angleški motor leta…
Čemu pa potem želje…..?[/quote]
Tudi, če nam nič ne manjka si lahko kaj želimo.
Kot npr jaz, da greva midva z matjazekom na lahki kakao k japkici.:)[/quote]
Ni problema, ta želja je povsem uresničljiva. 🙂
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Nikakor ne bi mogli razumeti prihodnosti,
če se ne bi zavedali preteklosti. (G.A. Livraga)
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
Tudi, če nam nič ne manjka si lahko kaj želimo.
Kot npr jaz, da greva midva z matjazekom na lahki kakao k japkici.:)[/quote]
Ni problema, ta želja je povsem uresničljiva. :)[/quote]
Na križišču levo, takoj za desnim ovinkom pa potem še naravnost 100 m po makedamski cesti?
Bibitka, zabeleži si na kak papir, da ne zgrešiva! Jaz sem tako željen kavava, da to ni za povedat…. 🙂
Forum je zaprt za komentiranje.