AMSTERDAM??
Pozdravljeni!
Imam sestro, ki zelo rada potuje. Letos za silvestrovo oz. tiste dni tam okrog bi rada šla s kolegico nekam, na en kraj v Evropi, kjer bi nepozabno silvestrovali.Najbolj pa se ji dopade Amsterdam. Kje ste tisti, ki imate že izkušnje od tam gor??
Katero agencijo ji priporočate?Ali kaj drugega priporočate-kake druge kraje, …?Sestra je sicer študentka, kar pomeni, da nima denarja v izobilju, a vendar sem ji svetovala, naj ne gre z najbolj poceni varianto, saj se vedno ne splača.Sama sem namreč pred časom bila v Parizu-izžrebana sem bila pri fintah topshopa, pa sem šla.Agencija Studio Moderna me je katastrofalno razočarala!
Zato ne bi rada, da bi sestra iz Amsterdama prišla slabe volje.
Pomagajte s kakršnimikoli nasveti, vse pride prav!
Hvala!!
Praznovanje je nepozabno, če ga tako doživš in praznuješ s pravo osebo. Še taki ognjemeti in lučke in razigrana množica, ter šampanjec v potokih nič ne pomagajo če smo slabe volje. Lahko se počutiš še bolj bedno kot doma v postelji.
Amsterdam je zelo lep, ulično praznovanje pa tako kot povsod – pijača, jedača, množica, ognjemet.
:)))) a, dej no respect, Amsterdam je krasno mesto in ima poleg CS še velikooo zanimivosti, pa ne mislim na red light districte…ampak sestra ponavadi je res tako, da za malo denarja ne bivaš v ravno super hotelu ampak kdo potrebuje krasen fancy hotel (razen upokojencev), če greš tja noter dejansko samo prespati za tistih nekaj ur, da se spočiješ od zabave no ja en soliden nivo po moje sigurno nudijo, naj se zabava dokler je še mlada!
jest vem za en CS k majo sobe navrh……..hehehehe…..najbolša rešitev….
no, naša družbica je šla kar nekajkrat v lastni režiji v Amsterdam……, enkrat tudi za novo leto….takrat smo spal v teh sobah…..res je blo samo za prespat……..ampak dobr…….smo bli vsaj spodej v kafiču kao domači…..hehehehe…… je blo kr neki kanonov na račun hiše……
Poleti smo bli ponavadi v nekem kampu 5km iz Amsterdama….tm si sposodiš kolo pa je …..
Ilirika? Raje ne. Program je…. khm…
Naj raje pogleda hostle v Amsterdamu, pa naj gre v lastni režiji.
Sicer je pa še enakaj agencij, ki ponujajo Amsterdam, ampak nimam izkušenj z njimi, tako da ti jih ne morem ne odsvetovat, ne priporočat: npr. hejj, bobotours, zmt…
Je pa Amsterdam res super, tako mesto, v katerega bi se kar vračal in vračal…
Jest sem šla enkrat za novo leto v Amsterdam, mislim da z Avanturo. Bilo je bedno, ker je bilo vse v riti.
Naj se sestra pozanima, kje bodo nastanjeni, koliko km iz centra. Ker mi smo bili v enih modrih kontejnerjih, tam na enem polju. Enkrat na dan nas je avtobus vozil v center in to kar kakšno slabo uro. Sicer so nam rekli na agencij, da se da zment z vodičko, da bodo naši avtobusi skoz gor pa dol vozil, pa ni bilo nič od tega. Tko da smo novoletni dopust preživljali enem selu, ne pa v Amsterdamu.
Nej se raj pozanima za kakšen hostel v centru, pa nej gre seama tja. Sam bo mogla zdej že rezervirat (če ni že prepozno). Je pa tud res, da pride dražje.
Vglavnem, jaz obožjem Amsterdam, če grem sama tja, izkušnja z agencijo za novo leto – porazno.
LP
Forum je zaprt za komentiranje.