej k japkici.:)

Kam bi pa potem mene dal? 🙂

Ja, obe črne.:)

Robi

Med roge? Ali kam bi ti svetil s kresničko? 🙂

Ja, obe črne.:)[/quote]

Obe sta črni kot noč? Važno da nista sivi, ker starejše bi v tazadnjo malo narukalo zgoraj na traktorju, in take lahko hitro prelomi v križu. Glavno da znata zakurbljat mašino, rikverc in v prvo kot tale tu gor?

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Pravijo, da je ponoči vsaka krava črna. Ali pa je vsaka črna krava. 😉

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Baje ste šekaste bolj.

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Baje ste šekaste bolj.[/quote]

Preveč površno bereš Bibitko. :)))

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Jaz imam večinoma občutek, da me sploh ne bere. 🙂

Sem mislila, da ti prideš po mene in greva potem naprej k japkici.:)

Kam bi pa potem mene dal? :)[/quote]
Mogoče bi se še na sedežu našlo kaj prostora za tebe…Zraven bi ti lahko pomagal pri prestavljanju in uporabi ročice…:)

Baje ste šekaste bolj.[/quote]
Kaj ? Črne ali podobne kravam ? 🙂


Tja, kjer bi preveril, če pušča olje…:)

http://www.youtube.com/watch?v=c1V5Wk9gb4U

🙂

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~ Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti, če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga) ~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Sem mislila, da ti prideš po mene in greva potem naprej k japkici.:)

Kam bi pa potem mene dal? :)[/quote]
Mogoče bi se še na sedežu našlo kaj prostora za tebe…Zraven bi ti lahko pomagal pri prestavljanju in uporabi ročice…:)[/quote]

Nekam bi ga, pardon, nekam bi jo že vtaknil oz posadil, magari sebi na kolna. :))

[i]Mojega hudiča sem prodal svoji duši.[/i]

Forum je zaprt za komentiranje.

New Report

Close