Ameriški konzervativci in republikanci so nasilni
Nasilni so in nevarni. Poglejte samo kaj se je zgodilo temu fantu, znanemu aktivistu Charlyu Kirku. Ustrelil ga je 22 letni mormonski fant iz fanatične republikanske družine.
Nasploh so mormoni znani kot eni izmed najbolj fanatičnih kristjanov. Sosedje so povedali o družini, da so bili die hard Trumpisti, fanatični podporniki predsednika Trumpa. Tudi ta fant, strelec je bil do nedavnega Trumpov privrženec.
Zadnje čase pa se mu je nekaj obrnilo v glavi in je postal zelo sovražen do aktivizma Charlya Kirka. Skratka woke levica in marksisti nimajo nič s tim atentatom.
Res je. To drži kot pribito.
Poleg tega, so sosedje povedali, da je bil to zelo vase zaprt in neopazen fant, kar se sklada s profilom množičnih morilcev. Na primer z profilo storilcev strelskih pohodov v šolah in s serijskimi morilci.
Tudi tu so prisotni vsi isti faktorji; KRŠČANSKA DRUŽINA, REPUBLIKANSKA DRUŽINA, DISCIPLINIRANA VZGOJA IN VSEKAKOR NE PERMISIVNA.
Zato se ponavadi zatrti otroci iz teh družin držijo zase dokler ne izbruhnejo in pustijo za seboj smrt in uničenje.
Zato se moramo zavedati problematičnosti krščanskih desničarskih okolij kjer otroke vzgajajo s strogo disčiplino, saj ravno iz takih okolij prihajajo najbolj nevarni morilci.
Zato je jasno da ta prebujenska levičarska marksistična stran v ZDA nima nič s tem kar se je zgodilo.
Tudi če se je fant pred smrtjo vrgel v te vode, to nima veze.
Pač to je bilo zgolj uporništvo proti staršem, ki so ga uničili. (menda se je pred smrtjo kregal z njimi o politiki in bil zelo sovražen) In to uporništvo se je končalo zelo slabo.
Nasilni? Poglej, kaj se je dogajalo po Georgeu Floydu: nasilje, ropanje trgovin, požiganje, 20 mrtvih in najmanj 2 milijardi škode.
Poglej, kaj se dogaja zdaj: bedenje, sveče, petje, molitve.
Če je nasilje takšno, ga podpišem.
Demokrati so podpihovali ogenj z obkladanjem s fašisti, nacisti, Hitlerjem in podobno. Zdaj seveda poskušajo skriti roko, ki je metala kamenje.
Hvala bogu je Trump obljubil, da bo storil vse, da pride tudi v NATO državah, kjer še ni, na oblast desnica, taka oaza kaosa, korupcije in sfuzlanosti je npr. Ljudska džamahirija Slovenija pod vodstvom samooklicane “prve dame” (in Robija), Američani pa kot vemo znajo zrihtat, da zmagajo na volitvah tisti, ki oni hočejo, Janši se bo lojalnost ZDA izplačala, ljudje si bojo pa oddahnili, da ne bo več korupcije, imeli bojo vsaj 2 plači več na leto v žepu, potem se bo začelo pa zdravstvo spreminjat iz državnega v vse privat, kot v vseh razvitih državah, izbereš si košarico pravic, plačuješ vsak mesec premijo in če rabiš dohtarje, to kar je v košarici dobiš takoj, kar ni, si moraš pa sam plačat, isto kot pri avtu, in če pri zavarovanju avta ne rabimo ZZZS in državnih servisov in vse štima, zakaj bi jih pri zavarovanju ljudi?
Propaganda, 13.09.2025 ob 18:44
Nice try bro. Bil je levicar in podpornik antifa. Nevarni ste. Ko opravite umazano delo pa takoj na propagando. Vse vec normalnih ljudi vas ne mara.
70% Slovencev je levičarjev XD. Bolj ko majo desni radi Ameriko in zahodne vrednote, manj ljudi jih podpira XD
Anonimno 10633, 13.09.2025 ob 18:18
Nasilni? Poglej, kaj se je dogajalo po Georgeu Floydu: nasilje, ropanje trgovin, požiganje, 20 mrtvih in najmanj 2 milijardi škode.
