alko
moj dečko se VEDNO, ko gre s frendi na “eno pivo”, vrne vs v rožcah, dobesedno se priziba domov in to z več urnimi zamudami….to se dogaja recimo da 1-2x na teden….mogoče me ne skrbi toliko število večerov, ampak bolj to, da se to zgodi vedno, ko gre ven….
se vam to zdi ok?
star je 28 let….in njegov oče je alkoholik….
mene že konkretno skrbi!
že v naprej hvala za vaša mnenja!
Še moja stran…
Nikoli ne pijem ob hrani, obiskih, sestankih in podobnih zadevah.
Če grem ven, vedno spijem konkretno :).
Res je, da sem v zadnjih dveh mesecih bil v akciji 1x-2x na teden. Je pa tudi res, da septembra nič (bil sem v bolnici in na bolniški), prejšnje mesece pa 1x na mesec…
Stvar je vsekakor vredna razmisleka!
/seZiba
KrEna : hvala za razumevanje in tale thread. LoveYou!
KrEna: VEDNO ko gre s frendi…
Ti: Dogaja se le dva meseca.
Punco skrbi, ti se opravičuješ, da ne traja dolgo, torej ni nič narobe.
Šok zate, da se je obrnila na forum.
Ona te zdravi s šokom, ker ji je nekaj do tebe.
Kdo ima bolj prav? Ne vem, a mislim, da se ona boji, da bosta dva meseca narasla na tri, pet in tako naprej. Tista meja, kjer je preveč je zelo tanka in se ne opazi. Prinese pa gorje. Kdaj se prizna, da je meja že mimo. Še neudeleženi se ne bomo strinjali.
Pomenita se brez prepira.
Forum je zaprt za komentiranje.