angleški motor leta…
Taki manjši modeli so mi bolj všeč:
http://www.youtube.com/watch?v=6UhB9SyBS84
:))
Robi
Med roge? Ali kam bi ti svetil s kresničko? 🙂
Ja, obe črne.:)[/quote]
Obe sta črni kot noč? Važno da nista sivi, ker starejše bi v tazadnjo malo narukalo zgoraj na traktorju, in take lahko hitro prelomi v križu. Glavno da znata zakurbljat mašino, rikverc in v prvo kot tale tu gor?
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti,
če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Sem mislila, da ti prideš po mene in greva potem naprej k japkici.:)
Kam bi pa potem mene dal? :)[/quote]
Mogoče bi se še na sedežu našlo kaj prostora za tebe…Zraven bi ti lahko pomagal pri prestavljanju in uporabi ročice…:)[/quote]
Nekam bi ga, pardon, nekam bi jo že vtaknil oz posadil, magari sebi na kolna. :))
Forum je zaprt za komentiranje.