Poglej, kaj se dogaja zdaj: bedenje, sveče, petje, molitve.
Če je nasilje takšno, ga podpišem.
Demokrati so podpihovali ogenj z obkladanjem s fašisti, nacisti, Hitlerjem in podobno. Zdaj seveda poskušajo skriti roko, ki je metala kamenje.
Ti si raje poglej zgodovino temnopoltih v ZDA, ki so stoletja doživljali šokantno nasilje s strani belcev. To so generacije travm, marginalizacije in zatiranja, ki so pustili posledice, ki se čutijo še danes. Pot ozdravljenja se ne zgodi iz danes na jutri.
Glede strelca pa… Tako pač to je, fant iz družine obsedene z Trupom je izbruhnil. Bili so fanatični kristjani, mormoni, ekstremisti.
Ne blodite.
Nima nobene veze, če je zadnje tedne blodil z levičarskio anti-fa zadevo❗
Fant je kvečjemu dokaz, da imajo prav tisti, ki trdijo, da med skrajnimi desničarji in skrajnimi levičarji ni razlike.
Ekstremizem so mu v zibko položili kar lepo njegovi starši in njegova mormonska cerkev.
Pač toliko so ga mučili, da je svoje uporništvo kazal tako, da jim je nasprotoval z anti-fa levuharstvom.
TO SO PAČ TAKŠNI LJUDJE. Skrajni. Poglejte STALINA, od tega da je kot mlad hotel postati pravoslavni pop je postal najhujši ateistični komunajzer.
Poglejte primer nekega morilca, prvo je bil neonacistični obritoglavec, nato je postal gej, nato je postal ortodoksni žid, zatem pa trans ženska.
Tipično.
Poznam sam slične primere.
Koki?????, 13.09.2025 ob 18:06
Res je. To drži kot pribito.
Poleg tega, so sosedje povedali, da je bil to zelo vase zaprt in neopazen fant, kar se sklada s profilom množičnih morilcev. Na primer z profilo storilcev strelskih pohodov v šolah in s serijskimi morilci.
Tudi tu so prisotni vsi isti faktorji; KRŠČANSKA DRUŽINA, REPUBLIKANSKA DRUŽINA, DISCIPLINIRANA VZGOJA IN VSEKAKOR NE PERMISIVNA.
Zato se ponavadi zatrti otroci iz teh družin držijo zase dokler ne izbruhnejo in pustijo za seboj smrt in uničenje.
Zato se moramo zavedati problematičnosti krščanskih desničarskih okolij kjer otroke vzgajajo s strogo disčiplino, saj ravno iz takih okolij prihajajo najbolj nevarni morilci.
Zato je jasno da ta prebujenska levičarska marksistična stran v ZDA nima nič s tem kar se je zgodilo.
Tudi če se je fant pred smrtjo vrgel v te vode, to nima veze.
Pač to je bilo zgolj uporništvo proti staršem, ki so ga uničili. (menda se je pred smrtjo kregal z njimi o politiki in bil zelo sovražen) In to uporništvo se je končalo zelo slabo.
Fuck off, ogabni kurjek! Nekaj časa je bilo prav super, ko te ni bilo. Odjebi v 3 pizde s temi tvojimi pametovanji!
Saj imamo na MON-u iste primerke.
Poglejte JULIJA CEZARJA, bil bi kot cerkveni desničar ljubitelj SDS-a, če ne bi ga SDS zajebala z tem, ko je podpirala CEPILSTVO (isto velja za bedake ROBI9, Navajo, NEUTROPAT…). Pa jih je Janša na cedilu pustil. Zdaj pa podpirajo Janševega ljubega Trumpa. A tudi to bo začasno. So kao antikomunajzarji, a ljubijo častilca stalinističnega komunajzarstva Putina, ki Stalinu množično gradi spomenike.
Zdaj samo čakamo, da bojo podpirati začeli KORDIŠA, ker podpira Rusijo itd. ? JULIJ pa bo verjetno še Svetlano Makarovič vzljubil, ker ta zadnje čase govori kot on.
Tako da, nobene veze nima, če je STRELEC zadnje čase podpiral anti-fa, prebujensko levico, marksizem in podobno.
Ni postal morilec zaradi zblojene mladine v ZDA, ki širijo svoje levičarske ideje in se upirajo Trumpu.
MORILEC JE POSTAL, ker je ekstremist! Ekstremistično mentaliteto so mu v zibko položili njegovi ekstremistični krščanski mormonski starši, ki so bili okolici poznani kot družina obsedena od Trumpa. Fant je bil vzgojen tako, da je bil izoliran od pokvarjene okolice in se je mogel držati stran od nje. Zato je bil osamljen.
Samo vprašanje časa je bilo kdaj bo izbruhnil in bo tekla kri.(je stereotipen primer take vrste morilca)
Anonimno 10633, 13.09.2025 ob 20:15
Just in: morilec je živel skupaj s svojim transspolnim partnerjem.
DRUŽBENI SPOL si je izmislila tradicionalna(krščanska, muslimanska…) heteronormativna družba. LGBTQ ideologija je samo prevzela DRUŽBENI SPOL od tradicionalne heteronormativne družbe.
(zato imajo ravno na primer tradicionalne države največ operacij spremembe spola. Npr. Iran je včasih na prvem mestu… V ZDA je največ tistih, ki spremenijo spol heteroseksualnih moških…)
Koki?, 13.09.2025 ob 18:08
Na žalost pa bodo republikanski propagandisti zdaj ta atentat izkoristili za svojo politično propagando in gonjo proti prebujenski levici in marksistom. (ki jih mimogrede jaz ne podpiram, samo dejstva vam razlagam)
To je prvo na kar sem pomislila, ko sem zasledila novico.
Gadni kurjek, 13.09.2025 ob 20:56
Ja, ja, zdaj ko se vidi da je bil levičar, je pa vse isto. Predtem ko je bil desničar je bil pa to dokaz da so desničarji nasilni. Kdo te pa še sploh resno jemlje drekač.
Žal nam je zate. Resnica boli. Demoniziranje levičarjev tokrat ne bo uspelo.
blablanje, 13.09.2025 ob 21:06
Žal nam je zate. Resnica boli. Demoniziranje levičarjev tokrat ne bo uspelo.
Tudi če je levičar.
Če je SDS volilna strategija “levičarji so nekoga ustrelili v Ameriki, zato nam dajte državo v Sloveniji”, bodo klavrno propadli. To nikoli ni bila strategija levice in to z razlogom. Je zelo neumna strategija.
???????, 13.09.2025 ob 21:24
Tudi če je levičar.
Če je SDS volilna strategija “levičarji so nekoga ustrelili v Ameriki, zato nam dajte državo v Sloveniji”, bodo klavrno propadli. To nikoli ni bila strategija levice in to z razlogom. Je zelo neumna strategija.
Ja res je, da ne govorimo o temu, da sploh o fantu težko govorimo kot o levičarju. Prej kot levičar je ta fant produkt skrajnega krščanskega mormonskega okolja v katerem so obsedeno častili Trumpa. Poleg tega so očitno fanta izolirali, da se ni dobro socializiral. Govorim prej o psihični izolaciji s kom se sme družiti.
To kar se je zgodilo je bilo zgolj uporništvo proti staršem in ne neka okužba z levičarsko antifa ideologijo.
Ravno obratno, 13.09.2025 ob 23:35
Ravno obratno vidimo. Tu poskušaš demonizirati desnico z dejanji levičarja. Ti ni ravno uspelo preveč dobro.
Samo dejstva sem povedal, kljub temu, da nisem levičar. ?
Če hočeš se lahko tudi jaz danes odločim, da bom postal katolik in grem parkrat v cerkev, potem pa se oborožim in na shodu levičarjev postrelim par ljudi.
Po tvojem bi potemtakem morali moj strelski pohod pripisati katoliški cerkvi?
???
Fuj kura, 13.09.2025 ob 20:14
Fuck off, ogabni kurjek! Nekaj časa je bilo prav super, ko te ni bilo. Odjebi v 3 pizde s temi tvojimi pametovanji!
V najinem primeru bi bil jaz Charlie Kirk in ti eden od tistih študentov, ki so vpili “buuuuu” in zmerjali Charliya Kirka, ker niso imeli argumentov. ?
Forum je zaprt za komentiranje.